Şimdi Ara

Son Dakika ! Emenike tekrar Fenerbahçe'de. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
4.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıldır doğru dürüst top oynamamış sakat adamı 8-10 milyon verip almak bir yönetim başarısıdır,havalara uçan arkadaşlar Karabük'te veya Moskova'da kaç maçını izlemişler merak ediyorum.İyidir kötüdür yorum yapmıyorum ama kapalı kutudur benim için yeni bir Krasic olursa şaşırmam.
  • Gökhan İnler'de gelirse en çok istediğim 2 transfer gerçekleşmiş olacak. Hadi yönetim Gökhan İnler.

Volkan
    GG-Taşçı-Egemen-Bastos
    Emre-İnler
    Kuyt-Belhanda-SOW
    EMENİKE

offf kadroya gel.

• quote:

Orijinalden alıntı: De Profundis

Gereksiz bir transfer bana kalırsa. Sow gibi bir adam var. Zaten çift forvet oynamıyorsun. Yine Sow sol kanada mı hapsolcak? Emenike tek forvet ne yapabilir ki? Hızlı koşan güçlü bir adam. Çalım özelliği falan da yok.
    O parayı acil ihtiyaç olan bölgelere harcasalar daha iyi olmaz mı sizce de?

Çalım özelliği yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

aziz yıldırımın yer yerinden oynayacak dediği bomba transferleri gelmeye başladı

Drogba yıda gördük Saracoglunda

Real madrid maçında da izlemeni tavsiye ederim

• Fenerbahçe yönetiminin emenike ısrarını anlamış değilim, sanki dünyada bi emenike kalmış gibi davranıyorlar. Son dönemlerde düşüşteydi galiba şuanda sakat inş. elde patlamaz. Ama ben gereksiz transfer olarak görüyorum.
  • webo ya teklif gelirse demek yol verecekler.. aykut hoca emenike sow oynatsa yeminle rakibin 4 defansı korkudan çakılı oynamak zorunda kalır..

bir de bu adamlara alex vari öldürücü paslara tacak bir adamımız olsa of of..
  • Ben Emenikenin gelmesini cok istiyordum umarim dogrudur mizmizlanmaya gerek yok bence.Emenike kanatta da is yapabilir Kuyt yapiyorsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emenikeyi alıyorlarsa bu ofansif orta saha da alınıcak demektir çünkü mevcut kadro itibariyle Emenike sow hattını besliyecek yaratıcı oyuncu bulunmamakta takımda.Emre meireles topal topuz selçuk baroni hiçbiri yaratıcı oyuncu değil,öldürücü pas atamazlar.Bize acilen 10 numara oynuyacak adam lazım.
  • İnleri meirelesin yerine alabilirsek. Gerektiğinde sol açık oynayabilecek(ama yardıran orta yapan felan) bir amc alırsak valbuena gibi valbuena olsun demiyorum bu tip yani. rahatca hem 4-4-2 ye hem 4-2-1-3'e hemde 4-2-3-1'e döneriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: De Profundis

Gereksiz bir transfer bana kalırsa. Sow gibi bir adam var. Zaten çift forvet oynamıyorsun. Yine Sow sol kanada mı hapsolcak? Emenike tek forvet ne yapabilir ki? Hızlı koşan güçlü bir adam. Çalım özelliği falan da yok.
    O parayı acil ihtiyaç olan bölgelere harcasalar daha iyi olmaz mı sizce de?

İşe yarayıp yaramaması mesele değil aslında.Oyuncu alıp hiç oynamadan göndermek,hoş değil.

İçimizde kalmıştı açıkcası:)
  • Önce Bilgi

sonra Fikir

en son Konuşma.

alın size geçen yıl performansı

Son Dakika ! Emenike tekrar Fenerbahçe'de.
  • quote:

quote:

quote:

aziz yıldırımın yer yerinden oynayacak dediği bomba transferleri gelmeye başladı

Drogba yıda gördük Saracoglunda

Ama drogbayı küçümseme Fenerbahçe maçında çizgiden top çıkardı adam.

Emenike gelirse 4 3 3 oynatır. ki maçtan sonra açıklanacak. sow webo emenike 3 forvet fena olmaz

• Hayırlı olsun sizin açınızdan hücum hattı şöyle olacak herhalde?

Sow-Emenike-Kuyt

Kuytun yerinede Aubameyang alınırsa çok cix olur da Aziz Yıldırım düşünür mü bilmem.
  • Fenerbahçe'nin takıma geri kazandırmak konusunda önemli bir yol kattettiği, Nijeryalı golcü konusunda, başarılı oyuncunun temsilcisi FIFA Menajeri Erdem Konyar, varolan durumu açıkladı.

"ŞU ANDA ANLAŞMA YOK!"
    Radyospor'a açıklamalarda bulunan Konyar, "Emenike konusunda Fenerbahçe'yle anlaşmadık. Böyle bir şey yok. Kulüpler anlaşmadan, etik olarak da herhangi bir anlaşma yapmamız söz konusu değil. Önce kulüplerin anlaşmasını bekliyoruz" dedi.

"EMENİKE, FENERBAHÇE'DE OYNAMAK İSTİYOR"
    Erdem Konyar, "Fenerbahçe'nin Emenike'ye talip olduğunu ve bu konuda Spartak Moskova'yla görüşmelerin sürdüğünü biliyoruz. Ocak döneminde de bunları yaşadık. Emenike Spartak Moskova'yı seviyor; ama Fenerbahçe'yi de çok seviyor. Fenerbahçe'nin Emenike'nin kalbinde çok büyük bir yeri var. Kulüpler anlaşırsa Emenike'nin anlaşmasında hiç bir sorun olmaz. Buyük bir kulüpte olmak, Şampiyonlar Ligi'nde oynamak Emenike için çok önemli. Emenike böyle düşünüyor, bu önemli bir nokta. Zaten teknik heyete büyük bir saygısı var. Kulüpler anlaşırsa Emenike, Fenerbahçe'de oynamak istiyor" şeklinde konuştu.

"2.5 MİLYON EUROYA ANLAŞMA OLMAZ"
    Erdem Konyar, bazı iddiaların gerçek dışı olduğunu belirterek, "Ocak ayına göre bu dönemde Emenike'nin Fenerbahçe'ye transferinin daha kolay olabileceğini belirten Konyar, "Daha sıcak gelişmeler olur. İki taraf için de bu geçirli. Kulüpler anlaşırsı bizim Fenerbahçe'yle anlaşmamız konusunda sorun çıkmaz. Ama Emenike'nin Fenerbahçe'yle 2.5 milyon euroya anlaştığı iddia ediliyor. Bu doğru değil. Bir futbolcu şu anda kazandığından daha az paraya kimseyle anlaşmaz. Bu mantıklı değil. Ayrıca Emenike'nin 10 milyon euroya satılıp, 8 milyon euroya alınacağı iddiası da mankıtlı değil. Ayrıca kulüpler henüz anlaşmamışken, bizim Fenerbahçe'yle anlaşmamız mümkün değil. Bu da doğru değil. Fakat kulüpler anlaşırsa Fenerbahçe'ye sıcak bakıyor. Fenerbahçe'de oynamak istiyor" dedi.

"Spartak Moskova'nın aldığı fiyatın, 10 milyon euro, altında bir paraya transferine izin vereceğini düşünmüyorum. Emenike'nin tek yetkili menajeri benim. Menajeri Fenerbahçe'yle anlaştı şeklinde haberler çıkıyor. Bu oyuncuma zarar veririr. Şu anda bir anlaşma yok."

• Bence haber dogruysa ne kadar odendigi onemli sevinmek veya uzulmek icin. ayriyeten esofman bey nasil bir taktik uygulayacak merak ediyorum. 4-4-2 kokusu var.
  • quote:

Ölmüs ve bitmis yildizladansa genc diri normal oyunculari yeglerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İzledim, hani şu elendiğiniz maçı söylüyorsun değilmi ?
    İlk maçıda gördük, kurtaraydı sizi o zmn..
  • quote:

quote:

Evet elendiğimiz ve 3-2 yendiğimiz maçı söylüyorum ben demedim zaten konuya gelip drobga en iyisi o olduğunda bütün maçları kazanacağız diye saçmalamayı kes öncelikle.

• quote:

quote:

Görende hat-trick yaptı sanar
  • Biri Emenikenin bilekliğini koysun beyler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.