Şimdi Ara

Son Dakika... Tunceli'de helikopter düştü 12 şehit.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türkçü Bey

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Son durum nedir

12 şehit...

Şehitlerimizin isimlerini nereden öğrenebiliriz ? Haberde göremedim de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51C189DEA -- 18 Nisan 2017; 17:59:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daldan_dala

gözü dönmüş bunların. hayır çıktı diye kaza belkide ölüm haberlerine seviniyorlar. bu ülke hiç bir zaman sizin zihniyetinizdekilerin olmayacak.

şunu bi banlayın artık ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad homineme gerek yok, aklamak için söylemleri karşılaştırmak oldukça acizce. Bir nebze diye özellikle ekledim, isterseniz kelimenin anlamına bir bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

12 şehit vermişiz adam daha hala "hayırcılar sevinmiştir" şeklinde boş muhabbetler yapıyor. Bloklayın geçin takmayın şunu maaşlı trolün önde gideni.

Sırf diğer konuda rezil oldun diye bu kadar düşmene gerek yok. Adam ilk mesajında düşen helikopterdekilerin "seçim kurulunda görev yapan hakim ve polisler bulunuyordu." diye ima yapıyor. Açık açık sorduğumda yine ima yapıyor. Bu kadar alçalmayın.

• Ne eveti ne hayırı yav kafayı mı yediniz siz? Kimse şu duruma sevinemez sevinen varsa ya kanında ya da vicdanında bir sıkıntı vardır!
  • Fol yok yumurta yok kazaya sebebe dair, bu kadar laf kalabaligi neden?

Allah rahmet eylesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Vurulma ihtimali var.Vurulduysa o Tunceliyi yeniden dümdüz etmek gerek.

Ne demek istiyorsun? Tunceli'de yaşayan masum halkı da mı dümdüz edeceksin? Hatırlarsan iki gün önce Cumhuriyete en fazla sahip çıkan ildi, teröristlerin saldırısını koca bir şehre atfetmen hiç doğru değil.

He he çok masumlar çok, sütten çıkmış ak kaşıklar. Bence askeri hiç yormaya gerek yok. Kimyasalı salsınlar, bitsin gitsin.
  • quote:

Senin yaşadığın yerde helikopter düşseydi orayı da (tabi senin de yok edilmeni) dümdüz edilmesini önerecek miydin? Bu nasıl bir kinci zihniyet, en vahimi bu düşünceni onaylayan insanların hangi mantık hangi vicdanla bunu istemesidir. Toptan katliamcılığı savunmak hangi zihniyetin ürünüdür? Demek ki 69 yıl önce Dersimdeki katliamı yapanların zihniyeti hala yaşıyor?!!

Not; 69 yıl önce Dersimde niyet katliam değildi, ama sonuç katliam oldu. Yani niyet vatanı savunmaktı, ama senin gibi toptancı zihniyet yüzünden vatan savunması toptan katliama dönüştü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 18 Nisan 2017; 19:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakan herhangi bir dış etken söz konusu değil diyor. Düşürülme falan yok yani ortalığı karıştırmayın.

• Düşürülme olsaydı zaten bunu söylerdik hatta tüm Avrupa'ya duyururduk ypg ye verilen anti hava silahları pkkdan çıktı diye hatta bahanemiz olurdu ypgye girmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Evet.Gerekirse çoluk çocuk bombalanacak.Bak tarihe.Sabiha gökçen hanımefendi dinlemiş mi çoluk çocuk?Sabiha gökçenden Allah razı olsun.

Seni lanetliyorum, kullandğın kelimeleri tartıyor musun sen?
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Bende seni kınıyorum.Ben kınama bakanıyım.Seni şiddetle kınıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 38erciyes

Evet.Gerekirse çoluk çocuk bombalanacak.Bak tarihe.Sabiha gökçen hanımefendi dinlemiş mi çoluk çocuk?Sabiha gökçenden Allah razı olsun.

Bunun gibiler yüzünden bir tuncelili olarak ülkesini seven biri olarak , gitgide düşmanlaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

quote:

quote:

Ne demek istiyorsun? Tunceli'de yaşayan masum halkı da mı dümdüz edeceksin? Hatırlarsan iki gün önce Cumhuriyete en fazla sahip çıkan ildi, teröristlerin saldırısını koca bir şehre atfetmen hiç doğru değil.

He he çok masumlar çok, sütten çıkmış ak kaşıklar. Bence askeri hiç yormaya gerek yok. Kimyasalı salsınlar, bitsin gitsin.

Arkadaşlar kendinize gelin, bu kullandığınız iğrenç nefret ve kan söylemleriniz bardağı taşırıyor. Tunceli şehrinde "insana zarar verenler" hariç Türkiye'nin en insancıl insanları yaşıyor, hepinize insanlık dersi verirler, insanlıktan nasibinizi almamış olup gözünüzü kan bulamış. Kaldı ki, karıncaya bile zarar vermeyen Tunceli şehrini birkaç teröristin hareketi nedeniyle aynı kefeye koyuyorsunuz. Hayatınızda kaç tane Tuncelili tanıdınız kim bilir, atıp tutuyorsunuz. Biraz düşünebilseydiniz, samimiyet arardım ama ölüme ölümle karşılık vererek pek bir farkınız olmadığınızı göstermiş oldunuz.

• Allah rahmet eylesin :(

• bunda bile hükümete saydıran var ya aklım almıyor
  • Allah rahmet eylesin.
  • quote:

quote:

Atamızın izindeyiz. Atatürk öyle yapmıştı. Yapılması gereken budur.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.