Şimdi Ara

SON DAKIKA: 10 buyukelcinin geri vitesinden sonra 'istenmeyen adam' kararindan vazgecildi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
1
Favori
14.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bunlarda en temel akıl yürütme becerisi bile yok yemin ediyorum ve Ülke karşıtı olmakla Erdoğan Karşıtı olmayı biribirine karıştırmış durumdalar , çok tehlikeli bir kitle yarattılar , yabancı güçler işgal etse Gül atacaklar bizi kurtar diye yalvaracak hale geldiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyükelçileri sınır dışı edemezsin.
    Büyükelçilik binası ve bahçesi o ülkenin toprağı sayılır.
    Büyükelçiye gider misin, seni istemiyoruz dersin.

He ben göndereceğim diyorsan zaten savaş ilan etmektir.

• ufo U kullanıcısına yanıt

O imzayı çekersen ülkeni kimse adam yerine koymaz bir daha. La biz Avrupa komisyonu kurucu üyesiyiz.

Bir ülke bu kadar rezil nasıl edilir cidden inanılmaz.

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Ekleme yapayım, şerefim üstüne söylüyorum ki; hayatımda ne fetö'yü destekledim, ne de ülkenin gördüğü herhangibir iktidarın ayyuka çıkan veya çıkmayan yüzlerce olumsuz şeylerini destekledim.

Ben Türk devleti taraftarı bir adamım, devlet sorosçuyu, pkk'cıyı, fetöcüyü bilmemneciyi hapse atsa ya da idam etse ben arkasındayım. Devlet bunu Erdoğan eli ile yapmış, Kılıçdaroğlu eli ile yapmış, bana fark etmez.

Devlet TSK'ya silahı Erdoğan veya Bayraktar ailesi eli ile üretmiş, ya da Kılıçdaroğlu eli ile üretmiş bana fark etmez. Bu ülkeye düşman olan kim varsa, bu devlet geçmişte aynı masaya oturttuğu adamlar vasıtasıyla bu gün o düşmanların kafasını eziyorsa, ben desteklerim.

Buna karşı çıkan güruh bu farkı anlayamıyor ya da anlamamazlığa veriyor işte.

Yahu ben anlamıyorum bu ülkeye düşman olan, aponun heykelini dikeceğiz diyen, ya da pislikleri dünyayı boğmuş sorosun adamlığını yapan kişiyi biz niye hapisten çıkaralım? Ben bunu desteklemeyince niye bana fetö ile oturulmuş bir masanın fotoğrafı geliyor ben bunu anlamıyorum.

Sen şu an yanlışı savunuyorsun ve geçmişte başkasının yaptığı yanlışı örnek göstererek yaptığın hatayı meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Belki de geçmişte hata yapan insanlar bu gün hatasından dönmüştür? Ortada bir mücadele varsa bir otur ve izle bakalım karşı çıkmadan önce. Ama sen bu gün geçmişte eleştirdiğin aynı hataya düşüyorsun. Ben sanki herhangi birinin fetöcülerle aynı masaya oturmasını destekliyorum demişim. SON DAKIKA: 10 buyukelcinin geri vitesinden sonra 'istenmeyen adam' kararindan vazgecildi  Bu ülkede zaten fetöünün yanında fotoğrafı olmayan adam kalmamış, bunlarla artık politika yapmanın gereği yok. Kim mücadele ediyorsa, mücadele desteklenir, sürekli aynı kısır döngüden çıkamıyoruz yoksa.

Abi insanımızın iki durum arasındaki ayrımı yapma yeteneği köreldi heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabus2224 -- 23 Ekim 2021; 22:11:34 >

Merak etme siz ülkeyi fetöye satarken ordunun sırlarını açıklarken bağırsaklar temizleniyor derken isyan ediyorduk biz.

Siz defolup gittiğinizde iktidardan hepsini düzeltiriz. Zira bu ülke ancak sizin gibilerin yönetiminde bu kadar güçsüz düşer tüm dünyada saçma sapan ülke sınıfına sokulurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 23 Ekim 2021; 22:8:51 >
  • Çok yazık.10 büyükelçiye teşekkür edip alnını öpecek insanlar var.Adam kalkmış racon kesmeye çalışıyor senin ülkende.Sınır dışı et gitsin gerekirse.Bu millet yiyecek ekmeği yokken yedi düvelle savaşıp cumhuriyeti kurdu.Bu Kavala mı neyse sağlam pabuç olmadığı belli bu kadar bağırdıklarına göre.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Yunanistan 13 yıldır Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) Batı Trakya’daki Türk azınlığı lehine verdiği kararları uygulamıyor. Bırak 10’u, 1 tane büyükelçi dostça yükümlülüklerini hatırlatmadı Yunanistana.

Bitmiş ülke görmemişsin sen ? Bitik dediğin ülke Askeri , lojistik , savunma sanayi ve altyapı İSTİHBARAT konusunda Cumhuriyet tarihinin zirvesinde , sınır dışı ilişkiler de askeri ve diplomatik olarak kendi hinterlandını aşmış seviyede işbirlikleri kurmuş halde , bağımsızlık konusuna hiç olmaadığı kadar güçlü olma çabasında.

Ekonomi dün iyiydi , bugün kötü yarın yine düzelir . Tek katıldığım Yargı ve adalet konusu ile Eğitim , maalesef bu konularda ilerlemeyi bırak geri gidildi .

Kentsel dönüşüm ve İmar meseleleri de tam bir fiyasko , rantsal dönüşüm oldu , plansız göç ile birleşince büyükşehirler yaşanmaz hale geldi , Pandemi üzerine tüy dikti .

• Forumda ergenekon kumpasını savunan, fetö firarisi gazeteciyi sıkı takip eden hatta konusunu bile açan eleman birden anti fetöcü oldu. Lan bırakın oğlum bu işleri siz akp'li bile değilsiniz.

Bir taneniz fetö itiraf ettiği halde forumda ergenekonu savunmaya devam etti. Siz 2016'ya kadar sövdünüz. Baktınız akp gitmiyor birden koyu akp'li oldunuz. Çoğunuzun üyeliği bile yoktur. Birisi çevrem diye sallıyor diğeri ayrı alemde...SON DAKIKA: 10 buyukelcinin geri vitesinden sonra 'istenmeyen adam' kararindan vazgecildi 

Baktılar ki konuda savunamıyoruz hemen bot hesap(Sıfır arkadaşlı troll hesap) devreye giriyor.

SON DAKIKA: 10 buyukelcinin geri vitesinden sonra 'istenmeyen adam' kararindan vazgecildi

Örnek troll. Şikayet ettiniz mi? HAYIR. SON DAKIKA: 10 buyukelcinin geri vitesinden sonra 'istenmeyen adam' kararindan vazgecildi 

• Hollanda büyükelçisi ülkeyi terk etmiş diye bir iddia var.

• Arada kafa eskileri hatırlıyor tepki vermesi normal ama kafaya tokmağı yediğinde kendine geliyor işte o zaman olan bize oluyor..

Birey için verilen karar ile kıyaslanacak bir şey değil Yunanistan kararı. Bu arada o da yalan bir kısmı uygulandı bir kısmı takvim ile uygulanacak dendi duruyor bir kısmı davalık halen.

Türkiye askeri konularda hep iyiydi. Şimdi ise orduya sadat adam seçiyor. Kalan komutanlar sayesinde ayakta.

Gerisi dümdüz goygoy a haber sabah stratejisti masalları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 23 Ekim 2021; 22:17:5 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Ya baba bırak iktidara talip olanları görüyoruz Fetö ile mücadele sırasında Gazete , Tv , Bank asya önüne gidip el konulmasın diye ağladılar gözümüzün önünde , İçeri tıkılan Fetöcüler için adam Ankaradan İstanbula yürüdü. Şimdide kalkmış 11 nci büyükelçi olmuş onların safında politika yapıyor . Kurulmuş saatlerle mi düzelteceksin ülkeyi , tam kurtulduk derken geri teslim etmesinler yeter .. Türkiye’ nin em büyük eksiği Milli bir Muhalefetin olmaması . Erdoğan 2023 te de alır ben sana söyliyeyim.

İyi alsın. İşte o zaman ülke cidden işgal mi edilir,,venezuela mı oluruz görürüz. Sende aynı goygoya devam edersin.

Milli muhalefet yok ama. Sanki tam istediği şeyleri söyleyen muhalefet partisi olsa oy verecek. Tehh.

• Ekonomik krizin sebebini birilerine yıkmak için yapılan hareketler.

3 büyük market olmadı 10 büyük elçi olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 23 Ekim 2021; 22:20:20 >
  • Bole bir durum varsa dogru olan yapılmış kimse bu devlete soyle yap boyle yap diyemez sen kimsin hayırdır.

Ekonominin azinansicildi orasi ayri mevzu bi kışlık alim diye evden ciktim 3000 liraya yakin param gitti mont pantolon esofman zart zurt aldim yani biside almadik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kabus2224 kullanıcısına yanıt

Mesela hukuk, adalet, demokrasi gibi kavramlar yüzünden çıkarman gerekebilir. Ha devlete tapıyorsan bilemem. Dinin daha önemlidir muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 23 Ekim 2021; 22:50:13 >

Milli muhalefet dediğin Bahçeli, Perinçek, Destici vs. değildir umarım. :/

Erdoğan'ın yönetmediği ülke tam olarak ne oluyor ayıptır sorması? Bütün kurumlar RTE'nin kontrolünde değil mi? Her şey RTE'nin ağzından çıkan lafa bakmıyor mu? Ülke parti devletine dönüşmedi mi?

Sizin isteğiniz majestelerinin muhalefeti başka bir şey değil. Kusura bakma ama iç politikadaki yanlışlara yanlış dediğimiz gibi dış politikadakilere de diyeceğiz. Devlet bir kurumdur, tapmam gereken bir inanç değil.

• Guncelleme:

Hollanda basininda Hollanda buyukelcisinin Turkiye'den ayrildigi haberi var.

Almanya icin da aynisi gecerli, ikisi da bu aksam ayrilmislar.

Disislerinden bir aciklama gelmedigi icin teyite muhtac 2 bilgi ama yine de bildirmek istedim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.