Şimdi Ara

Son Dakika! Hükümet'ten İYİ Parti - CHP İşbirliğine İlk Yorum: Siyasi Ahlaksızlık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CHP'den 15 milletvekilinin istifa edip İYİ Parti'ye geçmesine Hükümet'ten ilk tepki geldi. Konuyla ilgili açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, iki parti arasındaki işbirliğiyle ilgili "Siyasi ahlaksızlığın en son örneği!" yorumunu yaptı.

"MEVCUT YÖNETİM, CHP'Yİ STEPNE YAPMIŞTIR"

İşte konuyla ilgili Bozdağ'ın sözleri:

Bu, siyasi ahlaksızlığın en yeni ve en son örneğidir; açık bir siyasi mühendisliktir. Bu kirli ve ahlaksız icraatıyla CHP yönetimi, Cumhuriyetin kurucu partisi CHP'yi bir başka partiye stepne yapmıştır. Mevcut CHP yönetiminin kendine de CHP'ye de hayrı yoktur. Kendine hayrı olmayanların, milletimize de devletimize de hayrı olmaz.
    https://www.haberler.com/son-dakika-hukumet-ten-iyi-parti-chp-10781766-haberi/

• CHP komple bütün partilere dağılsın kendi seçmeni dahil herkes rahatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 22 Nisan 2018; 19:20:0 >
  • Suçüstü yakalanan hırsızlar, şimdi ahlaktan bahsediyorlar. Zaten akp de onurlu bir adam aramak genelevde bakire aramak gibi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp nin planları iyi partiyi seçime sokmamak üzerineydi bu hamleyi hiç beklemiyorlardı

Ama ne koydu be iyi partinin seçimlere girecek olması akgezenlere

Muhahhahahahah

• diyene bakın hele!

adama sormazlar mı?

görevden aldığınız belediye başkanları ne oluyor peki

• Kendileri yapinca iyi, baskasi yapinca auvv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyasi ahlaka her gün kandırılanlar karar veriyorsa yandık.
  • akp mhp itiffak yapınca cumhur ittifakı. CHP - İYİ PARTİ itiffak yapınca ahlaksızlık oluyor he mi ?
    Madem öyle sizde seçimleri doğru düzgün 2019 da yapsaydınız yada 2018 sonu
  • İnsan gerçekten hayret ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 daki seçimleri iyi parti giremesin diye 2 ay sonraya almak mı sizin siyasi ahlak anlayışınız ? Ahlaktan bahsedecek olan son partisiniz. Hadi bakayım bu size yeter de artar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 22 Nisan 2018; 19:43:54 >
  • lan biz bunu nası düşünemedik diye ağlıyorlar şimdi bakın beyler akplilerin tutuşmasının sebebi iyi partiyse beklenenin çok üzerinde oy alıyor mhp+akp tabanından demektir mhp zaten %2 alamıycak ben daha mhpye vericem oy diyen adam görmedim çevremde herkes iyi partici oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: everyonelovebisco

lan biz bunu nası düşünemedik diye ağlıyorlar şimdi bakın beyler akplilerin tutuşmasının sebebi iyi partiyse beklenenin çok üzerinde oy alıyor mhp+akp tabanından demektir mhp zaten %2 alamıycak ben daha mhpye vericem oy diyen adam görmedim çevremde herkes iyi partici oldu
    Bende aynı fikirdeydim. Sağolsun bahçeli MHP'de taban maban bırakmadı.

• Doğru söze ne denir? Akıl hocaları öyle yap dediyse yapmak zorundalar.

Ne oldu dediğim çıktı, chp+ip+hdp+vs itilaf kuvvetleri cephesi hayırlı uğurlu olsun.

Hiç endişeniz olmasın, sandıkta cevabını alacaklardır.

Evet ben milliyetçiyim diyen 1-2 kişi vardı, istanbul il başkanlığına çalışsınlar cehapenin artık...
  • Kendilerinin kararını verdiği erken seçimi başkasının ağzı ile dillendirenler siyasi ahlaktan bahsediyor

• Meral ablanın yaptığını desteklemiyorum ama bu hükümet de hangi kafayı yaşıyor anlamıyorum. Teknik olarak isteyen istediği ile ittifak kurabilir, sen de kurdun MHP ile.. Adama koltuğunda oturmaya devam etmesi yardım ettin karsılıgında desteğini aldın. Bu çok mu ahlaklı?
  • Oylar bozkurt Meral’e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sırf rakip gördüğü bir parti seçime girmesin diye kapalı kapılar arkasında tezgah kurmanın adı ne zamandan beri siyasi ahlak oldu
  • Adamlar iyi parti seçime giremesin diye bahçelinin erken seçim için söylediği tarihten daha önce seçim yapma kararı aldılar. Ahlak bunun neresinde?
  • iyi parti akp ile anlaşsa şimdi meral hanımın hayatını tüm tv ler canlı yayında övüyordu şu okuldan mezun oldu babası molla anası ermiş diye yayın yapardılar hahaha
  • Son Dakika! Hükümet'ten İYİ Parti - CHP İşbirliğine İlk Yorum: Siyasi Ahlaksızlık!

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.