Şimdi Ara

Son Dakika ! Emenike tekrar Fenerbahçe'de. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
145
Cevap
2
Favori
4.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu transferle Aykut 4-4-2 mi yoksa 3 santraforla 4-3-3 mü oynayacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben mi yanlış görüyorum daha 2-3 hafta öncesine kadar gelse çıplak koşarım felan diyen bir dolu insan vardı neredeler ya. gelirse mükemmel de olacak ben ilaç olacağını düşünüyorum üstüne yapılacak 1-2 transferle daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: De Profundis

quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Gereksiz bir transfer bana kalırsa. Sow gibi bir adam var. Zaten çift forvet oynamıyorsun. Yine Sow sol kanada mı hapsolcak? Emenike tek forvet ne yapabilir ki? Hızlı koşan güçlü bir adam. Çalım özelliği falan da yok.
    O parayı acil ihtiyaç olan bölgelere harcasalar daha iyi olmaz mı sizce de?

Emenike ılerı üçlünün sağ kanadında düşünülüyor hocam. solda sow ortada ise kuyt veya webo olur. Forvet olarak pek alternatif yoktu bizde. Türkiye ligi içinde emenıke bence ıdealdır. Güçlü bir forvet çünkü.

Emenike'nin sağ kanat oynaması aynı Kuyt gibi verimsiz olur. Ya da Sow'un sol kanat oynaması gibi. Vizyonunuzu genişletin biraz. Webo gibi, Umut Bulut gibi sıradan adamlar bile Türkiye Ligi'nde yetiyor. Emenike gibi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek adama o kadar para vermenin alemi ne? Üstelik ne yapıp ne edeceği belli değil. Bakarsın Webo kadar bile katkı vermez. Siz zaten gol atıyordunuz ama ön liberolar ve savunma zayıf olduğu için hep yiyordunuz. Takım hücum oynamıyor zaten. Defansif bir mücadele takımısınız. Kanat ve orta sahaya vermelisiniz paraları. Bence yine gereksiz olur. He ben bir Galatasaraylı olarak Emenike gelsin size isterim. Ama objektif bakarsak, son derece saçma ve gereksiz bir çarçur olur. Eneramo'yu al daha ucuza. O da kuvvetli. Türkiye Ligi'nde de estiriyor. Drogbai Sow gibi üst sınıf adamlarla Avrupa'da oynamak varken neyin Türk Ligi? Burak Yılmaz ve Drogba'lı Galatasaray'dan daha mı fazla gol atacaksınız? Bence sizi gol atmak değil yememek şampiyon yapar yaparsa..

Ben emenıke yorumumu, defans ve orta sahaya transfer yapılacak gözüyle yapıyorum. Öncelık olarak kesınlıkle orta saha ve defansa transfer yapmalıyız ona katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iMKoP

ben mi yanlış görüyorum daha 2-3 hafta öncesine kadar gelse çıplak koşarım felan diyen bir dolu insan vardı neredeler ya. gelirse mükemmel de olacak ben ilaç olacağını düşünüyorum üstüne yapılacak 1-2 transferle daha

Volkan Gökhan Egemen Santana Lulic Inler Emre Fernandes/Honda Kuyt Sow Emenike

Bence cok saglam direncli takim olur. Serdar Taşçı da var tabii.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay sakat kalacak adamı alır bizim yönetim doğrudur.krasic'in de böyle bir sakatlıktan sonra toparlanamamasından da akıllanmazlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: devito

quote:

Gereksiz bir transfer bana kalırsa. Sow gibi bir adam var. Zaten çift forvet oynamıyorsun. Yine Sow sol kanada mı hapsolcak? Emenike tek forvet ne yapabilir ki? Hızlı koşan güçlü bir adam. Çalım özelliği falan da yok.
    O parayı acil ihtiyaç olan bölgelere harcasalar daha iyi olmaz mı sizce de?

Emenike ılerı üçlünün sağ kanadında düşünülüyor hocam. solda sow ortada ise kuyt veya webo olur. Forvet olarak pek alternatif yoktu bizde. Türkiye ligi içinde emenıke bence ıdealdır. Güçlü bir forvet çünkü.

Emenike'nin sağ kanat oynaması aynı Kuyt gibi verimsiz olur. Ya da Sow'un sol kanat oynaması gibi. Vizyonunuzu genişletin biraz. Webo gibi, Umut Bulut gibi sıradan adamlar bile Türkiye Ligi'nde yetiyor. Emenike gibi Türkiye Ligi'nde iş yapabilecek adama o kadar para vermenin alemi ne? Üstelik ne yapıp ne edeceği belli değil. Bakarsın Webo kadar bile katkı vermez. Siz zaten gol atıyordunuz ama ön liberolar ve savunma zayıf olduğu için hep yiyordunuz. Takım hücum oynamıyor zaten. Defansif bir mücadele takımısınız. Kanat ve orta sahaya vermelisiniz paraları. Bence yine gereksiz olur. He ben bir Galatasaraylı olarak Emenike gelsin size isterim. Ama objektif bakarsak, son derece saçma ve gereksiz bir çarçur olur. Eneramo'yu al daha ucuza. O da kuvvetli. Türkiye Ligi'nde de estiriyor. Drogbai Sow gibi üst sınıf adamlarla Avrupa'da oynamak varken neyin Türk Ligi? Burak Yılmaz ve Drogba'lı Galatasaray'dan daha mı fazla gol atacaksınız? Bence sizi gol atmak değil yememek şampiyon yapar yaparsa..

Kuyt sağda verimsiz mi? Adam 16 gol 16 asistle takımın en skoreri. Takimin bu sene en iyi 3 adamindan biri.
    Sow daha çok solda oynamak istiyor ilk yari ortadayken bile durmadan kanatlara deplase oluyordu. Ki son sakatlandigi maca kadar solda çok basariliydi.
    Emenike konusunda gayet ümitliyim ben. Gecen sezon attığı goller harikaydi hele Rusyadaki ilk golune bi bakin teknik olduğunu görürsünüz. Eger sakatlik olmassa üstte yazdığım kadro onemli isler yapabilecek kapasitede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

quote:

ben mi yanlış görüyorum daha 2-3 hafta öncesine kadar gelse çıplak koşarım felan diyen bir dolu insan vardı neredeler ya. gelirse mükemmel de olacak ben ilaç olacağını düşünüyorum üstüne yapılacak 1-2 transferle daha

Volkan-Gökhan-Egemen-Taşçı-Lulic(Kolarov)-İnler-Emre-Ronaldinho(Honda)-Mertens-Emenike-Sow

Bu kadro daha iyi hocam

Şaka bir yana şu adamlar bir an önce gelse de kampa falan beraber girseler.

• Her zaman ki gibi yine çok saçma bir transfer tebrikler yönetim yine şaşırmadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

quote:

quote:

Volkan-Gökhan-Egemen-Taşçı-Lulic(Kolarov)-İnler-Emre-Ronaldinho(Honda)-Mertens-Emenike-Sow

Bu kadro daha iyi hocam

Benim Kuyta muazzam bi sevgim var hocam gerekirse kalecisiz çıkalım ama Kuyt oynasın yine

• quote:

quote:

katılıyorum aynen. o kadar fazlaya bile gerek yok belki fernandes ve santana ile bile olay çözülür ama her zaman olumlu bir şey olunca burun kıvrılıyor. anlamak güç.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Çıkabilir

quote:

quote:

Bu kadro daha iyi hocam

Benim Kuyta muazzam bi sevgim var hocam gerekirse kalecisiz çıkalım ama Kuyt oynasın yine

Kuyt da olur.
     Son Dakika ! Emenike tekrar Fenerbahçe'de.

• aziz yıldırımın yer yerinden oynayacak dediği bomba transferleri gelmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

aziz yıldırımın yer yerinden oynayacak dediği bomba transferleri gelmeye başladı

1- Kesin değil

2-FENERBAHCE kulubü resmi site ve resmi TV kanalından açıklama yapmadı.

3- Sen öyle herşeye inanir misin ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Sakatlanmış bir adamı transfer edip o kadar para vermek bana mantıklı gelmiyor. Bahsedilen rakam 8 milyon euro idi yanlış hatırlamıyorsam. Emenike zamanında oynasaydı iyiydi. ama şuan bilemiyorum. Forvet almaları iyi birşey. Rotasyonda işe yarar. ligde birilerini dinlendirip oynatırsın. Ama 8 milyon verip sakat bir adamı almak büyük risk.

Okumadim.

• quote:

aziz yıldırımın yer yerinden oynayacak dediği bomba transferleri gelmeye başladı

Drogba yıda gördük Saracoglunda
  • Mustafa Doğan da Emenike bitmiş dedi
  • Ben okuman olmamasına rağmen nasıl yazabildiğine şaşıyorum
  • emenike bitmiş
  • Emenike 26 yaşında.Bana kalırsa idare eder bir transfer.Tabii bonservis miktarı da önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Drogba yıda gördük Saracoglunda

Drogbayı Fenere gol atsın diye özel olarak aldık zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.