Şimdi Ara

Son çıkan hack için kısa süreli çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler malum ortalarda bir hack dolaşıyor normal saldırılar ulti oluyor yada skill gibi vuruyor. Bu olayın tüm ortak noktası bilindiği üzere Ashe adlı şampiyonda gizli. Bunun önüne rito illa ki geçecektir zaman içerisinde ama bu süre zarfında biz ne yapabiliriz diye düşürsek çözüm basit ; ranked oyunlarda ashe banlıyoruz yada rakip ashe picklediğinde dodge atıyoruz. Eğer bizim takımdan biri ashe picklediyse dua ediyoruz ki hile olsun beleş lp için daha sonra reportluyoruz tabi

• Diğer champ'larında ulti atması Hepsi Ashe ile mi alakalı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Diğer champ'larında ulti atması Hepsi Ashe ile mi alakalı ki ?

Aynen öyle. Piyasaya düşen tüm videolara bakarsan her oyunda Ashe vardır. Bu muhtemelen Ashe'in dosyalarında ki bir açıkla alakalı bir durum.
  • Bu sabah rakipte ashe ve brand vardı, ne olduysa ben twisted fate ile her normal saldırımda kırmızı kart atmaya başladım. Yani bug kime gelir belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

Bu sabah rakipte ashe ve brand vardı, ne olduysa ben twisted fate ile her normal saldırımda kırmızı kart atmaya başladım. Yani bug kime gelir belli olmuyor.

O zaman bizim takımda olması da bizim için artı değil direk dodge yada ban beyler

Hilenin bu kadar hızlı yayılması korkutucu yalnız
  • bunları neden biz yapıyoruz? Riot ashe'i devre dışı bırakamıyor mu ?

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knucker3 -- 23 Ekim 2014; 10:33:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cixsedat1

bunları neden biz yapıyoruz? Riot ashe'i devre dışı bırakamıyor mu ?

Çok doğru bunu farkettiği an Ashe i oyundan kaldırsın ama nedne bekliyorlar anlamış değilim çok saçma
  • quote:

Zaten ritonun en yakın zamanda yapacağı işlem bu olacak, onlar bunu yapana kadar oyununun çöp olmasını istemiyorsan bu yolu kullan diye söyledim.
  • quote:

Aynen öyle neden devre dışı bırakmıyorlarki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu sabah rakipte ashe ve brand vardı, ne olduysa ben twisted fate ile her normal saldırımda kırmızı kart atmaya başladım. Yani bug kime gelir belli olmuyor.

Eğlenceliymiydi
  • en yakın zamanda fark edince filan diyorsunuz da 12-13 yaşındaki çocuklar riotdan daha hızlı fark ediyor ve gerekeni yapıyorlar açıkçası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

quote:

Eğlenceliymiydi

19. dakikada bu bug meydana geldi, 20. dakikada oyun bitti surr verdiler. Yani göremedim :D
  • ciddi misiniz siz? lole de mi bulaştı sonunda bu mikrop neyse bu aralar pek girmiyorum zaten oyuna
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

quote:

Eğlenceliymiydi

19. dakikada bu bug meydana geldi, 20. dakikada oyun bitti surr verdiler. Yani göremedim :D

Bugları yapanları da sevmem yapılmasını da istemem ama düşünsene bütün kartlar kırmızı gibi atıyor falan Oyun modu olsa oynarım Acaba sarı atsaydı nolurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: -EDD-

quote:

Aynen öyle. Piyasaya düşen tüm videolara bakarsan her oyunda Ashe vardır. Bu muhtemelen Ashe'in dosyalarında ki bir açıkla alakalı bir durum.

hem açık diyorsun hem hack diyorsun bu nasıl bir çelişkidir cahil bey/bayan?
    2. olarak bu bir HACK DEPİL TAMAMEN RİTO KAYNAKLI ASHE BUGU burayada hack diyip durmayın kabak tadı vermeye başladı iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atlas CN -- 23 Ekim 2014; 18:37:02 >
  • Beyler ss verin Riot merkeze bug report yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlas CN

quote:

quote:

hem açık diyorsun hem açık diyorsun bu nasıl bir çelişkidir cahil bey/bayan?
    2. olarak bu bir HACK DEPİL TAMAMEN RİTO KAYNAKLI ASHE BUGU burayada hack diyip durmayın kabak tadı vermeye başladı iyice

Hem açık hem açık diyorum ne biçim adamım ben

2. sakin aslanım/aslaniçem konuyu açarken çok düşünmedim hack diyip geçtim ha hack ha bug ha script , sonuç olarak bir sıkıntı var ben geçici çözüm sundum. İster uygula ister uygulama. Benim açtığım konu diğerleri gibi "alın bakın hack videosu" " hack yaptı bu da ss" tarzı bir konu "DEPİL" diğerlerinden farklı. Beyninin % 10'unu kullansan çözebilirsin. İyi forumlar.

Üşenmedim son postlarına gittim baktım sen harbi şakasın birader hack diyen herkese gidip " off ne cahilsin yaa " yazmışsın sanırsın bug ile hack arasında ki tek farkı sen biliyosun
    Şunu unutma bu bir bug ve bug hep vardı ashe lige yeni eklenmedi. Bu bug şimdi bulundu yada 4.18 ile geldi bilemiyorum ve bunu modifiye ettiler. Bu da bir çeşit hack'tir hiledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -EDD- -- 23 Ekim 2014; 14:23:20 >

• quote:

2,5 atk speed kassaydın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

2,5 atk speed kassaydın

Rakibe oyunu zehir eder yemin ediyorum sen arkalarından fıt fıt sallıyorsun kırmızı kartı seri bir şekilde onlar kaçmaya çalışıyor

• quote:

quote:

Zaten ritonun en yakın zamanda yapacağı işlem bu olacak, onlar bunu yapana kadar oyununun çöp olmasını istemiyorsan bu yolu kullan diye söyledim.

"en yakın zamanda yapacağı işlem" mi? Hack çıkalı 1 gün geçti, hatta Çin'de 2 gün önceden beri kullanılıyormuş.

Hack şununla ilgili gençler, Ashe'nin Q skilli kendi autoattacklarının yerini alıyor. Ashe'ye öldükten sonra yediğiniz damageye bakarsanız Basic Attack değil Q skilli gözükür. Bu hack de oyun dosyalarının bikaçını fixleyerek Ashe hariç başkalarının da skilleri ile auto attacklarına yer değiştiiyor. 4,5. skill yer değiştiriyormuş, yani sadece fazladan skilli olan champlerde oluyor diyolar.

Bug değil bu. Oyunun dosyalarını değiştirip oyunda avantaj sağlamanın diğer adı hacktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coleyenema -- 23 Ekim 2014; 14:48:52 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.