Şimdi Ara

SON DAKIKA! FELIPE MELO AFFEDILDI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sevinen rakip taraftarlar gitmiş yerine gözü yaşlı taraftarlar gelmiş.
  • alıştıra alıştıra söyleseydiniz, playoff için bir umut bekleyenler şu an depresyona girdi :)))
  • İnsallah Dogrudur. Metrisliler biraz uzulecek ama yapacak bisey yok
  • Nerde o Faux Carnival?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her puan kaybından sonra ağlayan adam gibi adam! teknik direktörlerine oyuncusu yumruk sallayıp halaa ilk 11de oynattığı için bazılarının bu duruma biraz alışık olması gerekiyor ama napacaksın, alışacaklar..
  • Büyüksün FT.
  • -Optimus- adlı üyeyi buraya bekliyorum .

güven ne dedim ben sana meloyu nereye oynatmıyor ha nereye mecbur oynatacak.olan garip riera'ya oldu.
  • İnşallah doğrudur diyen Galatasaraylı taraftarlar var, şaka gibi.
  • vay anasınıııı.......
  • Melo'nun play-off daki 3 takıma da golü var. Haliyle kuyruk acıları var biraz. Sabri aydınla kavga etse ve affedilse kimsenin umrunda olmazdı şu an. Yalnız burası ağlama duvarı değil başka yere gidin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

İnşallah doğrudur diyen Galatasaraylı taraftarlar var, şaka gibi.

adamlarin kaptani toraman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih`

quote:

İnşallah doğrudur diyen Galatasaraylı taraftarlar var, şaka gibi.

adamlarin kaptani toraman

Kaç maç oynatılmadı, kadro dışı bırakıldı haberin var mı peki? En azından göz morartmadı.
  • keşke fatih terim şimdi melonun bonservisinde anlaşmaya vardık dese ne güzel olurdu
  • Çok iyi oldu bu. Şimdi diğerlerinin gözünü morartmaya geldi sıra. Fair play falan diyip kamufle ediyorlar bir de. Melo oynamasın da zortlayalım istiyorlar açık ve net:) Birinin topçusu hocasını döver hocası kadroya alır. Diğeri zaten portekiz mafyası olmuş:)
  • Play-Off olmadığını düşünün ve bu olayın aynısı yaşanıyor. Size GS yönetimi ya da Fatih Terim bu oyuncuların akibeti konusunda ne tür bir mütabakata varırdı? Cevap çok basit. 2 oyuncu da GS'den şutlanırdı. Ama Süper Final olduğu için, Melo gibi bir oyuncuyu gönderirse belki de şampiyonluktan olabilir..

Dolayısıyla Ben GS yönetimine hak veriyorum. Bu aşamada Göndermeyi bırak kadro dışı bile bırakmazdım. Şampiyonluktan sonra gönderirdim ki o şampiyonlukta Melo'nun da büyük payı vardır. Eğer şampiyon olunursa o kupayı kaldırmak hakkı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

Çok iyi oldu bu. Şimdi diğerlerinin gözünü morartmaya geldi sıra. Fair play falan diyip kamufle ediyorlar bir de. Melo oynamasın da zortlayalım istiyorlar açık ve net:) Birinin topçusu hocasını döver hocası kadroya alır. Diğeri zaten portekiz mafyası olmuş:)

Ne alakası var? Portekiz mafyası filan kafana taştan dürüm mü yedin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: De-Niro

Çok iyi oldu bu. Şimdi diğerlerinin gözünü morartmaya geldi sıra. Fair play falan diyip kamufle ediyorlar bir de. Melo oynamasın da zortlayalım istiyorlar açık ve net:) Birinin topçusu hocasını döver hocası kadroya alır. Diğeri zaten portekiz mafyası olmuş:)

Ne alakası var? Portekiz mafyası filan kafana taştan dürüm mü yedin?

Seni dürüm yaparım lan orloncu fare. Pitbull geliyor olm korkma bu kadar:))))
  • Hatta takımdaki diğer oyuncular bile Meloya tepki göstermeyip şampiyonluk için 'ne olur geri gelsin isterse bizi de dövsün yeter ki gelsin' deyip
    eğer melo geri gelirse çok şahane takım oyunu oynarız diye yemin etmişler, özellikle yabancı oyuncular zaten riearayı hiç sevmeyip
    az bile dövmüşsün demişler meloya, bunun üzerine riera hariç tüm takım FT ne kadar da iyi bir hoca diye düşünmeye başlayıp
    bunun olumlu etkisini de playofflarda çok sağlam takım oyunu oynayarak göstermeye ant içmişler.
  • Şimdi sabri düşünsün
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.