Şimdi Ara

[SON DAKİKA]AKP Tecavüz yasasını gece torba yasayla geçirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.936
Cevap
2
Favori
32.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün geçmiyor ki yeni bir Son Dakika ile karşınızda olmayayım.

AKP gündüz tartışması bitmiş olan torba yasaya, gece sessiz sedasız "tecavüz maddesi" ekledi.

Yine CNNTürk'teki tartışma programında, CHP'li milletvekili tarafından, "Ama biz burada neleri tartışıyoruz, AKP'liler torba yasaya tecavüzcüyle tecavüze uğrayan kişinin evlendirilmesi halinde cezanın ertelenmesi maddelerini eklemiş. Bunun gece gece yapılması gerçekten hainliktir." sözleriyle dile getirildi.

Bu kanuna göre, TECAVÜZÜ YAPAN KİŞİ EĞER MAĞDURLA EVLENİRSE, CEZA ERTELENECEK, ZAMANAŞIMI DURUMU DA OLABİLECEK!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doctor House -- 18 Kasım 2016; 14:47:15 >

• Olayın en pislik yönü de ne biliyor musunuz? Bunu gece gece, sinsi sinsi geçirmeleri. Umarım kendi başlarına gelir de anlarlar.
  • [SON DAKİKA]AKP Tecavüz yasasını gece torba yasayla geçirdi
  • Benim gözümde bu ampüllerin gram şerefi ve vicdanı yok. Bundan sonra bir kez bile üzülmeyeceğim bu insan müsveddeleri için. Ha önceden de üzülmüyordum ama neyse.
  • Dindar nesil hulog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

bu tipe kim bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yasayı çıkartanları gece kıstıracaksın, sonra hollandaya yollayıp erkek erkeğe evlendireceksin.

• Pizza gate,ensar vakfı,kedi tecavüzü,imam hatipte cocuklara tecavüz gibi olayları gördükten sonra benim insanlara olan bakış açım iyice değişti,iyimser bakamaz oldum ve güvenimde kalmadı.Umarım bu dünyada adalet bir şekilde tekrar işlemeye başlar.
  • khok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 4 Ağustos 2018; 12:3:29 >
  • Yazıklar olsun. Sizde bir bakın. Nasıl bu partiye oy veriyorsunuz hala aklım almıyor? Aklınız başınıza gelmesi için illa bu tarz bir olay yaşayıp, tehdit edilip bayan bir yakınınızın tecavüzcüsüyle evlenmesi mi gerek? Fetullah'ın zamanında yaptığı gibi dinle uyutuluyorsunuz. Hala mı inanmıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakeGörünümlüAdmin -- 18 Kasım 2016; 0:00:25 >
  • Tecavüz mü?Hukukçu değilim ama benim metinden anladığım 18 yaşını doldurmamış kişilerle , kişilerin kendi rızasıyla cinsel birlikteliklerinden bahsediyor.

Kanun doğrudur demiyorum!!! ancak bir defa doğru eleştirin be arkadaş, sürekli yalan dolan iftira.
  • 15 yaşın altı zaten suça giriyor yani anladığım kadarıyla kanun 15-18 yaş arasını kapsıyor.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Her malin bir alicisi vardir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son dakika

sapıklar gazete tv dergilerden evlenecekleri ünlü bayanları seçme konusunda kafalarının çok karışık olduklarını açıkladılar imam nikahıyla 4 5 tanesiyle evlenmek istediklerini beyan ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

15 yaşın altı zaten suça giriyor yani anladığım kadarıyla kanun 15-18 yaş arasını kapsıyor.

Cinsel istismar her yaşta suç. Yaş sınırı gibi bir saçmalık olabilir mi?

• Aktecavüzcüseverler yine iş başında.
    Ceza muhakemesi kanununda değişiklik yapılacak deniyordu, bu muymuş o muhteşem değişiklik?
    Bir gecede şeriat yasası getirmişler resmen.
    Bu nasıl bir zırvalık aklım almıyor. Bu herifler ne zaman ülke yararına adam akıllı bir işe imza atacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: MateryalizminPeygamberi

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

15 yaşın altı zaten suça giriyor yani anladığım kadarıyla kanun 15-18 yaş arasını kapsıyor.

Cinsel istismar her yaşta suç. Yaş sınırı gibi bir saçmalık olabilir mi?

Yanlış anlatımda bulunmuşum , nette yazan bilgileri aynen kopyalıyorum.

Seksüsel davranışların suç sayılabilmesi için gerekli koşullar nelerdir?

15 yaşını bitirmemiş kişiye yapılması (eylemde rıza olsa da suçtur)
    Reşit olmayan kişilere yapılması
    Reşit olan kişiye zor ve şiddet kullanarak veya tehditle yapılması, hile ile gerçekleştirilmesi (narkoz, eter koklatma gibi)
    Akıl veya beden hastalığından muzdarip kişiye yapılması

• Bunların kafaları da almıyor. Lan nasıl insanlarsınız be insan tecavüzcüsü ile nasıl evlenebilir? Bunu nasıl kafanız alıyor? Bu kadar da ahlaksızlık olmaz
  • ülkemden iğrenmeye başladım en kısa zamanda şu akılsız %50 bir şekilde geberir gider akpye oy veren insana gram acımıyorum artık isterse önümde gebersin yardım dahi etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkD

Bu kadar aşağılanmaya razı olan kadınları görmek gerçekten çok üzücü.
    Keşke oy verirken kocalarının sözünden çıkıp düşünmeyi akıl edebilseler.
    Seni insan yerine koymayan birine neden oy verir insan ?
    Nasıl bir akıl tutulması bu ?

Olmayan aklın tutulması mı olurmuş, Bu ülkedeki kadın milletinde 2 gram akıl olsaydı bu soytarılara yetki vermezlerdi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.