Şimdi Ara

Son dakika >> YSK: İstanbul seçim sonuçları iptal edildi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
2
Favori
125.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YSK'dan halen bir açıklama yok, AKP temsilcisinin sızdırdığı bir bilgi sosyal medyada dolaşan garip ve nahoş bir durum.
  • Şimdiden seçimi kazanma çalışmalarına başlamışlardır. Geçmiş olsun arkadaşlar. İmamoğlu fark atacak olsa da bir şekilde bunlar kazanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMINX84

Dolar alan köşe oldu, olan ülkeye oldu. Adamların umrunda bile değil.
    erdoğan YÜKSEK KUR sever

bir defa duyamazsın ağzından BEN YÜKSEK KURA KARŞIYIM DİYE !
  • Türkiye bitti artık bunu kabul edin yarın green kartı çekilişi açıklanacak bu forumda yeşil kartı çıkarsa hemen kaçsın ülkeden
  • Sinirden elim ayagim titriyor ULAN dolar 6 daha bunlar makam mevki pesinde yazik gercekten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kuva-yi Milliye ruhunun tekrardan örgütlenmesi gerek başımızdakiler haindir ülkeyi araplara sattılar yetmedi uçurumdan aşağı attılar seçimle gidecekleride yok

Ey Türk gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden, mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî, bedhahların olacaktır.

Bir gün, istiklâl ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.

Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr-u-zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır!

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asîl kanda, mevcuttur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 6 Mayıs 2019; 20:14:47 >

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle vallahi anlamıyorum ya neyin boykotu bu anasını satayım ? Ulan adamlar hani onurlu olsa zaten seçim yenilenmez sanki Erdoğan millet boykot edince "Vah vah ben halkımı üzmüşüm" vs diyecek.Ejderli içkisini içip altın sarayında mışıl mışıl uyuyacak.BOYKOT FALAN OL MA MA LI

He oyları çalacaklarını düşünüyorum o ayrı ama yine de gidip oy atılmalı
  • Totaliter rejim hayırlı olsun. Ben demiyorum. Erdoğan kendi ağzıyla söylüyor.

• Güya oruç tutup yemek yemiyorlar ama hak yemek oruç bozmaz tabi...
  • Seçimlerin yenileneceğini YSK yerine AK Parti temsilcisi açıkladı zaten, yetti...
  • Bu bildiğin darbedir.
  • Bireysel boykot olmaz. Ancak partilerin boykot yapması şart. Yine bir dalavere çevirip işi kendi lehlerine çevirirler çünkü.

Hükümet artık tamamen meşruiyetini kaybetmiştir.

• Uzun, bindiği dalı itinayla kesiyor
  • 6 Mayıs darbesi...
  • Seçimin iptali tamamen moral düşürmedir,boykotu aşılamaktır.Boykot falan olmayacak tek blokta birleşip bu sefer daha güçlü süpüreceğiz.Top 0.x oy alan muhalefet partilerinde ve tabii ki seçimde boykot edip kendini cool sananlarda.Herkes aklını başına alsın.
  • Muhtemelen ankara kayyuma atanacak istanbul zaten alınacak.
    Erdogan ne isterse o oluyor anlaminda bu kararlar.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    partiler seçimi boykot ederse biraz sıkıntı çekilir ama paranın Allah'ı lideri olmaz diye bir laf vardır, bu geçen seçimlerde bile sırf pazar fiyatı arttı diye İmamoğlu'na oy veren binlerce akp'li oldu, bu millet salak değil kurnaz, adları gibi suçun kimde olduğunu biliyorlar ama çıkarları için el mecbur destekliyorlar, eğer bu destek kesilirse akp'yi ilk topa tutacak bunlar, dolar 7-8 olsun görürüm ben o vatandaşı senden benden muhalif olurlar.
  • Vatandaş olarak ksıçtık
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.