Şimdi Ara

SON DAKİKA | YAZ SAATİ - KIŞ SAATİ UYGULAMASI KALDIRILDI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
1
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi hırsızlıklar da artar sabah 6-7 suları karanlık olacak diye
  • ulan sabah nasıl kalkacaz. kışın günün en soğuk saatlerinde uyanıcaz uyanmamıza yardımcı olacak güneşi göremeden.

akşam güneşin 1 saat geç batmasındansa sabah güneşi daha önemli insan verimi açısından.

amaç ne bu uygulamayı kaldırmakta anlamadım ben? 1 saat daha az ışıkları açalım diye mi yapıldı?
  • Habire saatle uğraşma derdinden kurtulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 8 Eylül 2016; 11:20:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hocam avatarını ne zaman görsem bir çift meme sanıyorum.
  • E yarım saat geri alsaydık ne yazın ne kışın kalbi kırılırdı........

• çok kötü bir uygulamaydı. Saat 4de hava kararıyodu kışın hele bide hava kapalıysa 3 de kararıyordu hava.
  • Hardwired kullanıcısına yanıt
    Devletimiz o parayı da üçkağıtçılığa ona buna harcayacak, sadece devlete suç atmamak lazım büyük çoğunlukla boş beleş üçkağıtçı bir milletiz. Kısacası bizden bi b*k olmaz

• Anlamadınız galiba. Siz 7'de uyandığınızda aslında saat 6, yani güneş daha çıkmamış olacak.
  • O zaman sampiyonlar ligi maclari 20.45

• quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

O zaman sampiyonlar ligi maclari 20.45

üzgünüm 22.45

• Sevinen über zekalılar var

Vakti gelince anlarsınız

OYYYYŞŞ KALKTI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• HÜKUMETE ÇAKMAK İÇİN SEBEP OLMASI GEREKMİYORMUŞ ANLAŞILAN
  • vay lan
  • la onu bunu boş verin daha fazla uyuyacak mıyız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardwired

Nedenini soranlar olmuş. Zaten yıllardır bunu yapmak istiyorlardı, ohal vesilesi ile şimdi istedikleri gibi yapmakta özgürler.

Sabah elektrik kullanacaksın çünkü sabah işe gitmek için geceye uyanacaksın. Eve geldiğinde yine karanlık olacak yine elektrik kullanacaksın. Güneş ışığından ne kadar az yararlanırsak o kadar iyi onlar için neden çünkü gelişmekte olan bir ülkeyiz. Devletimizin paraya ihtiyacı var.

Kayıp kaçak bedeli gerçeğinide hatırlayınca şöyle kıyısına köşesine iliştirince bıktım artık vallahi bıktım yakmıyorum ışıkları karanlıkla görmeyi öğrenicem

Mağaralı yarasadan özel ders alınırrrrrrrr

• Kış saat uygulaması tabiri nerden çıktı anlamış değilim.
    Kış saati diye bir uygulama yok ve hiç olmadı.
    Onun adı yaz saati uygulamasıdır.
    Yaz başında yaz saati uygulaması başlar ve yaz sonu biter. Saatler normal döner.
  • İmam hatipler de kaldırılsın el değmişken
  • tamam uygulama kalkar da, geçen sene öğrendiğimiz bir şeyi paylaşacağım. öğrenci evinde kalıyoruz, yeni girmişiz daha eve. 3 kişi çıkıp 1 saat yol yürücez üniversiteye kadar. 8 de olan ders için 7 de kalkıp yola çıkıyoruz. ancak sorun şu ki neredeyse 7:30 a kadar güneş doğmamış oluyor. ne kadar iğrenç bir şey bu haberin var mı? Kayseri soğuk yer bi de. güneş çıktığında 20 dereceyi bulan sıcaklık güneş olmadığında -10 ları buluyor. ne diyim. her iyi denen şeyin bir de kötü yanı var.
  • Şampiyonlar ligi maçları 22:45 olacak artık. 21:45 mazide kaldı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.