Şimdi Ara

Son çıkan Adrenalin Edition 18.11.2 Beta sürücüsünü kurmayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vay be okadar eminsin yani amd kartlarla alakan yok ama bu sürücü ekran kartlarını mangal yapıyor diyorsun ve bunu koca dünyada 1 sen biliyorsun.

Birde ekran kartı bölümünde kart önerisi isteyenlerede amd kart iyi ama sürücülerini önermem diye bir yorumun var napalım amd kart alıp senin 1070ti nin sürücüsünümü kuralım.

Sen şunu söylesene merak ediyorum 3bin lira verip aldığın 1070ti kartının performansının her yeni sürücüyle düşecek olacağını bilmek nasıl bir duygu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 8 Aralık 2018; 14:34:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda amd son sürümü kurduğumda sistemim mavi ekran döngüsüne giriyodu sonra da format atıyodum yüklediğim windows isosunu daha güncel olanıyla(windows 10 pro sürüm 1803) değiştirip yükleyince mavi ekran vermedi ve düzgün çalıştı. Sorun tam olarak neydi bilmiyorum ama mavi ekran olayını daha güncel windows kurup aştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dribblingmaster -- 10 Aralık 2018; 20:50:33 >
  • Forumdan bir arkadaşa rtx 2060 aldıramadık.

RX 570 pulse aldı ama hem cayır cayır cw hem watman hatası, droplar, yetmedi HDMI üzerinden gelen seste cızırtı var.

Her sürücüde neden batıyor bu firmalar? NVidia da saçmaladı bu aralar Nvidia contanier in %30 CPU kullanım sorunu mevcutmuş Windows sürümle mi yoksa Nvidia dan kaynaklı mı orası meçhul.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.