Şimdi Ara

Son Dakika: Lise son sınıflara LYS izni.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haber kanalında da gördüm ne kadar doğru bir şey acaba ? İnşallah doğrudur
  • Denemeden çıkıp eve geldim, TV yi açtım direkt son dakika diye bildirmişler. Bütün haber site ve kanallarında aynı duyuru var, yazılı açıklama olmadan böyle haber yapamazlar dert etme.
  • Bizim Mayısın son haftası ile 3.Haziran'da dahil olmak üzere sınavlarımız var, daha bitiremediler onlar ne olacak bu izinle birlikte? Bilgisi olan açıklayabilirse iyi olur.
  • şansa bak ya ben boşuna mı rapor aldım o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh_diferential

Bizim Mayısın son haftası ile 3.Haziran'da dahil olmak üzere sınavlarımız var, daha bitiremediler onlar ne olacak bu izinle birlikte? Bilgisi olan açıklayabilirse iyi olur.

Şu an kimsenin bilgisi yoktur, bütün haber sitelerin hemen hemen aynı metin dolaşıyor. Kafanı karıştırma yarın müdür yardımcısına sorarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesta95

devamsızlıktan düşecekler mi acaba nasıl olacak açık açık yazmamaış hiçbir yer mebin sitesinde de göremedim.

Benim fikrime göre, Özürlü+Özürsüz zaten 45 gün doldurmamak üzere hakkımız vardı. Mesela benim özürlü 9gün özürsüz 16gün devamsızlığım bulunmakta şimdi, rapor alıp her iki hakkımıda kullanarak okula artık gitmeyecektim. Bize sundukları yalan yanlış rapor uydurma da gel ben sana rapor vereyim olayı yani; ek bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dh_diferential -- 20 Mayıs 2013; 13:31:55 >
  • Bu durumda devamsızlık rapor+45 gün mü yoksa rapor olmadan 45 gün mü olacak?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dh_diferential

quote:

devamsızlıktan düşecekler mi acaba nasıl olacak açık açık yazmamaış hiçbir yer mebin sitesinde de göremedim.

Benim fikrime göre, Özürlü+Özürsüz zaten 45 gün doldurmamak üzere hakkımız vardı. Mesela benim özürlü 9gün özürsüz 16gün devamsızlığım bulunmakta şimdi, rapor alıp her iki hakkımıda kullanarak okula artık gitmeyecektim. Bize sundukları yalan yanlış rapor uydurma da gel ben sana rapor vereyim olayı yani; ek bir şey yok.

büyük ihtimal öyledirevet.

Bir arkadaş bilgi almış:http://forum.donanimhaber.com/m_75371001/tm.htm sanırım tahminimdeki gibi..

• İyi rapor almama gerek kalmadı
  • Bu izinle son yazılılara girmeme şansımız var değil mi?Normal rapor yerine geçiyor mu?
  • Lise son sınıf olsak ama lys ye girmeyecek (başvurmamış) olsak da oluyo mu ki ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.