Şimdi Ara

Son dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
4.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı ortağı MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasıyla ilgili olarak şunları söyledi: Bırakın Allah'ınızı severseniz ya... Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de ya... Yani bugün evine ekmek götüremeyen biri var mı Türkiye'de ya... İnanıyor musunuz bunlara?

Partisinin grup toplantısı sonrası TBMM koridorlarında ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan şaşırtan açıklama! Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir muhabirin “Askıda ekmek başlatmıştı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli…” cümlesiyle başlayan sorusunu yarıda keserek, şu ifadeleri kullandı:

Bırakın Allah’ınızı severseniz ya… Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de ya… Yani bugün evine ekmek götüremeyen biri var mı Türkiye’de ya… İnanıyor musunuz bunlara? Bazı şeyleri siz kendiniz çözün ya… Var mı böyle bir şey? Elhamdülillah bugün Türkiye her şeyiyle, asgari ücretiyle, maaşıyla çok çok ülkeleri geride bırakmış bir Türkiye var. Büyüme oranına bakıyorsun şu anda dünyada en iyi noktada olan bir ülkeyiz. IMF'nin, OECD'nin ölçeklerine bakıyorsun, en iyi konumda olan ülke konumundayız ama bunlar hesap kitap bilmiyorlar.

K: https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/son-dakika-erdogandan-askida-ekmek-cikisi-ya-boyle-bir-sey-var-mi-turkiyede-6101785/

• Kendi gözümle bir kaç gün evvel her akşam ekmek aldığım fırında gördüm. Utana sıkıla bir teyze fırına girdi. Kasaya yönelip evladım bayat askıda ekmek varsa verir misin dedi. Kasadaki 25 yaşlarındaki genç bizde bayat ekmek olmaz teyze dedi, eline poşeti alıp 6 tane taze ekmek koydu poşete kadına verdi. Döndü arkasına tahtaya 6 yazdı. Ben kasaya geldim gerekirse ben vereyim dedim. Kasadaki genç abi insanlık ölmedi yarın gelsin yine istesin yine veririz dedi. Erdoğan'a göre kalmamış olabilir ama çok değil bir kaç gün evvel ben bizzat yaşadım.
  • İcraat istiyoruz başkanım.

Bu MHP ile ittifağımızı sonlandırın, biz tek başımıza da güçlüyüz, bizim AKLIĞIMIZ tek başımıza da yeter iktidar olmaya.

#NankörMHP'yiTerkedelimAKPBizeYETER

• Friendly fire açık kalmışSon dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de. 

• Ve bu ittifak biter.

Birisi dalga geciyordu IP ile AKP ittifak yapacakmis diye, MHP devreden cikarsa ne olur bilmem.

IYI-MHP-CHP-DEVA ittifaki olur mu ? yoksa IYI-AKP'ye mi doner

Game of Thrones mubarek

• quote:

Orijinalden alıntı: REV0

Ve bu ittifak biter.

Birisi dalga geciyordu IP ile AKP ittifak yapacakmis diye, MHP devreden cikarsa ne olur bilmem.

IYI-MHP-CHP-DEVA ittifaki olur mu ? yoksa IYI-AKP'ye mi doner

Game of Thrones mubarek

bu yazdıgına kendin inanıyor musun hocam

• Erdoğan iyice halktan kopmuş durumda. Fanatikleri de aynı şekilde olduğu için ölümüne destek vermeye devam ediyorlar, forumda da görüldüğü gibi.

• kime demiş, askıda ekmek uygulaması başlatan gılışdar'a mı demiş?

not: artık mizah dergisi okumuyorum. güncel siyaset yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Friendly fire açık kalmış 

Son dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Alıntıları Göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Reis dün başka bugün başka.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaytung gibi ülke

• Son dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de.
  • Şuradaki gazetecilerin bir tanesi soramıyor mu, peki bu askıda ekmek kampanyası kimin içindi diye?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

Şuradaki gazetecilerin bir tanesi soramıyor mu, peki bu askıda ekmek kampanyası kimin içindi diye?

çok abartı bir soru olurduSon dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de. 

• Jack! kullanıcısına yanıt

fedöcü müsün sen?Son dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de. 

• @lazer__ @captain_turkiye Her şeyi bizler abartıyoruz zaten onlarda sorun yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

Şuradaki gazetecilerin bir tanesi soramıyor mu, peki bu askıda ekmek kampanyası kimin içindi diye?

O da mı Çakıcı içindi? Son dakika… Erdoğan’dan askıda ekmek çıkışı: Ya böyle bir şey var mı Türkiye’de. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 28 Ekim 2020; 18:31:58 >
  • REV0 R kullanıcısına yanıt
    İyi partideki gelişmeler ve cumhurbaşkanının tebriki gösteriyor ki mhp oyundan çıkıp iyi parti girecek oyuna. Bakmayın meral akşenerin asla olmaz dediğine. Parlementer sisteme dönüş gibi bir ikram ile olay çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lost in turkey -- 28 Ekim 2020; 18:43:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala asgari ücret diyor. Son sıralara gidiyoruz haberi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahçeli bakalim buna ne diyecek

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.