Şimdi Ara

SON DAKİKA...EVLİLİK VERGİSİ GELİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
71
Cevap
0
Favori
5.859
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> SON DAKİKA...EVLİLİK VERGİSİ GELİYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Türk gibi yaşamıyorum ben beyler. Ben havalıyım tamam mııı???? Hıhhh size. Tek ortak noktamız pasaport tamam mıııı????

Bunları diyen denizlili. Hayır yani öyle bir diyor ki sanısın dubai de yaşıyor. Olum sizin en meşhurunuz horoz lan bir kendinize gelin.
    Türk gibi yaşamayı tanımlar mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O mesajı ben yazmadım. Ben dalga geçmeye çalıştığım için öyle yazdım. Türk gibi yaşamıyorum diyen arkadaşa sor bunu :)

|
    |
    Zodion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bize gülerler sevgili dost. Göçmen kuşlara uzun uzun dalar, bize gülerler. Yastıkları başlarının altında değil, boğazlarının üstündedir, bize gülerler. Kirpikleri her solukta biraz daha oturur gözlerine, bize gülerler. Aynı fotoğraf solar hepsinin duvarında, bize gülerler. Sararmış otlar gibi konu­şurlar, bize gülerler. En uzun yolları yarım saatte biter, bize gülerler. Bir tahta sandalyedir büyüklükleri, bize gülerler. Bir cümleye sıra sıra dizilirler, bize gülerler. Birbirlerinin gölgesinde üşür, bize gülerler. Topraklarından başka yalnızlıkları yoktur, bize gülerler. Yüzleri, dökülmüş birer dükkan tabelasıdır, bize gülerler. Herkes birbirinin yüz yıl sonra söyleyeceğini bilir, bize gülerler. Takvimlerinde, çizilmiş bir tek gün yoktur, bize gülerler. Bir suç telaşıyla sıç­rarlar rüyalarından, bize gülerler. ..
  • Yarbay
    6180 Mesaj
    s. lan böyle şey mi olur?
    |
    |
    + Kes lan

Akp'li arkadaşlar neredesiniz?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

O mesajı ben yazmadım. Ben dalga geçmeye çalıştığım için öyle yazdım. Türk gibi yaşamıyorum diyen arkadaşa sor bunu :)
    Mesajın gelişinden öyle anlaşılmıyor ama.Demek cevabın yok.Forumun temel amacına bile ters düşüldü.En iyisi sitenin adını whatsapp haber yapıp göbek attırmalı muhabbetler yapalım

Sonuç olarak elimizde bazı uydurmalara inanan bir adet üye ve farkında olmadan inandırılan diğer bir adet üye var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 13 Ocak 2020; 20:44:1 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESOES1981TR -- 13 Ocak 2020; 20:41:57 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    935 Mesaj

Hacı abi ne diyon :))

Neye cevabım yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 14 Ocak 2020; 0:23:27 >
    |
    |
    Zodion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bize gülerler sevgili dost. Göçmen kuşlara uzun uzun dalar, bize gülerler. Yastıkları başlarının altında değil, boğazlarının üstündedir, bize gülerler. Kirpikleri her solukta biraz daha oturur gözlerine, bize gülerler. Aynı fotoğraf solar hepsinin duvarında, bize gülerler. Sararmış otlar gibi konu­şurlar, bize gülerler. En uzun yolları yarım saatte biter, bize gülerler. Bir tahta sandalyedir büyüklükleri, bize gülerler. Bir cümleye sıra sıra dizilirler, bize gülerler. Birbirlerinin gölgesinde üşür, bize gülerler. Topraklarından başka yalnızlıkları yoktur, bize gülerler. Yüzleri, dökülmüş birer dükkan tabelasıdır, bize gülerler. Herkes birbirinin yüz yıl sonra söyleyeceğini bilir, bize gülerler. Takvimlerinde, çizilmiş bir tek gün yoktur, bize gülerler. Bir suç telaşıyla sıç­rarlar rüyalarından, bize gülerler. ..
  • Binbaşı
    1339 Mesaj
    Sitelere bak kaparoz tele1
    Gercek bir dhli bu konuyu yemez

|
    |
    aga gündem değiştirme mevzusu başka bir şey değil... tabi asıl sorun evlenmeyenler değil asıl sorun boşananlar çünkü boşananların oranı evlenmeyenlerin oranından fazla en büyük etkende ekonomik sıkıntılar evlenmeyen den vergi alıyorsan o zaman ekonomik sebeplerden boşananlara da para yardımı yap yuvalar yıkılmasın...........
    son olarak Sayın Devlet bahçeliyi de baş göz edersiniz artık........
    Biz ülkece kuyudaki taşı çıkarmaya duralım........... birileri saman altından suyu yürüte dursun ........
    |
    |
    Yatak odasına gişe takılsın geçiş ücreti alınsın. Evlen yıllarca vergi verme var mı öyle rahatlık
    Bu lüxün vergisi olmalı
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.