Şimdi Ara

SON DAKİKA: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal Görevden Alındı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
1
Favori
25.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 ay sonra gelirler ne olacak.Bulut zaten saray kadrosunda şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 20 Mart 2021; 9:37:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka bir yana
    Durum ciddi sıkıntı
    2023 e götürmez bu ekonomi
    Erken seçim var bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bundan sonra bu memlekete 'muz cumhuriyeti' demek tüm gerçek muz cumhuriyetlerine bir hakarettir.

akla, mantığa, bilime, iktisada, dünyaya, atalarımıza, ırkımıza, kendimize, tüm kainata ve evrene rezil olduk...

hala itibardan bahseden akıllılar var...  

Beni tek düşündüren bu, bir de kendileri batarken başkalarını da dibe vurdurmaya çalışıyorlar ve nedense erke dönergeci olmuş itibarlarından tasarruf olmuyor...

Yarattıkları yönetim boşlukları yerine başka şeyler geçmeye başlıyor, bu ekonomiye ve politikalara isyandan da öte bir şey, sonra dış güçler yalanı başlıyor ama yemeyin artık!!! Daha geçtiğimiz gün Yapı Kredi Bankası'na borcu olan birisine AK ampül yakarlarsa sakın kötü yola düşmeyin dedim, anlatabiliyorum değil mi?

• Yaw kardesim Naci Agbal, BAKAN olarak atanacagi icin gorevden alindi. Bu eksicilerde sizde bir halttan anlamiyorsunuz.

• bayburttan neler çıkıyor be arkadaş. yeterki üniversite bitir, hangi üniversite olması önemli değil. Bayburt lu isen katapült etkisiyle en başa atılıyorsun. Keşke bayburt da doğsaydımSON DAKİKA: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal Görevden Alındı 

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Bu haberi yapanlar iste bu kadar allahsiz algici.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ishal olmus bebegin donu gibi, surekli baskan degisiyor ahahaah... ilk basta clickbait baslik sandim haber dogruymus... laa birakin koltuk bis kalsin daha iyi.

• Dolar şu an 7,21 görünüyor değil mi :) Pazartesi siz bakın curcunaya. Şu an binance de 7,34 olaylar olaylar. SON DAKİKA: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal Görevden Alındı 

• Faizi arttırmadan doları indir, tamam..

Faiz artmadan dolar inmiyor, tamam..

Seninle çalışmak güzeldi, sıradaki gelsin..

• Adam ülkeyi oyuncak etti ya

• Bankanin mobil uygulamasından dolar alabilen var mo şu an

• 3 ay da bir mb başkanı değisiyor böyle ülkeye yatırımcı mı gelir, şaka gibi bir ortam var gerçekten..

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Bugün itibariyle görevden alınmam nedeniyle de şükranlarımı arz ediyorum.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 18 Nisan 2021; 19:8:48 >
  • Bunlar ülkeye düşman dolar azıcık düşme eğilimi gösterdi bunlar doları yine fırlattı 7,20lerden tonlarca dolar alanlara bir baksak kimler kimler çıkar

• enizam E kullanıcısına yanıt

Ters laf demesine bile gerek yok. AKP'li isen düşmeyeceksin zira bir kere düştün mü iş bitti demektir. Daha düne kadar alkışladıkları Naci Ağbal görevden alınınca arkasından yazdıklarına bir bak. Biz boşuna ahlaki yozlaşma AKP döneminde tavan yaptı demiyoruz.

SON DAKİKA: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal Görevden Alındı
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Kuveytturk'ten alınıyor ama kur 7.71

• normalde böyle konuların altına "roket yaptık" diye resimli post atan adamlar olurdu, hepsini mi engellemişim, vay mübarek

• Hani işten çıkarma yoktu diyorlardıSON DAKİKA: Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal Görevden Alındı 

• quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Noluyor arkadas İstanbul Sozlesmesi feshediliyor, merkez bankasi baskani gorevden aliniyor.

Bi cisim yaklaşıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

https://twitter.com/arsivunutmaz/status/1373059385971384327?s=21

Geçirin İsmail abiyi başa.

Akrabalarını bekledim banka kuran atası yokmuymuş..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.