Şimdi Ara

Son Dakika Galatasaray,Bafetimbi Gomis ve Younes Belhanda ile anlaşmaya vardı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray, transfer görüşmelerini sürdürdüğü Bafetimbi Gomis ve Younes Belhanda ile anlaştı.

Spor Toto Süper Lig'i 4. sırada tamamlayan Galatasaray, transferi erken bitirmek istiyor. Transfer çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılılarda gündem Bafetimbi Gomis ile Younes Belhanda. Görüşmelerini sürdüren sarı-kırmızılı yönetim, transfer konusunda iki oyuncuyla da anlaştı. Belhanda'nın bonservisi Dinamo Kiev, Gomis'inki ise Swansea City'de bulunuyor. Aslan, kulüpler ile oyuncuların bonservisleri konusunda anlaşma zemini arıyor. Galatasaray'ın, iki futbolcunun transferini 2-3 gün içinde açıklaması bekleniyor.

Gomis, Marsilya ile bu sezon 32 karşılaşmaya çıktı. Fransız futbolcu bu maçlarda 21 gol, 4 asist ile mücadele etti. 27 yaşındaki Belhanda ise geçtiğimiz sezon Fransa Ligi takımlarından Nice'de kiralık forma giydi. Faslı futbolcu Nice formasıyla 31 maçta 3 gol attı.
    Kaynak:DHA

Umarım doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Sparrower -- 8 Haziran 2017; 19:36:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 haftadır yazan haber neyin son dk sı sanki kap açıklaması yapıldı
  • Aspor
  • Hocam ben nabiyim az önce aspor geçti paylasiyim dedim.

• Her gün son dakika anlaşma sağlandı haberi yapılıyor, kap gelmeden resmi açıklama yapılmadan çokta itibar etmemek gerek...

Hepimiz biliyoruz ki resmi açıklama gelmeden her haltın olma ihtimali var.
  • Aspor, Türkiye' nin troll kanalıdır.
  • Asıl Kaynak DHA imiş hocam simdi gördüm

• Belhanda kanatlarda da oynayabiliyor avantaj bence..

• ATV, A Haber, A Spor.

Benden uzak dursun bu kanallar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealLord

Belhanda kanatlarda da oynayabiliyor avantaj bence..

her zaman bir mevkinin esas oyuncusunu tercih etmişimdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

quote:

Hocam podolski orijinal olarak sol kanat sol forvet bizde santrafor oynadı bence belhanda is yapar.

• Belhanda gelirse sne gider heralde.5 milyon bonservis konusuluyor sne için sanmıyorum o kadar vereceklerini ama madem bruma podolski gitti sne de gitsin önümüzdeki 2-3 senenin kemik kadrosunu oluşturalım.Gomis 2 sene daha idare eder bizi Belhanda tutar mı muamma.
  • Ben bu oyuncularla anlaşıldı haberlerini anlamıyorum. Ula işin sıkıntı kısmı bonservis zaten oyuncuyla her türlü anlaşırsın.

• quote:

quote:

quote:

Hocam podolski orijinal olarak sol kanat sol forvet bizde santrafor oynadı bence belhanda is yapar.

Yasin yerine odun koysan iş yapar Belhalda yapmaz mı? ama Lens gibi bir adamı alsak daha uygun bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

Belhanda gelirse sne gider heralde.5 milyon bonservis konusuluyor sne için sanmıyorum o kadar vereceklerini ama madem bruma podolski gitti sne de gitsin önümüzdeki 2-3 senenin kemik kadrosunu oluşturalım.Gomis 2 sene daha idare eder bizi Belhanda tutar mı muamma.

snijder gibi bir dunya yıldızını gonderip belhandayı almak buyuk bir zekanın urunu olsa gerek..
  • Bip spor haber vermeden oldu denmez. Adamların neredeyse tüm haberleri doğru çıkıyor. Aspor ve fotomacta çıkan haberler genel anlamda hep asılsız haberdir. Dursun'un medyaya taraftarı oyalaması için yaptırdığı haberlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamRiver -- 8 Haziran 2017; 21:2:51 >
  • Yalan haber. Bein sports dışında inanmam.

• kuralım kadromuzu arkadaşlar

muslera
    a.çalık-ciriches-aziz
    transfer - transfer - selcuk - transfer
    sneijder-belhanda
    gomis

• Belhanda sneijderden daha çok katkı verir net diyorum. adam genç videolaeina bakin hızlı bize yararı çok olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: panacotta35

Belhanda gelirse sne gider heralde.5 milyon bonservis konusuluyor sne için sanmıyorum o kadar vereceklerini ama madem bruma podolski gitti sne de gitsin önümüzdeki 2-3 senenin kemik kadrosunu oluşturalım.Gomis 2 sene daha idare eder bizi Belhanda tutar mı muamma.

snijder gibi bir dunya yıldızını gonderip belhandayı almak buyuk bir zekanın urunu olsa gerek..

Dünya yıldızı olsun veya olmasın aldığı ücret+verilecek 5m bonservisi göz önüne alınca satmak daha mantıklı değil mi şimdi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.