Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 yıl önce 30-36 TL bir M235 almıştım çok kez yere düşürdüm, yeğenim aldı oynadı vs.. hiç bir şey olmadı ve hala kullanıyorum senin durum CSB kokuyor biraz böyle bir şey olamaz ya..
  •  son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim

Bu mouse yi 25 ₺ mi ne almıştım 2 yıldır sağlam hiçbir sıkıntısı yok tamda elime oturuyor hemde.

Not: Resim kötü çıkmış kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssasainTurk -- 29 Temmuz 2016; 21:29:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,5 sene önce coolermaster storm devastator almistim 120tlye klavye mouse set, forumdan biri onermisti Allah razi olsun, sapasaglam goruntusu kalitesi falan belkide aldigim fiyat performans olarak en iyi elektronik alet

• Ulan gaming mouse nedir ? Manyak mısınız siz?

• G300 s 70 tl ye nerden aldin hocam? Ben de alicam

• Yaş 36 bu yaşıma kadar çok saçma şeylere baya para vermişimdir şu ana kadar mouse ye verdiğim para 40 tl dir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 28 Temmuz 2016; 22:42:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Kusura bakma kardeşim ama 1 fareye 280 TL veren biri benim gözümde enayidir.Ne bu anasını satayım sanki işlemci altı üstü fare bu abi.

10000tl + paraya bilgisayar toplayanlar filan alıyor herhalde o pahalı mouseları.
    Mouse bütçesi ekran kartı bütçesinin 10'da birinden az olmalıdır bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: caga_89

G300 s 70 tl ye nerden aldin hocam? Ben de alicam

Hocam okuduğunu anlamada sıkıntı var sanırım. 100 liraya aldım diyorum. Kazık yedim mağadan aldığım için, internetten getirtmek 3 gün sürerdi en az

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala logitech alman manidar..

oyun faresi denince aklıma yıllardır kullandığım X7 gelir a4tech in. sıfır deforme sıfır sıkıntı en az 5 yıldır kullanıyorum.

Bloody a60 almıştım 2yıl önce internet üzerinden 65tl gibi bi rakama. bloody mouse cidden kaliteli 2yılda kablosunda veya kendi yüzeyinde hiç sıkıntı cıkarmadı şuan onu kardeşim kullanıyor ben ise macrosu dolayısıyla x7.

memnunmuyum memnunum tabikide. ama senin verdiğin 280 tl falan komik yani bir mouse için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

30 liraya m185 al ömür boyu kullan

4 yıl önce BİM'den 19.90'a aldım,hala sapa sağlam çalışıyor.Bu 4 yıl içinde neredeyse her gün,türlü türlü yerlerde kullandım hala tık demedi,sadece pedlerinin değişmesi gerek yıprandı biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEISENBERG -- 28 Temmuz 2016; 23:22:41 >
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    Bende kullandığımdan dedim fakat taşınırken kaybolduğundan başka mouse kullanmaya başladım ama şu bozulursa yine m185 e devam ederim.
  • Keşke musleraya verseydin parayı kurtarmış olurdun.
  • Mouse kelimesini nasıl okuyorsun cok merak ettim

• Bu senin kişisel tercihin niye konu açıyorsun anlamadım.

Ben de sürekli ekran kartı alıp satıyorum.
  • 5 liraya everest mause almıştım hakmardan 9 ay oldu sadece orta kliğe iyice bastirmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B15AE3FD1 -- 28 Temmuz 2016; 23:41:15 >
  • Hocam 5 yıldır logitech m175 kullanıyorum kablosuz ama oyun oynuyorsanız orasını bilemem.Bu oyun işinde kablosuz mouse olayı yok mu yahu ?
  • bem de ariyom suan da 90 tl ye buldum minimum. Uzulme 70 e yok

• Tam 3.5 senedir g500 kullanıyorum bi 3.5 daha kullanırım seve seve. Mouse nedir abi yazık günah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K120 Klavye+Fare Logitech kullanıyorum 30-40 liramı ne 4 senedir kullanıyorum bozulana kadar devam

• G502 10 kere filan dusurdum,sinirden 50 kere filan vurdum o kadar darbeden sonra anca orta tus biraz zarar gordu sen nasil bozdun helal olsun.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.