Şimdi Ara

Son 2-3 hafta için öneriler !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
6
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu saatten sonra 8 10 civarı dolaşan fizik netini 20 yapabilir miyim çalışırsam ?
  • Psydia kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin sen ? benim yakındığım nokta şu: konular yetişmeyecek. bir sürü konu eksiğim var ama mezun oldugum ıcın az cok gormuslugum var
  • Eğer konu eksiği kapanırsa tüm branşlardan 20 net otomatik olarak gelir bu konuda endişeniz olmasın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartal0707 K kullanıcısına yanıt
    Konular nasıl yetişmiyor arkadaşlar siz 8 ay boyunca ne yaptınız?

Anladım hocam konulara yükleniyorum o zaman son 2 3 gün bi deneme yaparım alıştırma amaçlı.

Bir sorum daha olacak fizik kimya konuları hızlı bitirmek için ne önerirsin. Hızlıca videodan izleyip 1 2 test çözümlü soru çözüp ilerleyelimmi yoksa soruyu biraz bol mu tutalım en hızlı nasıl ilerleriz bi taktik verirsen süper olur ve özet gereklimi?
    o sorunun cevabını bir bilsem.. gezip tozan, eğlenceye giden adamlardan değilim. dershane-ev ikilisi var ha bilgisayarda baya zaman geçirdim o ayrı konu. ama ygs yüklendim daha çok .. lys kısmında mat-geo sıkıntı yok konu acısından. ama mesela fızıgın son konusu modern fızık falan yok kımya organık yarım elektro kımya yok. bıyolojı de baya eksıgım var sıstemlerın %60 ı tamam. ama 11. sınıf bıyolojı cok az var..Sence ne olur bu durum ?
  • Saçma sapan şeyler ya, söylediklerinin 1-2 tanesi haricinde gerisi fasafiso. Yok güzel kahvaltıymış, yok egzersizmiş, yok uykuymuş. 10 gündür sabahın 5.30'gunda kalkıyorum, gece 1-2 gibi yatıyorum, kahvaltı genelde yapmıyorum, öğlen 1-2 gibi yerim ben. Günde 13-14 saat çalışıyorum, ilk başlarda zor geldi ama şuan alıştı bünye. Daha edebiyattan, konuların yarısına gelmedim, coğrafyadan 3-4 konu eksik, matematikten 4 konum eksik, hepside rahatlıkla bitecek bu planı bozmassam, ve konuyu bitirip, soru bankasından falan tüm sorularıda bitiriyorum. Kendinizi el bebek gül bebek alıştırmayın, en zoru görün, alışın. Kahvaltı sadece sınav günü önemli. Tekrar söylüyorum dediklerinin hepsi boş ve saçma şeyler, sadece bi sınav bu, gir yap çık bu kadar basit.
  • Dan Bilzerian kullanıcısına yanıt
    tavsiyeler için teşekkürler dostum

• Dan Bilzerian kullanıcısına yanıt
    Hayatında kaç kere lys ygs ye de girdin ? Bahsettiğin ,sölediklerine saçma dediğin adam ilk senesinde ygs de 2 k yapıp totalde 10 k yapınca mezuna kalıp bir sonrasındaki senesinde ilk 500 e girmiş bi adam ve ne derse desin tamamen güveniyorum ve yapacağımda..

Ve okuduğu yere girebilmek için gerekirse mezunda kalacağım ,sen bence günde 20 saat çalış bence. Ve benim sana tavsiyem fedakarlığı asla vücüdundan yapma senden intikamını alır bunu unutma .. @Dan Bilzerian
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psydia

tavsiyeler için teşekkürler dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

• Ben her söylediğinize katılıyorrum ama
    Deneme konusunda bu kadar abartmamak lazım.Şu günler son konular veya tekrarların yapılması gereken günlerdir.Deneme dediğiniz şey son 5 -6 gün çözülür lysde
    Ygs olsa anlarım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

islem hatasi yapmamanin sirri var mi? gunde 2 lys 1 denemesi cozuyorum arttirayim mi?

senin yoruma niye - rep basmışlar ya anlamadım
  • Hocam sözeller için ekstra bir tavsiyen var mı?
  • Kardeşim benim ygs 10 k

Mat 45
    Geo 26
    Fizik 26
    Kimya 26
    Biyo27

Civarı geliyor kaç k gelir sence

kardeşim lys deneme çözmek lys etkisi %10 dur ..
    kim ne derse desin deneme çözücem diye kesinlikle konu atlanmamalı ygs ile karıştırıyorsun lys yi deneme önemi yok ,
    deneme nerede olduğunu hangi konlarda eksiğin var onları görmeni sağlar öyle konu bitirip deli gibi deneme çözmek bir
    yarar sağlamaz , süre açısındanda zaten ygs gibi değil ki deneme süreyi kullanmayıda öğretir ancak bu sorun lys yok ,
    son güne kadar konu-test - konu test bu şekilde gidilmeli ...
    deneme çözücem diye yamulup kalırsınız benden demesi
  • emreozcan38 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için teşekkürler - demeden önce;
    1) lys'de vakit yetmemesi gibi bir problem var. "İntegral sorularını göremeden tıpa girdim" diyenleri gördükten sonra lys'de de vakit yönetiminin ne kadar önemli olduğunu gördüm.
    2) bu sınava üçüncü girişim. Yüzlerce kişiye tavsiye verdim ve verdiğim tavsiyeler tamamen kendi tecrübelerimden alıntılandı.
    3) konularını bitirmeden deneme çözmeye kalkan en hafif ifadeyle saftır. Saflık yapmayın konularınız bitene kadar konu-test gidin sonra denemelere yapışın.
    4) tecrübeye saygı duyun. Bizim konuştuğumuz şey boru değil burada.
    Tavsiye için teşekkürler, ama tavsiyelerin yanlış.

• Lucredia kullanıcısına yanıt
    Dostum sen de kusura bakma... şu 2 hafta biraz yoğun olduğum için çok fazla değil hatta hiç geri dönüş yapamadım, şu cuma günü gelsin bi konuşalım

tm ci ler için konuştum ,
    ve tavsiyelerim doğru :) ...
  • xColdplay X kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu işin ygs'si lys'si yok ki. Sat sınavı toefl sınavı olsa da yapılacak mantık aynı, tüm konular tamamlandıktan sonra deneme çözmek her zaman kazandıran formül olmuştur.
    Eğer konularınıza tam güvenmiyorsanız elbette önce konuları sağlamlaştıracaksınız. Son 5-6 güne de konu eksiğiyle girmeyin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.