Şimdi Ara

Son aylar için nankör olmayan ders önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mat dışındaki derslerde temelim sıfır. ve istediğim puan için mat çözmem yeterli değil. geometriye çalışacaktım ama sınavda çok değişik tipte sorular gelebiliyor. o yüzden tüm konuyu bitirsem bile faydası olmaz diye düşündüm.

fizik-kimya-biyoloji arasında seçim yapacağım.

biyolojiyi seviyorum. geçen yıl sistemlere kadarki konuları 1 haftada bitirmiştim. biyolojide konu bitirmek kısa sürüyor ama soru çözmek uzun. cevapların nedenlerini araştırman gerekiyor vs..

kimyayı sevmiyorum. ama herkes özellikle tyt kimyanın basit olduğunu söylüyor.

fizik yetişmez gibi geliyor. biyoloji-kimyaya göre çok daha zor. diğer yandan sayısal ders olduğu için konuyu bildikten sonra soru kaçırmam daha az olur gibi geliyor.

• Hedefin tam olarak kaç k ?
  • bence fizik puan getirisi daha fazla olur hem biyoyu eski bilgilerle de biraz yaparsın ama biyoloji çalışsan fiziği yapamazsın hem sadece fizik gideceksen rahat yetişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimya ayt

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EC5F4DF30

bence fizik puan getirisi daha fazla olur hem biyoyu eski bilgilerle de biraz yaparsın ama biyoloji çalışsan fiziği yapamazsın hem sadece fizik gideceksen rahat yetişir.
    biyolojiyide aklımda pek bir şey kalmadı. ve sadece fizik ilerleyemem, matematikte çalışacağım. günde 3 saat bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alparslan0303

Kimya ayt
    ayt kimya için tyt temeli de gerekmez mi?
  • ayt kimya en rahat net cikarilabilecek ders cok fazla bi tyt temeline ihtiyacin yok aksine ayt konulari biterken tytde bitmis olur

• Biyoloji ve kimyanın puan getirisi daha fazla ayt’de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fizik nankör degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: deliemre34

Fizik nankör degil mi?
    Ortalaması 0,467 hocam. Daha ne yapsın bu ders? Milletin bir ağzına sıçmadığı kalmış.
  • Aynısını yazdım hocam işte ama 🤷‍♂️

• deliemre34 kullanıcısına yanıt
    Öğrenmeye göre değişir hocam .Arkadaşa en fazla puan getirebilecek fen dersi bu standart sapmadan çünkü insanlarda fizik yapılamaz gibi bir algı var oysaki çalışınca olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5F4DF30 -- 27 Mart 2019; 2:56:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.