Şimdi Ara

son 276 saat günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda yeterince çalışma günlüğü yokmuş gibi bir de ben açayım dedim çünkü neden olmasın. artık tv youtube her şeyi bıraktım, bütün molalarda buraya bakıyorum, boş boş oturunca kafam dağılmıyor çünkü.
    zaten yeterince motiveyim ve tempomu arttırmıştım. ama dün çözdüğüm denemelerden sonra çöktüm, yapmamam gereken netler yaptım. suçu tamamen kendimde buluyorum. neyse moral bozmayacağıma söz vermiştim ama bozdum. şimdi aynen devam edeceğim. önce bu denemelerin çözümünü dinleyip + analiz. sonra ona göre programımda bir şeyler değiştirmeyi planlıyorum.
    burada bir anı bırakmış olurum ileride denk gelirsem.

beni oyalamasın diye günde 1 kere yazacağım. akşam ne yaptığımı eklerim
    herkese kolay gelsin

• fen denemelerimin çözümlerini dinledim.
    geometride kenan karadan eksiklerimi x2de dinledim üstüne 21 test çözdüm, çok zamanımı aldı ama şart olmuştu artık.
    bu hafta boyunca tekrar amaçlı karekök ayt geometrinin karma testlerini bitireceğim.
    fizikte manyetizmanın ilk kısmını tekrar ettim+çıkmış sorular+bilgi sarmaldan seçtiğim testleri çözdüm.
    345 hızdan 2-3 test bir de orijinal soruları çözdüm.
    çembersel tekrarı ve diziler kaldı zaman yetmiyor.

deprem oldu sonra odağım bozuldu yarım saat. bu sene benim hayatıma gelip survivor görsünler. sınava hazırlananların başına gelebilecek ne kadar kötü olay varsa yaşadım ölüm olmasın diyeceğim ama iki cenaze kaldırdım 👍 isyan edince hiçbir şey değişmiyor o yüzden devam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 276 saat nedir kanım dondu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bouninboun -- 6 Haziran 2020; 5:53:0 >
  • aynen çalışmak için. şuanda daha az kaldı

• ertan sinan şahin çembersel tekrarı yaptım.
    kenan kara'ya devam ettim ama istediğim kadarını bitiremedim çok uzun geldi. geometri 12 test çözdüm.
    ders kitabından çembersel+harmonik+dalga tekrar ettim.
    biyoloji 11. sınıf ders kitabı tekrar ettim.
    345 denge'den 5 test çözdüm.
    345 ayt fen 3 deneme çözdüm, bunların çözümünü dinleyemedim yarına kaldı.

verimsiz geçti. yarın yine 5te kalkıp daha sıkı devam edeceğim. pazartesi'ye kadar çok hızlı denemelerdeki eksiğimi kapatıp denemeye döneceğim.

• dün geç yattım yazmayı unuttum. yaptıklarım:

ertan sinan şahin harmonik+kütle çekim tekrarı
    MANYETİZMAYI BİTİRDİM. umarım artık gerçekten bitmiştir çok sıkıldım denemede yanlış çıkarırsam yazıklar olsun bu kadar emeğe. (çıkmış sorular + bilgi sarmal seçtiğim testler + alternatif akım ve son kısım tekrarı)
    geometri 20 test
    hız ve denge tekrarı
    trigonometri 7 test
    biyoloji genden proteine+fotosentez+solunum tekrarı

fotokopi çektim çok zaman kaybettim.
    bugün denemelere dönüyorum. elimden geldiğince eksiklere yoğunlaştım. umarım faydası olmuştur

• sabahladım beynim iptal oldu şimdi yatıyorum. uyanınca güncellerim

• kolay gelsin hocam
  • teşekkürler

• dün yapılanlar

en son manyetizmayı bitirdiğimden bahsetmiştim.
    manyetizma: tm
    rahat 3 saat daha bakmışımdır. altuğ güneş dinledim öneri üzerine indüksiyon çok iyiydi. denemeye başladığımda eksiksiz olmak istedim (çünkü elektrik çok çıkıyor netim düşüyor)
    köşebilgi fizik denemeleri bitirdim. 5-6 tane çözdüm heralde kaçıncıdan başladığımı hatırlamıyorum.
    çok iyi gidiyordum, tam bu arada moralim bozuldu -2 saat çöp.
    sonra karekök trigo çözdüm 20 test. (son 3 test kaldı)
    yaptığım büyük bir saçmalığı fark ettim karekökte diğer konularda yapamadığım soruları dinlemeyi unutmuşum.. bugün mutlaka bitiricem.
    apotemi ayt mat 1. deneme çözdüm
    pkob baktım ama tam tekrar denemez

kimya ve geometriye dönemedim. bugün denemeden önce kesin elektroliz vs tekrar etmem lazım yine zamanım gidecek.
    dün sabahlamaya rağmen yine hiçbir şey yetişmedi. bugün deneme ağırlıklı çalışacağım
    tyt'yi boşladım elimde patlamaz inşallah

• nasıldı hocam sınav
  • Up

• tam istediğim gelmedi açıkçası ama tıp düşünüyorum. yığılma olursa çok fena olacak benim için. umarım fazla atmaz o zaman süper olur istediğim gibi. sonuçlar gelince yazacağım çok kaos var moralim bozuluyor forumda

• sal hocam forumu herkes fullemiş dediklerine göre. sonuçlar açıklanana kadar kafayı dinlemek en iyisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.