Şimdi Ara

SON DAKIKA! FELIPE MELO AFFEDILDI. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kulübün kendi kararıdır doğru yanlış diye birşey yok.
    Ancak bence GS taraftarı Melo'yu biraz büyütüyor gözünde. İyi hırslı oyuncu ancak olmasa da GS her türlü alır şampiyonluğu
  • Mecbur affedecek başka adamları mı var sanki ? Aklı sıra öyle bir hava yaptı Fatih hoca .
  • Başka kulüp taraftarını neden ilgilendiriyor anlamıyorum.
    Galatasaray'ın kendi meselesi. İstediğini yapar. Taraftarı istiyor, takım arkadaşları istemiş, teknik direktörü istemiş.
    Affederken veya kovarken başka takımlardan görüş mü alacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winglet

Bu deniroyu. Kaale alan varmı?sacmalamis yine

Bu acıya dayanamam, forumu terkediyorum arkadaşlar. Böylesine saygıdeğer bir zat-ı muhterem beni ve yazdıklarımı umursamıyorsa benim buradaki görevim sona ermiştir. Şu an ağlıyorum biliyor musun? Ya bi defol git, bas bloğu keyfine bak çığırtkanlık yapma:) Sen değil feriştahın gelsin ne yazar. Ama dedikoducu kadınlar gibi zora girince şikayet edip banlatmak yok kabul mü? :)

Not: Bu ızdıraptan ötürü intihar edersem sorumlu bu arkadaştır, haberiniz ola! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Başka kulüp taraftarını neden ilgilendiriyor anlamıyorum.
    Galatasaray'ın kendi meselesi. İstediğini yapar. Taraftarı istiyor, takım arkadaşları istemiş, teknik direktörü istemiş.

Yav hacı vallahi son zamanlarda forumdaki favorim sensin. Nickine, avatarına kurban senin:)) Orloncu gibi ortama göre hareket etmiyorsun. Her yerde aynısın. Ama sen de benim gibi biraz arızasın kabul et:))) Seni cimbomlu yapalım ula ne dersin:)
  • FT bu olayı çok iyi kullandı, takımı tekrar gaza getirmeyi başardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

Başka kulüp taraftarını neden ilgilendiriyor anlamıyorum.

Yav hacı vallahi son zamanlarda forumdaki favorim sensin. Nickine, avatarına kurban senin:)) Orloncu gibi ortama göre hareket etmiyorsun. Her yerde aynısın. Ama sen de benim gibi biraz arızasın kabul et:))) Seni cimbomlu yapalım ula ne dersin:)

Allah rızası için cimbomlu yap aga şu Doktor.z'yi

• Doktor-Z'ye kurban ol la sen. Adam forumun en delikanlı üyesi bence. Damarlarındaki asil kan sarı kırmızı akıyor onun. O doğuştan bir aslan yavrusu ama kartallar kaçırmış haberi yok:))
  • quote:

Doktor-Z'ye kurban ol la sen. Adam forumun en delikanlı üyesi bence. Damarlarındaki asil kan sarı kırmızı akıyor onun. O doğuştan bir aslan yavrusu ama kartallar kaçırmış haberi yok:))

Gremory gibi sfenks olmasın la aslan-kartal karışımı bişi
  • Doktor-Z gel ve bu lanet adama haddini bildir:))
  • quote:

Doktor-Z gel ve bu lanet adama haddini bildir:))

Ben zamanında orloncuya "gel seni aydınlatayım" dedim ama o ücretsiz fırsatı kaçırdı.
    Artık ona ayıracak vaktim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Doktor-Z'ye kurban ol la sen. Adam forumun en delikanlı üyesi bence. Damarlarındaki asil kan sarı kırmızı akıyor onun. O doğuştan bir aslan yavrusu ama kartallar kaçırmış haberi yok:))

Gremory gibi sfenks olmasın la aslan-kartal karışımı bişi

• quote:

Doktor-Z gel ve bu lanet adama haddini bildir:))

Bana haddimi bildiricek kişi doktor-z mi aga?
    Pokemon kankalarını toplasa nafile namazı kılar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.