Şimdi Ara

SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
2
Favori
21.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Orijinalden alıntı: CxCxCx

adama sorarlar madem öldürebiliyordunuzda neden 24 25 26.. şehidimiz olduktan sonra aklınıza geldi? yürüyün gidin ben sizin gazlarınıza gelmem ...ler

Şimdi şu soğukta saatlerce operasyon yapan yiğitlerimiz şu aklı kısanın mesajını okusa.. Hatta onların içinden bu 49 leşi sererken yaralananalar olsa.. ve bu mesajı okusa..

Ne hisseder bilmiyorum..

İyi ki okumuyorlar..

Bunun gibiler yüzünden soğuyorum bazı şeylerden..

allah rızası için soğuma. memleket iyiye gidiyor rahat uyu
  • Tam 48 ülkenin desteklediği
    Yada kullandığı bir çeşit paralı asker örgütüdür pkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantug

Tam 48 ülkenin desteklediği
    Yada kullandığı bir çeşit paralı asker örgütüdür pkk

........................
  • quote:

Orijinalden alıntı: temeltahir

beyşer şuna açıklık gelsin ben bir türk olarak pkknın tambir kürt örgütü olduğunu düşünmüyorum

1- Ergenekon daki itiraflarda albay gidip pkklılara istihbarat vermiş
    2- PKK olaylarında öldürülen yaratıkların içinde kürtler gibi almanlar bile var
    3- En son 24 şehidin öldüğü olayda Iraktan dönene paralı askerleri pkknın tutup tr ye musallat ettiği söylenio
    4- Bu da demek oluyor ki her ne kadar PKK kürt örgütü gibi gözüksede arkasında ABD, Almanya, İsrail gibi devletler var

Bu devletlerin ortak yanı trnin güçlenmesini istemiyolar

Kardeş zaten pkk'nın taşeron olduğunu biliyoruz. İçinde bırak almanı israilli dingillerde var ama sayıları kürtlere nazaran inanılmaz derecede az. Onlar zaten pkk yı besliyor, yoksa dağın başında yaşayan 3-5 tane tek hücreli yarım beyinli yaratık mı bu kadar kan dökecek. Arkalarında tüm avrupanın ve amerikanın olduğu zaten bilindik birşey.

Ama şu var, bu lanet olası kürtler olmasaydı bunlar kimi kullanacaktı? Bizim ülkemizde birlikte yaşadığımız başka kökenlerde var. Örnek veriyorum çerkesler, onları kimse kandıramaz Türkiye sizi kısıtlıyor, gidin saldırın hakkınızı arayın bilmem ne diye. Çünkü onlarda Türk, bunu biliyorlar hepimiz biriz. Sadece kürlter beyin özürlü, eğer kürtler olmasaydı bu ülke şu an belkide dünya lideriydi. Sadece bu aşşalık kürtler yüzünden bu haldeyiz, yoksa avrupa bokuyla oynar sonuçta TSK gibi kışkırtıcı bir güç var buraya savaş açmıyor kimse ordusuyla.

•  SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU

ÖLDÜRÜLEN ÜST DÜZEY ŞEREFSİZLERİN İKİSİNİN LEŞLERİ ELLERİN DERT GÖRMESİN J.Ö.H
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırtınam..

Mossad ile ne alakası var ? Ben bordo bereliler getirmişti diye biliyorum.

Bende öyle biliyorum ama böyle bir video buldum , doğru olabilir. http://www.beyazgazete.com/video/2010/03/01/ocalan-i-mossad-mi-getirdi-ulketv.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: WillTreaty

SON DAKİKA:Öldürülen terorist sayısı 115 oldu! [Güncel] - ANA KONU

Bunlar onlar değil fotoları aldığın yerde daha çok foto var. O pkk üst düzey kişi dedikleri hava operasyonunda öldüler 10 ekimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apricotx

quote:

Orijinalden alıntı: dhizm

quote:

Orijinalden alıntı: nonvolatile

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cn.gates

Öcalanı suriyeden canlı alan bordo bereliler , emir verilse duman ederler pkk yı .
    Pkk bitirilmek istenmiyor . Çok derin planlar ve bilmediğimiz çok şey var.

Türk kürt birbirini yiyecek yahudiler abddeki yahudi markalar silah satarak cebini dolduracak. düzen böyle kurulmuş.. yazık ki kürtler maşa ama anlamıyorlar

iyi politikacı bizdeki amerikan uşağıda

Bu şerefsizi Kenya'da paketleyip bize verdiler, asılmamak şartı ile. Yani suriye'den operasyonla alınmadı.

Nerenizle yorum yazıyorsunuz siz? İtalya-Türkiye savaşı çıkacaktı bu it yüzünden İtalya'da yakalanıp getirildi. Getirenlerde israil gizli ajanları mossad.
    Uyanın ayık olun.

bu malı kenyadan getirdiler. israil - abd ortak yapımı

Evet haklısın o zamanlar başımızda ecevit vardı. İtalyanın gözzü yememişti tutmaya kenyaya gitmişti oradan getirildi. Unutmuşum kusura bakmayın. Getirenler mossad.

Yorumlarınız da saygı çerçevesi içerisinde olursanız sevinirim. Bilmeden, hatırlamadan karşınızda ki insanı babanızın oğlu gibi görüp , yorum yazmayın.

oldu. biz kalkalım o zaman.
    sohbet ediyoruz şurada. kasma bu kadar.

• quote:

peki kürtler neden bööle yaptı pkk denilen adi örgüt nasıl kuruldu düşündük mü baylar parti propagandası yapmak istemiyorum fakat bi düşünelim

PKk 30 yıl önce kuruldu peki doğuya adam gibi yatırım yapılmaya ne zaman başlandı 10 yıl önce...

AKP den önceki iktidarlarda doğuda adam gibi çalışsaydı şu an kaç yıl ilerdeydik hiç düşündük mü...

yıllarca doğuya üvey evlar muamelesi yapıldı halbu ki zamanında oraları almak kurtarmak için ne kadar şehit verdik öncfeki
    iktidarlar yüzünden başımıza kalan .. kopuklarla uğraşıoz yazık...

adamı hasta etme seni aç bıraksam eline silah alıp askeimi vuracaksın. sen Türkiyeyi sadece istanbul sanıyorsun herhalde. git bakalım kırşehire , yozgata , tokata osmaniyeye ığdıra çok mu iyi kürt şehirlerinden. diyarbakır çok ezik sanki. doğu diyorsun dağın tepesi buz gibi yer bırakta biraz taşralı olsunlar .

• quote:

quote:

Bunlar onlar değil fotoları aldığın yerde daha çok foto var. O pkk üst düzey kişi dedikleri hava operasyonunda öldüler 10 ekimde.

Nereden alınma bu fotolar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnsvbnymr

quote:

quote:

ne önemi var leş leştir bunu görmek bile insanı mutlu etmeye yetiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnsvbnymr

quote:

quote:

Facebooktan yayınlandı bu aksam saatlerinde. Link vermeyim simdi banlanırız felan. 6 Tane foto koymuslar toplam 2 side yukarıdakiler. Sanırım onceki aylara ait fotoğraflar yada geçmiş yıllara.

• ellerinize sağlık aslan mehmetçiklerim....
  • ne olacak çapulcu vasıfsız 85 tane kansızı öldürseler?...onların orada olma amacı o zaten.
  • quote:

quote:

Yorumlarınız da saygı çerçevesi içerisinde olursanız sevinirim. Bilmeden, hatırlamadan karşınızda ki insanı babanızın oğlu gibi görüp , yorum yazmayın.

oldu. biz kalkalım o zaman.
    sohbet ediyoruz şurada. kasma bu kadar.

Bana bak liseli ergen kardeşim, uyuz uyuz mesajlar yazıp durma. Sohbet edilecek bir konuda değilsin, hele hele insanlara hakaret vari şeyler yazacak konumda hiç değilsin. Edebinle konuyu takip et !
  • quote:

quote:

peki kürtler neden bööle yaptı pkk denilen adi örgüt nasıl kuruldu düşündük mü baylar parti propagandası yapmak istemiyorum fakat bi düşünelim

PKk 30 yıl önce kuruldu peki doğuya adam gibi yatırım yapılmaya ne zaman başlandı 10 yıl önce...

AKP den önceki iktidarlarda doğuda adam gibi çalışsaydı şu an kaç yıl ilerdeydik hiç düşündük mü...

yıllarca doğuya üvey evlar muamelesi yapıldı halbu ki zamanında oraları almak kurtarmak için ne kadar şehit verdik öncfeki

adamı hasta etme seni aç bıraksam eline silah alıp askeimi vuracaksın. sen Türkiyeyi sadece istanbul sanıyorsun herhalde. git bakalım kırşehire , yozgata , tokata osmaniyeye ığdıra çok mu iyi kürt şehirlerinden. diyarbakır çok ezik sanki. doğu diyorsun dağın tepesi buz gibi yer bırakta biraz taşralı olsunlar .

ne adamı hasta edecek. adam gerçekleri söylemiş. orada ne zulümler yapıldı tabi klavye başından bunu bilemezsiniz. tabi o devirler geride kaldı. zaten pkk yıda kürt savunması için felan değil istedikleri zaman Türkiyenin aleyhinde kullanmak için kurdular. bu yüzden yatırım yapılması felan sorunu çözmedi çözemez. fakat en azından artık Kürtlerin sorunu yok. sorun PKK. bu yüzden çözüm eskisinden daha kolay. fakat aynı zamandada daha zor. Güçlenen Türkiyeye karşı kullanabilecekleri tek unsur pkk kaldı. bu yüzden kolay kolay yok edilmesine izin vermeyecek global güçler.

• Sende yedin
  • Niye kaçarak, saklanarak, mağaralarda hayvanlar gibi yaşamayı tercih ediyorlar bilmiyorum. ABD, İsrafil falan da bir yere kadar. İnsanın iradesi olur, duyguları olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: LaikDemokratGencim

quote:

quote:

ne adamı hasta edecek. adam gerçekleri söylemiş. orada ne zulümler yapıldı tabi klavye başından bunu bilemezsiniz. tabi o devirler geride kaldı. zaten pkk yıda kürt savunması için felan değil istedikleri zaman Türkiyenin aleyhinde kullanmak için kurdular. bu yüzden yatırım yapılması felan sorunu çözmedi çözemez. fakat en azından artık Kürtlerin sorunu yok. sorun PKK. bu yüzden çözüm eskisinden daha kolay. fakat aynı zamandada daha zor. Güçlenen Türkiyeye karşı kullanabilecekleri tek unsur pkk kaldı. bu yüzden kolay kolay yok edilmesine izin vermeyecek global güçler.

niye zulüm yapıldı alnında kürt yazıyor diyemi. Atatürk çüsün madem sor bakalım dersim katliamınıAtatürk niye yapmış.

ermenilerde 500 yıl el değmeden yaşadı ama sonra ihanet edince ziktir olup gittiler aldımı kafan

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.