Şimdi Ara

Son AMD driverlarına Dikkat..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.. Rx 580 kullanicisiyim seviyorum kartı güzel sorunum yok. Yalnız bu son AMD driverları beni çok şaşırttı ki şu adrenalin edition 2019 yeni gelmiş iyi güzel yükledik iyileştirme vs sizin için ayarlıyoruz dedi bisiler yaptı bi hata ordan geldi.. sonrasında dedim sonraki driver da çözerler bekledim 3-5 güne bi driver daha geldi *18.12.3* bu Driver a dikkat edin kurdum dedim çözülmüştür vs yine o hata aynı bir eksisi yok ama oyunda vs bazen çıkıyor yeni güncelleştirme kurduğum halde hala bana bildirim geliyor yeni güncelleme geldi diye kapattım bildirimleri o kadar saçma ki yine yeni bir güncelleme bekliyordum o hataları sile yine bugün oyun oynuyorum keyifle sonra çıktım kapattım pc yi geri açtım bir kaç film izledim gece tekrar oyuna gireyim dedim 100-120 aldığım fps 25-30 fps göstermez mi şok oldum dedim pc durduk yere nasıl olur trojene falan mı girdik spektre falan mı bulaştı dedim açıkçası korkum gayet oyunumu oynarken bir anda yaşadığım saçmalık güç seçenekleri vs baktim ettim hala aynı gece gece uyutmadı dedim bi eski driver e döneyim.. ki İyiki döndüm fps düzeldi kendine geldi olaylar. Amd sen ya çok şaşırdın yada ilginç şeyler yapıyorsun diye düşünüyorum şuan daha önce de saçma sapan driver olayı vardi bu kullananlar bilir 17.3.2 mi neydi oda bezdirdiydi bence şu sıralar AMD kullanicilar Driver boş yere update etmesin güvenli güncellemeler beklenmeli dikkat edilmeli diye düşünüyorum.

Bu arada konu boş bu bilgi ile yaşarım vs diye yazanlar olucaktır belki ama.. sadece tecrübe paylaşmak istedim kimi bu durumu yaşadı diye boşuna format atmasın boşuna neler oluyor diye şaşırmasın ekran kartına bişi mi oldu diye taranmasın izah etmek insanları bilgilendirmek istedim okuduğunuz için teşekkür ederim. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.