Şimdi Ara

SON DAKİKA: Kolalı İçeceklerde ÖTV %35,Puro-Sigarillo ÖTV %80 Oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
108
Cevap
3
Favori
7.863
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> SON DAKİKA: Kolalı İçeceklerde ÖTV %35,Puro-Sigarillo ÖTV %80 Oldu.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 16 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    1 Not

Ona her zaman var...
    |
    |
    duyguluboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake Core V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    ben hep 3 liralık içiyom
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    886 Mesaj
    Le cola bi ara 20 krs falandı o bile 1 Tlyi geçmiş. Zaten kutu kolalar 3.5 bandındaydı 4 ü bulur artık bir bardak kola. Şekersiz kolanın, coca colada aspartan kullanılmıyor diğerlerinde kullanılıyır. Biraz araştırmıştım aspartanla ilgili zararlı diyen var demeyen var. Şekersiz kolanın çoğu meyve suyu ve diğer içeceklerden zararsız olduğunu düşünüp içiyorum. Zararlı diyenler sadece su mu içiyor konuda bu da merak konusu.

|
    |
    |
    |
    Sigara tamam da alkol ve kola zararli agaa bas vergiyi diyenler umarim organik besleniyorlardir yoksa yediginiz islenmis gidalar bunlardan 2 kat daha zararli. Ondan sonra “agaaa ben ciguara icmedim bu hastalik beni nerden buldu agaaa” diye dolasiyorsunuz...

|
    |
    Intel i7 [email protected] - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB

Troller, partizanlıktan, siyasetten gözü dönmüşler ile muhattap olmuyorum, boşuna alıntılamayın
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,181
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.