Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keremec

Hocam niye servise göndermiyorsunuz? Benim abysus 2014 vardı tuşu çatladı durduk yere göbderdim yenisini verdiler.

hocam vericem de aldığım mediamarkt şubesi kapandı. ne yapacağım ki, başka şube kabul eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Hocam niye servise göndermiyorsunuz? Benim abysus 2014 vardı tuşu çatladı durduk yere göbderdim yenisini verdiler.

hocam vericem de aldığım mediamarkt şubesi kapandı. ne yapacağım ki, başka şube kabul eder mi?

Sizin şubeyle alakanız yok. Markası neyse ona göre teknik servise göndereceksiniz. Mesela Razer ın servisi Aral. Mng ile de anlaşması vardı mng ye gittim sonra kutusunu ve içinde şikayet olan bir kağıtla bu aral game a servis için gidecek dedim. 1 hafta sonrada yeni fareyi adresime gönderdiler. Kargolar zaten onlardan. Belki başka servislerde farklı işliyordur bilmem onu. Tabi yakınsa kendiniz de gidp verebilirsiniz servise.

Siz en iyisi logitech i arayıp sorun bi bilgi alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 28 Temmuz 2016; 17:03:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• G300 ve G103 aldım. Halbuki daha da fazla para verme niyetim vardı ama yapmadım

İkiside çok güzel ne gerek var daha fazlasına dedim.

• kablolu mouse al huzuru bul.
  • 3 yıl önce 100 TL'ye TT Black almıştım.
    Ayarlanabilir DPI(4500) Işıklı, DPI göstergesi, 4 Tane programlanabilir tuş, makro, Teflon yüzey, ayarlanabilir ağırlık, örgü tel.
    Çoğu kişi alma çabuk bozulur demişti.
    Hala kullanıyorum tık yok.Nasıl bozuyorsunuz fareleri ?
  • En son mouseumu 2 yıl önce Eminönünden 5 liraya almıştım. Hala kullanıyorum. Bozulursa çok üzülürüm. Neler yaşadık onunla .
  • ''insan gibi'' kullanılırsa 10 liralık fare bile 1 yıl götürür. ama bazı hayvanlar (üstüne alınma) toynaklarıyla öyle bir basıyorki fare tuşlarına sanki o kadar sert basınca daha çabuk olacakmış işi gibi.
  • Okadar normal-gaming fare kullandım bi tanesinin usb girişini bozmadım nasıl becerdiniz hocam? Kasanın arkasına 1 kere takıyorsun zaten birdaha fare çift tıklayna kadar yada bozulana kadar çıkarmıyorsun ki.
  • Bende g402 aldım 3 ay kullandım tekerleğin tuşubozuldu garantiye vermeye üşeniyorum:(

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Dil okulu deyince aklina sadece ingilizce mi geliyor? Peki madem.

Ortalama fiyatları ne kadar 3-5 aylık

• nedir bu logitech sevgisi gidip bloody al taş gibi fare g300s nin iki katı ağır
  • İngilizceyi soruyorsan bilmiyorum.Japonca için Kyoto'da bir dil okulunun 10 haftaligi 1600 dolar civariydi yanilmiyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 28 Temmuz 2016; 18:13:37 >
  • 5 liralık a4tech 2x click li mouse kullanıyorum 2 yıl oldu. Oynamadığını oyun da kalmadı ayrıca mousrnin de yemediği darbe kalmadı. Hala taş gibi maşallah. Kullanmayı bilene herşey dayanır.

Edit: bundan önce de g300 kullanıyordum, rezil bir mouse. Tuşları 1 sene dayandı anca. Garantiden değişen de 6 ay dayandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulobey10 -- 28 Temmuz 2016; 18:29:38 >
  • Şimdi mousea para para vermen normal çünkü ihtiyaçlarına göre gerçekten fark yaratıyor, burada 20TL mouseları savunanlara bakma ama sen biraz şansızmışın, üç tane mouse alman

Umarım bu aldığınız G300S sorun çıkartmaz bir daha. Tekrar sorun çıkartırsa tekrar 100TL para vereceğinize Logitech support'u arayın, bu ürünler garantili ve mouse sadece 8 ay sonra sorun çıkartıyorsa Logitech Support sana yardımcı olmalı, ki ben Logitech Support'un çok iyi olduğunu duyarım.

İlk G300S'iniz sorun çıkartığında yenisini alacağınza dediğimi yapıp Logitech ile temasa geçmeliydiniz... ama işte olan olmuş

• Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    650 tllik mouseum var. Steelseries ama oyun için almadım. Kendime hediye almak istedim gittim aldım. Benim gözümde de sigara içen içkiye karıya kıza para yatıran enayidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • X7 almıştım yıllar önce 25 lira mı neydi örümcek desenli olandan düştü vuruldu kırıldı tık demedi takır takır çalışıyo senelerdir maşallah :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Kusura bakma kardeşim ama 1 fareye 280 TL veren biri benim gözümde enayidir.Ne bu anasını satayım sanki işlemci altı üstü fare bu abi.

Bunu alana ne dıyorsun?
    http://www.teknosa.com/urunler/125088181/logitech-g900-chaos-spectrum-wireless-gaming-mouse?gclid=CLupnbbFls4CFaYW0wodpaoMNQ&gclsrc=aw.ds&staydesktop=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 28 Temmuz 2016; 19:09:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• M185 almıştım 3 sene önce 2 defa garantiden değişti şuan kensrda yatıyor.

Mk520 setim var. Mouse sol click bozulmuştu. Aradım logitech i sağolsunlar hemen ürün kodlarını falan istediler. Sonra kargoladılar.

• 22.07.14 de aldigim sensei 26.07.16 da garanti biter bitmez bozuldu, bilerek yapiyorlar
  • mouse güzel kayıyomu bari başka işler içinde kullanabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.