Şimdi Ara

SON DAKIKA - Savci, Aziz Yildirim icin Eskisehir maci icin ceza istedi. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
0
Favori
7.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

Fenerbahcenin sampiyon olmasini istemedigim icin Sezer'e pas vermedim diyen Umit Karan'la mi sike yapmisiz

Hayır usta İbrahim Akın kimselere söylemeden tek başına şike yapmış.

Adalet sistemi işliyor arkadaşlar, Türk yargısına güvenin. En çok güldüğüm lafların arasında. Ama yersek.
  • Atıp tutan trabzon'lular nerede. Savcıya göre herkes suçlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

quote:

Fenerbahcenin sampiyon olmasini istemedigim icin Sezer'e pas vermedim diyen Umit Karan'la mi sike yapmisiz

Adalet sistemi işliyor arkadaşlar, Türk yargısına güvenin. En çok güldüğüm lafların arasında. Ama yersek.

Aynen yani sırf şu adalet sisteminin güvenilirliği sebebi ile herhangi bir olayda karşı tarafa dava açamıyorum beni içeri alacaklar diye.

Çok güzel sarmaladılar adaleti de yargıyı da..Muz cumhuriyeti diye boşuna demiyoruz.
  • savcılara adalete giydirenlerin yüzde 80i 12 eylül referandumunda evet vermediyse hiç birşey bilmiyorum
  • Hakim kararı verse bile yine kurtulamayacağız,tff bin takla atacak ceza vermemek için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

quote:

Aynen yani sırf şu adalet sisteminin güvenilirliği sebebi ile herhangi bir olayda karşı tarafa dava açamıyorum beni içeri alacaklar diye.

Çok güzel sarmaladılar adaleti de yargıyı da..Muz cumhuriyeti diye boşuna demiyoruz.

Kesinlikle, adalet şekilsiz, hiçbir kıvrıma uğramadan işlense ve gerçekten birinci sınıf dünya ülkesi olsak zaten herşey mükemmel şekilde işler. Ama sen daha adaletin ne demek olduğunu çözememişken bu insanlara bu derece de ağır cezalar biraz absürd kaçıyor 'gelişmekte olan' bir ülkeye..
  • Av.Emre ‏@aAdvo
    Burada ayakustu yaptigimiz hesap 41 ay 99 ay arasi ( kesin degil) Cokda Onemli degil,takilmayin..39 yili gorunce yazdim

eski yasaya göre süre hesaplanmış sanırım.
  • mütaala aylar önce yazılmış 6222 den önce..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkingfb

mütaala aylar önce yazılmış 6222 den önce..

260 sayfa yazıyı 10 dakikada yazamaz bir insan zaten.
    ve bunda düşüncelerini tek tek yazacaksın. bir insan hiçmi düşünme süresi olmaz.
    sandıktan çıkarmış getirmiş bu mütalaa'yı istediği ceza bile eski yasaya göre.
  • Beyler FB TV'de avukatın söylediklerini dinledim az önce. Ve şu birkaç şey dikkatimi çekti. (Altta yazılanları ben yazdım, avukatın dediklerine göre yorumluyorum.) ;

-İddianamede bahsi geçen şike maçlarının tekrarı ve özet görüntüleri hiç izlenmedi. (Yeterli araç-gereç mümkün olmasına rağmen)

-Tapelere ait CD'ler bize verilmedi, istediğimiz hâlde. Sonuçta biz bu kadar belgeyi , 80 klasörü okuyabildiğimiz için, dinleyebiliriz de. (Avukatın dediği yani bu)

-Bütün sanıklara ait avukatların Tevsi Tahkikat isteği doğrultusunda mahkeme başkanı tarafından çok sert bir karşılık verildi, tartışma çıktı. (Bilmeyenler için kısaca Tevsi Tahkikat = Savunmanın daha iyi yapılabilmesi için savunma süresinin uzatılması,yeni deliller ve tanıkların getirilmesi için adli yargılama ve soruşturmanın uzatılmasıdır.)

-Aziz Yıldırım'ın sağlık nedenleriyle daha henüz çapraz sorgusu tamamlanamamışken, savcı "çok erken" bir şekilde esasa ilişkin mütalaayı sabah erken saatlerde bitirmiştir. (Çapraz sorgu işlemi sanırım dün bitmiş, emin değilim.)

-80 Klasörlük iddia dosyalarının çoğunda sürekli tapeler içerilmektedir. Bu tapeler yaklaşık 10 aylık bir teknik dinlemenin sonucu oluşturulmuştur. Fakat unutulmamalıdır ki, mütalaada bahsi geçen bazı beraat isteklerinin olduğu maçlar geçen sene oynanırken FB yöneticilerinin telefonları o sürede teknik olarak dinlenmekteydi. Yani bir tapelere göre bir suç ortaya atılıyorsa, bu maçlarda nasıl beraat isteniyor?

-Ayrıca şike olaylarına ait bir suçun tam olarak tespiti için tapeler yeterli değildir. Bir maçta TFF'ye ait temsilci raporu, hakem raporu, heyet raporu, PFDK raporu, Etik Kurulu raporu vb. raporlar mevcuttur. Ayrıca bunun dışında sahada şike yapıldığı maçın kurallarıyla oynatılmaması,hatalı oynatılması, kasten -bilerek- hatalı oynatılması, hatalı yönetilmesi, bilerek hatalı yönetilmesi şeklinde tespit edilebilir. Tüm bunların dışında maçlar, tarafsız spor yorumcuları tarafından izlenilmekte ve yorumlanmaktadır. Bu kişiler de mahkemeye dahil olabilirler. (BENCE)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanblackiron

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Savcı iddianamesinin arkasında hala, bu adamın ısrarı nedir?
    Yalnız Gümüşdağ için beraat istemesi beni iyice kıllandırdı, bu savcı düpedüz taraflı.

bu kadar düzmece bir dava olamaz arkadaş. gümüşdağın başbakanla akrabalığı yüzünden davadan çekilip alınması... ayıp be ayıp... Allah'ım zalimin zulmünden sana sığınırız!!!

Kanuni, yanlış yaptı diye kız kardeşinin kocasının (pargalı değil) kellesini alıyor. diğer taraftan ise başbakana yakın olanlar sıyırıyor işten..yaa hey gidi osmanlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

UEFA kararından önce süper oldu bu

anladılar demekki sadece Türkiye liginde fb'nin olmadığını ben zaten bu olaylar böyle bitseydi yakında açıklama yaparlardı 2000 de uefa kupasını fb almıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

SON DAKIKA - Savci, Aziz Yildirim icin A.Gücü ve Sivas maclari icin ceza istedi

SON DAKIKA - Savci, Aziz Yildirim icin IBB maci icin ceza istedi.

SON DAKIKA - Savci, Aziz Yildirim icin Eskisehir maci icin ceza istedi.

şike resmiyete kavuştu

heee aynen öyle oldu.. lol
  • Birden Fazla Yapılan Şike Ve Teşviklere Savcı Tek Maç Üzerinden Ceza İstedi.

Aziz Yıldırım İçin En Fazla 13 Yıl 10 Ay Ceza İsteniyor.
  • Evet savcı herkese iftira atıyor, bunların hepsi işinde gücünde mazbut, namazında niyazında kardeşlerimiz. Sercan Yıldırım da maden işçisiymiş zaten.

http://img140.imageshack.us/img140/3681/82801.jpg

Kahe'ye de inşaat işçisi diyorlar. Bu niye iyi oynuyor, inşaattan haberi yok mu diye. Bütün maçlarla ilgili bu tür ifadeler mevcut. Trabzon avukatlarının niye hep bizim rakiplerimizle ilgili bu konuşmalar sorusunda da pişkin pişkin tamamen tesadüf demişler. Tesadüfün böylesi, şanş işte.
  • Şu Galatasaralıların temiz ayagına yatıp,fener bölüümüne gelip provoke edici mesajlarına ayar oluyorum.Yüz yüze olsak şu laflarının yarısında kavga cıkar. Klavye delikanlılıgının luzumu yok.ben girip bakmıyorum gs bölümünde ne oluyor diye gidin orda boş boş konusun kendi aranızda.gelip burda insanların sinirini bozmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thingol

Evet savcı herkese iftira atıyor, bunların hepsi işinde gücünde mazbut, namazında niyazında kardeşlerimiz. Sercan Yıldırım da maden işçisiymiş zaten.

http://img140.imageshack.us/img140/3681/82801.jpg

Kahe'ye de inşaat işçisi diyorlar. Bu niye iyi oynuyor, inşaattan haberi yok mu diye. Bütün maçlarla ilgili bu tür ifadeler mevcut. Trabzon avukatlarının niye hep bizim rakiplerimizle ilgili bu konuşmalar sorusunda da pişkin pişkin tamamen tesadüf demişler. Tesadüfün böylesi, şanş işte.

Bunlar şike yapacaklar sonra pişkin pişkin şaka yaptık, uğur yaptık, imama para verdik diyerek SESLERİNİ YÜKSELTEREK haklı olduklarını medya vb benzeri güçleride kullanarak ıspatlamaya çalışan kesim. Ama bunların gücü kendileri gibi olan TFF yönetiminden başkasını sindirmeye yetmiyor. Devletin savcısı hakimi çalışıyor. Kim şike yaptıysa ve bundan kim menfaat sağladıysa gani gani ceza alır inşallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek1907

Şu Galatasaralıların temiz ayagına yatıp,fener bölüümüne gelip provoke edici mesajlarına ayar oluyorum.Yüz yüze olsak şu laflarının yarısında kavga cıkar. Klavye delikanlılıgının luzumu yok.ben girip bakmıyorum gs bölümünde ne oluyor diye gidin orda boş boş konusun kendi aranızda.gelip burda insanların sinirini bozmayın.

Üzülme kardeşim, geçicek bu günler
  • quote:

bi gidin GS'liler kendi konunuza da su foruma girerken rahat girelim.sizin saçmalıklarınız, ortamı germeleriniz yüzünden forumun tadı kalmadı. GS bölümüne giren fenerliler içinde aynı sey geçerli. Sizi ilgilendiren birşey varsa gelin yorum yapın ama sizle alakalı değilse bi gidin be kardeşim yeter.Su konuda bizden cok siz varsınız...

2000'li yıllar,Haluk Ulusoylar diyince akla gelen ilk kulüpsünüz birde buraya gelip temiz ayagına yatıyorsunuz.madem temizsiniz madem biz kirliyiz buraya gelipte kirlenmeyin !

Adam şikeyi belgelemiş arkadaşlar fazla konuşmayalım bence.
  • quote:

bi gidin GS'liler kendi konunuza da su foruma girerken rahat girelim.sizin saçmalıklarınız, ortamı germeleriniz yüzünden forumun tadı kalmadı. GS bölümüne giren fenerliler içinde aynı sey geçerli. Sizi ilgilendiren birşey varsa gelin yorum yapın ama sizle alakalı değilse bi gidin be kardeşim yeter.Su konuda bizden cok siz varsınız...

2000'li yıllar,Haluk Ulusoylar diyince akla gelen ilk kulüpsünüz birde buraya gelip temiz ayagına yatıyorsunuz.madem temizsiniz madem biz kirliyiz buraya gelipte kirlenmeyin !

Oha kanıtlara bak yok artık neler yapmışız öyle
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.