Şimdi Ara

[SON BÜYÜK EDİT GELDİ HİKAYE SONLANDI] Eski Sevgilimle Yıllar Sonra Gerçekleşen İlk Buluşmamız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
4
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Okuyan varsa özet geçsin

Internette kiz gormus hemen yavsamis. Konusmuslar falan kiz fake cikmis ama arkadas birakmamis pesini nefes al yeter demis. Sonra kiz bunu birakmis. Unide tekrar karsilasmislar ama arkadas gurur yapmis sevgili olmak istememis.Daha da gorusmemisler.
  • Mr.Wiggle kullanıcısına yanıt
    Ağlattın hocam
    Tuhaf bir ilişki olmuş ama seni tebrik ederim gerçekten. Buluşmayı kısa tutup bidaha yazmamışsın iradeli davranmışsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRO EAGLE

Ağlattın hocam
    Tuhaf bir ilişki olmuş ama seni tebrik ederim gerçekten. Buluşmayı kısa tutup bidaha yazmamışsın iradeli davranmışsın

Mr.Wiggle bir dk. önce Zamanında bende çok ağladım hocam. Aşk bambaşka bişey görmesen de dokunamasanda ortak bir duyguyla birleşiyorsunuz ve o duygu o kadar büyüyorki bedenini ele geçiriyor adeta. Bir de ilk kez bir kızlı uzaktanda olsa ilişki yaşamanın yarattıpı bir saflık, ne yapacagını bilememezlik yani bir toyluk oluyor. Bu günlere hep düşe kalka geliyoruz.
    Hata yapmak çok önemli arkadaşlar.
    Hatta Ölme noktasına gelip yeniden ayağa kalmak.
    Çünkü bir musibet bin nasihattan iyidir demiş atalarımız. Çok da doğru söylemiş. İnsan yaşamadan bilmiyor. Bir kulaktan girip diğerinden çıkıyor. Oysa tecrübe çivilerle çakılıyor beynine.
    Öğreniyorsun bu zalim dünyayı.
    Hem bu arada hocaö. Dediğim gibi o sevgi çoktan mezara girdi. Gerisi boş.sadece eski sevgilimi kim olduğumu görmek istedim. 2 sigara içtik lafladık hepsi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: heykirokan

quote:

Orijinalden alıntı: FaLCoN-61

Okuyan varsa özet geçsin

Internette kiz gormus hemen yavsamis. Konusmuslar falan kiz fake cikmis ama arkadas birakmamis pesini nefes al yeter demis. Sonra kiz bunu birakmis. Unide tekrar karsilasmislar ama arkadas gurur yapmis sevgili olmak istememis.Daha da gorusmemisler.

Aslında o anladığın gibi değil.
    o yazdı benimde hoşuma hitti cevap verdim öyle devam ettik. Sence fake biri birinden hoşlanmasa fake kılıgına girip sahte mutluluk yaşamaya cabalar mı?
    Ben ne uğraşcam? Sitede popiydim o zaman
    Millet yazıyordu bana

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.