Şimdi Ara

SON DAKİKA: Kamuya 60,000 personel alınıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SultanApex

Sayın bakanın açıklamasında yıl belirtilmiyor, 'bir süre' için diyor.

Evet cahillik kötüdür ;)

http://m.haberturk.com/gundem/haber/1310418-calisma-bakani-muezzinoglu-kamuya-alimlari-durdurduk

Eğer haberi iyice okursan benim dediğime geleceksin hee tabi sadece okumak yetmez idrak etmekte gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretmen, sağlıkçı ve polis harici geriye 10 bin personel kalır mı acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Siz bakanin aciklamsinda 2016 yi gosterin? Ben okudugumu cok guzel anliyorum, merak etmeyin.

O zaman Muezzinoglu cikip; kisa bir sureline durdurduk 2017 de 60 bin alacagiz diyecekti. Diyecekti ki Numan Kurtulmus bir kac gun sonra cikip ortaligi toplamaya calismasin. Koca devlet 60 binlik kadro icin bir hafta icinde iki aciklama yapamaz. Kamuda atama bekleyen biri oldugunuzu dusunun. Kabul edin hos degil...

• quote:

Siz bakanin aciklamsinda 2016 yi gosterin? Ben okudugumu cok guzel anliyorum, merak etmeyin.

O zaman Muezzinoglu cikip; kisa bir sureline durdurduk 2017 de 60 bin alacagiz diyecekti. Diyecekti ki Numan Kurtulmus bir kac gun sonra cikip ortaligi toplamaya calismasin. Koca devlet 60 binlik kadro icin bir hafta icinde iki aciklama yapamaz. Kamuda atama bekleyen biri oldugunuzu dusunun. Kabul edin hos degil...

Hangi 1 hafta?

Cuma akşamı çıktı o haber, Pazartesi sabahı da Numan Kurtulmuş canlı yayında açıklama yaptı. Resmen birileri Pazar günü umudunu kaybetsin de sınava girmesin diye şaşırtma açıklama yaptılar. Ben Pazar günü girdim sınava, okulda çoğu sıra boştu birçok aday girmedi...

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum :( Bu olay varsa daha vahim. Kendi adamlarinin haberi olabilir mi? hep sorular... Dediginiz dogru ise kul hakkini iyi bilen dindar arkadaslar yorumlasin, ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakingozcu

quote:

Orijinalden alıntı: dgsmaster

Benim arkadaşım kpss ye girmişti şimdi memur olabilme ihtimali var mı arkadaşlar yani kamuya alınabilir mi yoksa tamamıyla mı donduruldu ?

Olabilir. Kamuya alım bitmez , bitemez yani. İsteseler de bitiremezler. Mecbur alacaklar. Sayıyı azaltır , zamanını erteler vs ama tamamen bitiremez. Zaten ifade donduruldu şeklinde bu ne demek tekrar başlayacak şimdilik almama durumu sözkonusu demek.

Peki saol hocam

• CHP dernekleri üyeleri bu yıl kamuya alınırlarsa bu ülke NOBEL barış ödülüne aday gösterilir.
  • quote:

Bilmiyordum :( Bu olay varsa daha vahim. Kendi adamlarinin haberi olabilir mi? hep sorular... Dediginiz dogru ise kul hakkini iyi bilen dindar arkadaslar yorumlasin, ne diyeyim.

Hocam insanlar da biraz uyanık olsun bence. Kamuya keyif için memur alınmıyor ki ihtiyaçtan dolayı alınıyor. Normal zamanda bile ihtiyaç oluyor da binlerce insanın memurluktan çıkarıldığı şu ortamda ihtiyaç kalmaması mümkün mü ? Gerçetekn kpss için hazırlanan insan zaten bakan öyle dedi diye sınava girmiyim demez. O sınava girmeyenler muhtemelen sağdan soldan bir sürü memur çıktı çok açık varmış girelim belki tutar diyip sınava kayıt olanlardır. Bu sene böyle çok kişi giriyo çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Farklı kanallardan diye bir şey zırvaladı.

Onu tam olarak anlayamadım. Kpss haricinde alımlar mı gerçekleşecek...

Sınavsız alınacaklar sanırım

• Kpss siz de alım yapılacakmış. Bu iş bir başlasın ülke daha 100 yıl yerinde sayar. Yalaka pazarına döner.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.