Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SON DAKİKA...EVLİLİK VERGİSİ GELİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
71
Cevap
0
Favori
5.760
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> SON DAKİKA...EVLİLİK VERGİSİ GELİYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1026 Mesaj

• Millet şeyinin keyfine evlenmiyor zaten, gelmez öyle bir şey. Gelirse de gelsin, iktidardan jet hızıyla düşer.
    İyice hadlerini aştılar her halta karışmanın da sınırı olur...

Ayrıca asgari ücret zammı da unutuldu bir iki suni gündemle.
    Gerçi bu saçma olayda da yine asgari ücretli nasıl evlensin, maaşı zaten az düşüncesi milletin aklına gelmeliydi de neyse işte...

gss de abuk sabuk ama getirdi adamlar :)

buda gelirse ben gram şaşırmam devam etsinler kendilerini bitirmeye resmen milleti haraca bağlıyolar ve hala bizi yönetiyolar.

çıldırıyorum.

Böyle saçma sapan haberler çıkıyorsa bilin ki akepe arka planda malı götürüyor ve gündemi değiştiriyor demektir.

haber hikaye ama gerçekleşebilir de şaşırmam. ben hala "nefes alma vergisi" bekliyorum. veya "şükür vergisi" sonra "yaşam vergisi" gibi vergiler gelebilir.

• Yarbay
    2081 Mesaj
    Güzel haber,bekar kalanlara duyrulur.Madem evde kalıyorsunuz,ödeyin verginizi
    |
    |
    Anakart: ASUS H87-PLUS | İşlemci: İntel Core i7 4770K | Ekran Kartı: Asus GTX1080 | Ram: Gskill 2*8gb Gskill Ripjaws DDR3 1600Mhz | Hard Disk: Sandisk Extreme 128gb Samsung 1TB | Kasa: C.M Haf 912 GX 750 Psu | Monitör: Samsung 23B550v 23 "| İşlemci Soğutucu: CM Hyper 212 Evo|Ses Sistemi: Logitech Z5500 Cerative SB ZX | Klavye: Logitech G19 | Mouse: Razer Deathadder
  • Yüzbaşı
    585 Mesaj
    Yok yaw bu kadar da olmaz herhalde. Bu millete bu kadarı da yapılmaz. Yoksa olur mu? Bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İyice hadlerini aştılar her halta karışmanın da sınırı olur...

Ayrıca asgari ücret zammı da unutuldu bir iki suni gündemle.
    Gerçi bu saçma olayda da yine asgari ücretli nasıl evlensin, maaşı zaten az düşüncesi milletin aklına gelmeliydi de neyse işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 12 Ocak 2020; 2:45:31 >
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Teğmen
    140 Mesaj
    ciddimisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Zaytung mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    Millet iş,aş bulamıyor ve GSS ödemelerini yapamıyor,abuk subuk vergi mi getirecekler?

inanmayın..
    Anakart: ASUS H87-PLUS | İşlemci: İntel Core i7 4770K | Ekran Kartı: Asus GTX1080 | Ram: Gskill 2*8gb Gskill Ripjaws DDR3 1600Mhz | Hard Disk: Sandisk Extreme 128gb Samsung 1TB | Kasa: C.M Haf 912 GX 750 Psu | Monitör: Samsung 23B550v 23 "| İşlemci Soğutucu: CM Hyper 212 Evo|Ses Sistemi: Logitech Z5500 Cerative SB ZX | Klavye: Logitech G19 | Mouse: Razer Deathadder
  • Yüzbaşı
    408 Mesaj

gss de abuk sabuk ama getirdi adamlar :)

buda gelirse ben gram şaşırmam devam etsinler kendilerini bitirmeye resmen milleti haraca bağlıyolar ve hala bizi yönetiyolar.

çıldırıyorum.
    @WP VOLK@N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ben daha iş bulamadım, GSS denen dayatmaya para ödedim devlet ağlıyor diye, bir de bunu mu yapacaklar? Olursa kimse ödemez, düşman böyle yapmaz, düşmanı da geçtiler. Karışmıyoruz denilmesine kananlar görsün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bildigimiz reisimiz bu, bizimle dalga gectigini gordun mu hic?
    |
    |
    kahkuli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Yarbay
    2081 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: routemaster

Bildigimiz reisimiz bu, bizimle dalga gectigini gordun mu hic?

Alıntıları Göster
    Halkın önüne birşey koyuyor iyi veya kötü ve bizde günlerce konuşuyoruz.Bu bile yeter aslında.:

*istanbul havaalanı dediler(avrupanın en büyüğü.Ekonomiyi şahlandıracaktı,hala bekliyoruz)

*Yerli uçak (dala göremedik kendisini)

*Yerli araba (hiç umudum yok,2 yıla bırak seri üretime geçmeyi daha bataryaları için fabrikayı kuramayız)

*Yerli tank (Konusunu yine ben açmıştım,Almanya motor vermediği için üretemiyoruz)

*Kanal istanbul(Aldığımız mülteciler yetmiyor,birde katarlı kardeşlerimiz gelecekmiş)

Kötülemiyorum,yapılanları ortaya koyuyorum.Elimizde ne var siz düşünün..

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Yandaş olmayana dayatma vergisi

|
    |

Orijinalden alıntı: apeirons

Zaytung mu?
    evet
    |
    |
    kaldırımlarda park edecek yer yok,kafeler dolu,avmlerde kuyruk var,otoparklar dolu,tatil gelince otellerde yer yok, benzinliklerde sıra var,marketlerden millet poşet poşet alıyor,herkeşin elinde aypon var,caddeler lüks arabalardan geçilmiyor,halkpazarlarında iğne atsan yere düşmez,ramazan gelince pide kuyrukları var,millet şans oyunları için sıraya giriyor,starbuckslarda bi kahveye 15 20 lira veriyoğlağ,blek frideylerde alışveriş yapıyorlar,krismislerde çam ağaçları yok satıyor,pazar günleri sinemalarda bilet kalmıyor,kargolarda yoğunluk var, her evde elektrik var,herkesin interneti var, herkesin sosyal medya hesabı var,eskiden fırın yoktu buzdolabı yoktu,yol yabdı,köprü yabdı, avrupada 1 tane domatesi kaç yurolara alamazsınız,nusret'in restoranı hep kalabalık,her sömestrede tatile gidiyorlar ,yaz gelince hep düğün var,hastanelerin yenidoğan birimlerinde yoğunluk var,forumun araba bölümü çok aktif,hurdacılar çöpleri atv ile topluyor,yerli araba gö?lerde,avrupa'da benzini tl çevirince burası daha ucuz,iskandinav ülkeleri battı,avrupadan ilerdeyiz,almanya kıskanıyor, hollanda 3.havalimanını çekemiyor...Ejderya ve smotie ile
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Kendilerini ilah zannediyorlar.

|
    |

Hem düğünü hem eşyası kahrolsun kira peresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 11 Ocak 2020; 23:57:21 >
    |
    |

troll yorum yapılmış bence...
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.