Şimdi Ara

Son çare camiye özel metro oldu: Erdoğan'ın cemaatsiz dev camisi... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
10.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Why Shy

Haber yalan olabilir. Metro tepeyi nasıl tırmanacak. Eğimi bu kadar yüksek bir metro mümkün olmayabilir.

Metro değil de füniküler olacak zaten. Raylı sistem dediği odur. Zaten 3.5km lik bir güzergah düşünülmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon.

Metro değil de füniküler olacak zaten. Raylı sistem dediği odur. Zaten 3.5km lik bir güzergah düşünülmüş.

Alıntıları Göster

Hangi haberde füniküler yapılacak deniyor?

• Kafanızı takmayın arkadaşlar...Bunlar şimdi camiye yapıyoruz derler bir bakmışsın çok daha başka yerlere başkaca bir şey yapmışlar...Çünkü bunların yöntemi bu; daima gizli saklı yaparlar ki kamuoyu uyanıp az da olsa muhaliflik yapmasın...

• Konuyu okudukça Camilere olan bağım daha güçlendi. Bu camiyi sevdiğiniz biri yaptırsaydı bahçesinde yatardınız. Anladınız siz onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu terkedilmiş cami boş kalmaya devam edince bir kaç yıla doğa o camiyi tekrar yeşile çevirecek, sarmaşıklar, ağaçlar, çimenler emanetini geri alacak.

• Cinali1 C kullanıcısına yanıt

Bak kardeşim, o beğenmediğin demokrasi rejimiyle yönetenlerini seçip, Avrupa kanunlarıyla yönetilenlere; memleketlerinde bir tane aç adam yok. Demek ki olay yönetme biçiminde değil, direksiyonda kimin olduğunda. Sistemde bir sıkıntı yok merak etme, zaten sistemi de istediğiniz şekle getirdiniz, yine beğenmiyorsunuz. Şeriat gelse yine beğenmez, ya bu şeriat böyle olmamış diye ona da çamur atarsınız. Her şeye bahaneniz var...

Ayrıca her Müslüman şeriata inanmak ve saygı duymak zorunda falan değildir, uydurma hadislerinizle Kuran'ı şekillendire şekillendire İslam'dan uzaklaşıp kendi dininizi yaratıyorsunuz. Sizi dinden uzaklaştıranlar ceplerini doldururken alkışladınız, zengin olmaları için kölelik yaptınız.

Gerçek Müslüman, memleketinde fakir, yardıma muhtaç ve yaşam standartları normalin altında olan milyonlarca insan varken 100 milyon dolar + 500 milyon TL'yi gidip bir camiye ve ona ulaşmak için yapılacak bir metroya gömmez ve bunu da savunmaz. Açıp İslam alimlerini okusan bu hareketlerin doğru olmadığını söyleyen yüz binlerce örnek bulursun. İslam alimlerini geçtim, açıp inandığın kutsal kitabı okusan bile yeter.

• Cinali1 C kullanıcısına yanıt
    Dogruysa ne ala.. söylenenleri okuyunca dogru sanıyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Çamlıca’daki cami 100 milyon dolara bitiyor | Vahap MUNYAR | Köşe Yazıları (hurriyet.com.tr)

bak sizin için daha güvenilir bir kaynak attım ama kaynağın ne önemi var ki sizin için ? sayıştayı sunsalar devleti yıpratmaya çalışıyor demeyecek misiniz ? boşverin kaynağı falan arkadaşım.

benim kişisel fikrim.

bence proje harika 2-3 tane daha böyle büyük kocaman yapılmalı bütün cami yapımlarını sonuna kadar destekliyorum. harika değil mi metroyla camiye gideriz üff efsane hangi ülkede bulabilirsin ? hiç bir yerde. 

Tebrikler hocam, 40 yaşındayım böyle kapak görmedim. Sesi kutuplardan geldi. İlgili kişi utanmamıştır orası ayrı.

• Solcu ol hepimiz mutlu olalım hocam.
  • Milletin parası boşa gitti yazık günah ya gerçekten.

Gerçekten ihtiyacı olan bir yere cami yap istersen kilise yap istersen satanistler için bir şey yap ama ihtiyaç gidersin ya...

• adamın kaynagına bak uuu

cebrail gelse aslında melek varmıs ama kanatları yokmuş kandırdılar bizi diyecek tipler sırf bakın islam bu dedirtmek için keriz avına çıkmış,haber olur da bu kadar irite edici yandaş bulucu bir tarz olmaz

• Millet namaz kılmak için kavimler göçü yapacak veya sefere çıkacak.
  • bilim teknoloji lazım ah ah uğraştıkları şeylere bak

• Sabiha Gökçen ve Uluslararası İstanbul Havalimanının hâla bir metrosu yok. Sadece hatırlatmak istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım vatanımı ezansız bayraksız bırakma Allahım :)

• Tünel benim için iyi oldu. Çengele veya Kuleli tarafına gideceğim zaman nato yolunu veya Altunizadeyi kullanmadan direkt Tünel’den gidiyorum. Geçerken de arada dönüp camiye bakıyorum hep boş ve boş kalacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf1

VERİLEN FİYATLAR İÇİN DEDİM Kİ BİR KAYNAK VS BELİRTMİŞ Mİ SİTE

BİRDE NE GÖREYİM

YİNE İDDİA OLARAK KALIYOR SADECE ÇAMUR AT İZİ KALSIN MİSALİ ;)

Caminin boş olduğunu inkar etmemişsin.

Buna da şükür..  

• Camiye özel metronun adı ALLAHRAY olsun bence.
  • hll başkan ne diyelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.