Şimdi Ara

SON DAKİKA | KADİR TOPBAŞ İSTİFA ETTİ. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • reis ipini çekmiştir. Artık ülkede padişahımız var. Hatta padişahlığı da geçti Allah kesildi iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 22 Eylül 2017; 19:20:17 >
  • neden istifa etmiş sebep neymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dt1907

neden istifa etmiş sebep neymiş.

Bazı yerleri AKP'ye rağmen imara açmamasından dolayı istifa ettirildi.
  • Ol dedi ve oldu
  • yallah saray muhallebisine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Istifa etmedi" "Bazilarinin istediklerini karsiliyamadigi icin ISTIFA ETTIRILDI"

• Melih'den de gelir mi böyle güzel bir haber ne dersiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yaptıklarını beğeniyordum guzel hizmet etti İstanbul'a

• hizmet açısında istanbulun en iyisiydi en son 1997 de hollandadan gelen şirket ortağımız 2011 de geldiğinde istanbula ne olmuş boyle çok gelişmiş şehirleşmiş güzel olmuş demişti adam metrolara bayılmıştı...4 sene once izmirde iş amaçlı 20 gün durdum çöp ve pisliğinden istu mumla aramışltım...bizde her gün gelen çöpçüler izmirde 5 günde bir geliyor böğğğk...cidden çalışan bir belediyecilik hizmeti vardı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2017; 20:13:23 >
  • hiç Refike uymadı değil mi bu TOPBAŞ.Refik olsaydı böyle olmazdı.ah Refik ah.
  • Az önce iş çıkışı AKPli bir arkadaşla sohbet ettim bu mevzu üzerine, dedim niye acaba, dedi ki etmesi lazımdı adamın damadı fetöden gözaltına alındı, bir sağlam kahkaha patlattım ki, eleman utancından başını öne eğdi ulan mevzu fetö ise hükümetin komple istifa etmesi gerekir beyinsiz diyemedimdi, ama olsundu, o anlamıştı, bu utanç ona yeterdi

• Ciddi konuşacak olursak, akpyi zerre sevmem ama bu adamın İstanbul için yaptıkları göz ardı edilebilir değil. Ve izleyin ilerde fetöcü diyecekler.

• Ben Ankara'da yaşayan biri olarak, İstanbul belediye başkanı Kadir Topbaş'ın hizmetlerini beğeniyorum. Siz bir de Ankara'ya gelin de, veya İstanbul'lu birileri size Ankara'yı yorumlasın.

İstanbul'da, adam direklerin üstüne kadar çiçek koyuyor, çimleri, süslemeleri, düzeni olsun gayet iyi. Şehir güzel yani.

Siz bir de Ankara'ya bakın. İşçiler, boş boş otları suluyor. Her gün tonlarca su boşa gidiyor. Ne görsellik namına bir şey var ortalıkta ne de çiçek. Boş ot, toprak suluyorlar yani. Arada bir göbeklerde çiçek var o kadar.

Yollar desen kimsenin denetlediği yok. Ben yerinde olsam, Ankara Fen işleri müdürünün görevine son veririm. Sıfırdan asfalt atıyorsun koca caddeye, hiç gideyimde bakayım nasıl yapmış diyen yok, Sıfır asfalt ama zigzaglı bir şekilde. Dikmen caddesine 1 senede komple 2 kere asfalt çektiler. Bakın 7-8km boyunca koca caddeye. Önce çektiler, ortadaki kaldırımları kaldıralım dediler, kaldırınca cadde harabeye döndü toz toprak. Ya dediler, bir daha atalım bu böyle olmadı, bir daha attılar komple.

Ankara'nın güzide semtlerinden Tunalı Hilmi caddesini bilenler bilir, bir de bahçelievleri. Buralar Ankara'nın göz bebekleri, zaten başka nereler var Ankara'da gezilecek yerler adam gibi? 1 elin 5 parmağını geçmez, İstanbul değilki burası. Yıllaaaaar sonra çektiler asfaltları. Sanırım Çankaya Chp'li zihniyeti diye.

İstanbul'u borçsuz bıraktım diyor adam. Kimi de yemiş, yok ona peşkeş çekmemiş. Bugün siz bile belediye başkanı olsanız, illaki kendi yararınıza bir şeyler, kolaylıklar yaparsınız. Hemen çamur at izi kalsın. 20 yıldır ortaya ciddi manada bir açığı çıkmamış adamın, istifa edince mi konuşuluyor arkasından?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 22 Eylül 2017; 20:41:54 >

• Her tarafı beton yığınına çevirdi. Betonu hizmet sananlar gelmiş iyi belediyeciydi falan. Akpnin kullan at projelerinden biri oldu kendisi. Traş bıçağı gibi. Adamlarının değeri traş bıçağı kadar bile değil.

• 5 aydır sürekli ertelenen Üsküdar-Kabataş denizaltı yayayolu projesi ihalesi vardı.

Meğerse ihaleye girmek isteyen firma birilerinin şöförünün adına kayıtlı çıktı :D

O birileri dermiş ki sana yedirmem bu projeyi belediye seçimleri için. Genel seçimde propoganda olarak kullanacağız biz o projeyi :D

Şu iptal edilen 5 tane konu var ya hani,

onlardan bir tanesi Devlet hazinesi arazisi.

Hah işte o arazi kamu hastanesi için ayrılmış ama birileri demiş ki

"hoop dur bakalım, bizim özel hastane zinciri için biçilmiş kaftan arazi orası. değiştirin bakalım istimlağı..."

Topbaş da demiş ki, devletin malı orası, kamu malı ve kamuya hizmet etmeli, sizin cebinize değil...

Bugün artık ipler koptu.

İlerleyen zamanda Topbaş umarım bu haksızlığa karşı ağzını açacaktır.

Açamaz gerçi ama yine de bir ihtimal...

• Herkes bir hikaye uydurur şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: echonia

5 aydır sürekli ertelenen Üsküdar-Kabataş denizaltı yayayolu projesi ihalesi vardı.

Meğerse ihaleye girmek isteyen firma birilerinin şöförünün adına kayıtlı çıktı :D

O birileri dermiş ki sana yedirmem bu projeyi belediye seçimleri için. Genel seçimde propoganda olarak kullanacağız biz o projeyi :D

Şu iptal edilen 5 tane konu var ya hani,

onlardan bir tanesi Devlet hazinesi arazisi.

Hah işte o arazi kamu hastanesi için ayrılmış ama birileri demiş ki

"hoop dur bakalım, bizim özel hastane zinciri için biçilmiş kaftan arazi orası. değiştirin bakalım istimlağı..."

Topbaş da demiş ki, devletin malı orası, kamu malı ve kamuya hizmet etmeli, sizin cebinize değil...

Bugün artık ipler koptu.

İlerleyen zamanda Topbaş umarım bu haksızlığa karşı ağzını açacaktır.

Açamaz gerçi ama yine de bir ihtimal...

Salla babam salla. Herkes bir masal uyduruyor ama bu biraz daha gerçekçi

• Aç gözlü meclis üyeleri karşısında istifa etmeyi seçmiştir.
  • Kör ölünce badem gözlü olurmuş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.