Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SON DAKIKA: Doğuş Grubundan Açıklama

14
Cevap
1
Favori
4.953
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> SON DAKIKA: Doğuş Grubundan Açıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      8355 Mesaj
      10 Ağustos 2018 14:20:41 Konu Sahibi
      Türkiyeye yatırım yapmak 1. önceliğimiz.Eş lider bankalarla refinansman işlemlerimiz konusunda anlaşma sağlanmıştır.Doğuş grubunun vizyonu Türkiyenin bir dünya markası olma yolunda gayretleri ve çalışmalarıyla paralel şekilde ilerlemeye devam edicektir.

Oooo yandaşlar kendilerini göstermeye başladı ki aman bana dokunma ben senin yanındaydım diyorlar.Demek ki iyice batıyoruz

Vatanı korumak çocukları korumakla başlar. -Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    • Yarbay
      5736 Mesaj
      10 Ağustos 2018 14:24:05
      üretimi durdurup dolara basarlar parayı

volkswagen satışları düşsün hele bir, zaten düşüyor da... daha beter olsunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      14226 Mesaj
      10 Ağustos 2018 14:24:57
      Bu haramzade Doğuş Grubu daha geçen borç yapılandırması ve kaynak finansmanı cart curt için ağlayıp duruyordu. Sanırım daha beter hale geldiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      10 Ağustos 2018 17:42:58
      Son bir ayda otomotiv sektoru %20 daraldi. Meydan okumasi tamamen gaz. Hele hukumet akaryakittan ust siniri kaldirsin benzin 10 dizel 9 olsun. Bak o zaman izle dogusu falan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ben Giderim Adım Kalır araçlar Beni hatırlasın :)
    • Yüzbaşı
      339 Mesaj
      10 Ağustos 2018 17:51:57
      |
      |

• Yarbay
      2789 Mesaj
      12 Ağustos 2018 09:44:21
      yav adam ülke için demiş. tabi ki kendi cebi önceliği ama neden linç ediyorsunuz?
      çıkıp da "tüm mal varlığını bırakıyorum, ne haliniz varsa görün kanadadan selamlar" dese daha mı doğru olurdu?
    • Yüzbaşı
      663 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Zyxel1147

12 Ağustos 2018 10:12:42

Buradaki forumdaşlarimiz her gün ülke batsın ümidiyle yaşadıkları için rahatsız oluyorlar bu tarz hareketlerden

|
      |
      scorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2242 Mesaj
      12 Ağustos 2018 11:23:44
      Garanti bankasından zamanında babam kredi çekmişti . kredi çekerken hayat sigortası yaptırmıştı. Babam taksiti öderken vefat etti. O zaman doğuş gtubunun olan garanti bankası hayat sigortasından öseme yapılmayacağını kalan borcu benden istemişti. Sigorta tahkime gidip itiraz ettim ama nafile dev şirketin yanında taraf oldular. Hayat sigortası ödemesini peşin almalarına rağmen 70 yaşındaki baban tansiyon hastasıymış . hasta olduğu için karşılamayacağız demişlerdi. 70 yaşındaki kişinin hiçbir hastalığı olmamalıymış çakallığa bakın . kredi verirken sağlık raporuda istemiyorlar.

İnternette araştırdım binlerce kişiye aynı oyunu oynamışlar.

Hakkımı bu şirkete haram ettim benden aldıkları para burunlarından gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolu86 -- 12 Ağustos 2018; 11:26:08 >

• Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 8 saat 29 dakika kadarı kaldı.
      12 Ağustos 2018 12:28:08
      la olum aynen lan, tüm şirketler bankalara yapılandırma yapıyormuş, haberlerde duymadınız mı? olum toptan saldım çayıra mevlam gayıra oldug lan
      |
      |

• Yüzbaşı
      958 Mesaj
      12 Ağustos 2018 12:29:04
      Tüm malvarlıklarını yurt dışına kaçırıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      305 Mesaj
      12 Ağustos 2018 12:36:43
      quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Garanti bankasından zamanında babam kredi çekmişti . kredi çekerken hayat sigortası yaptırmıştı. Babam taksiti öderken vefat etti. O zaman doğuş gtubunun olan garanti bankası hayat sigortasından öseme yapılmayacağını kalan borcu benden istemişti. Sigorta tahkime gidip itiraz ettim ama nafile dev şirketin yanında taraf oldular. Hayat sigortası ödemesini peşin almalarına rağmen 70 yaşındaki baban tansiyon hastasıymış . hasta olduğu için karşılamayacağız demişlerdi. 70 yaşındaki kişinin hiçbir hastalığı olmamalıymış çakallığa bakın . kredi verirken sağlık raporuda istemiyorlar.

İnternette araştırdım binlerce kişiye aynı oyunu oynamışlar.

Hakkımı bu şirkete haram ettim benden aldıkları para burunlarından gelsin.
      70 yaşında adama sigorta yaparken durumuna bakmamışlar mı?
      |
      |

• Yarbay
      3740 Mesaj
      12 Ağustos 2018 16:43:34
      neyi varsa sattı ve dışarı çıkardı kel oğlan. yakında kendide basar gider.
      |
      |

• Yüzbaşı
      443 Mesaj
      13 Ağustos 2018 10:25:48

basiniz sagolsun

aynisi bi arkadasiminda basina geldi ama o baya ugrasti mahkeme felan parayi almisti ama cok ugrasmisti dediginiz gibi cakallik hayatlari yalan adi ustunde hayat sigortasi adamin basina bisi gelirse diye yapiliyo sonra cesitli bahaneler uretiliyor.

|
      |
      anadolu86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      680 Mesaj
      13 Ağustos 2018 15:18:48
      quote:

Açık İstihbarat
      ‏ @acikistihbarat
      11 Ağu

Hep Cengiz'e yükleniyoruz ama AKP'nin devasa vergi borçlarını sildikleri listesinde Güler Sabancı-Akbank 3 kez geçiyor.
      Güler Berat'ı övmeyecek de sizi mi övecek şaşkınlar...

https://twitter.com/acikistihbarat/status/1028228880648290304

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merkur -- 13 Ağustos 2018; 15:19:45 >
      |
      |

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"
      "Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
      “Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesin altına pisletmiştir.” Hindistan Atasözü"

• Binbaşı
      1140 Mesaj
      13 Ağustos 2018 15:23:23
      Sabancılar zaten üretim sektöründen çıktıklarından beri gözümden düşmüştü. Koç grubuyla bir tutulmamalılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
SEO
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.