Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar ile 99 yılında tanıştım, şu zamana kadar 4 adet fare aldım, sonucusu da tablet içindi. Aldığım her ürün 5 - 10 liralıktı. O kadar sakarlığıma rağmen 4 fare ile yola devam :)
  • 2 sene önce 300 tl ye aldığım DeathAdder 2013 hala sorunsuzca kullaniyorum.
    Ucuz fare alacak kadar zengin değilim.

• 40 liraya kablosuz aldım 2 yıldır kullanıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Özür dilerim hocam ama keriz misin?

hocam her ay harçlığımdan 700 lira artıyor ben de asosyal olduğumdan en çok vakit geçirdiğim şeylere para harcıyorum ama tövbe ttim bundan sonra bir mouse'a 30 liradan fazla vermeyeceğim

Yanlış yaparsınız hocam. İnanın bana 30 TL'lik mouse'dan memnun kalmazsınız. Bu arada g300s'i nasıl bozdunuz ? BEn 2 senedir kullanıyorum taş gibi. Bozulsa da g502 alsam diye bekliyorum.

• Kardes birikim yap bari. Benim oyle bir durumum olsa yil icinde biriktirir yazin yurt disinda dil okuluna giderdim.

• A4 TECH X7 F7 70 tl kablolu güzel gaming Mouse 2 yıldır kullanıyorum hiç sıkıntısı yok öneririm :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Kardes birikim yap bari. Benim oyle bir durumum olsa yil icinde biriktirir yazin yurt disinda dil okuluna giderdim.

17 bin liram var şuan. ingilizce biliyorum zaten dil okuluna niye gideyim? 3. sınıfta exchange programı için için university of california'ya gitmeyi düşünüyorum 1 veya 2 dönem
  • Geçen sene Evereset Sgm X7 aldım 4-5 kere yere düşürmeme rağmen hala çalışıyor. Ara sıra sağ tıklamıyor ama genel olarak iyi. Teknoloji işi şans işi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıldır x7 v7 kullanıyorum hiç bir sıkıntısını görmedim
  • Dil okulu deyince aklina sadece ingilizce mi geliyor? Peki madem.

• 23 temmuz 2015 de 75 kağıda logitech m500 aldım hala bozulmadı bu fareden önce gidip salak salak 10 20 tl ye fare alıyorum 1 ayda bozuluyordu
  • 50 liraya bimdn microsoft set aldım takoz maaşallah her yere fırlatıyom sinirlenince

• gamer ekipman adı altında gaymer muamale yapiyirlar xdr
  • 1 yıl olcak x7 var yere düşüyo falan ama içim rahat hem fiyatını biliyorum hem bişey olmayacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Dil okulu deyince aklina sadece ingilizce mi geliyor? Peki madem.

dil öğrenmeyi pek sevmiyorum. ingilizce ve türkçe yeterli
  • Kablosuz mause icat edileli çok oldu kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Kablosuz mause icat edileli çok oldu kardeş.
    quote:

Orijinalden alinti: fuujitsu

Kablosuz mause icat edileli çok oldu kardes.

hocam geçen seneye kadar ben de hep kablosuz kullanyyordum fakat kablolular daha iyi vs diyince ben de kablolu aldym hep. Bu sondu zaten bütçe 100 lira olunca yine g300s aldym mecbur yoksa g602 alacaktym

• Rival 100 al. tertemiz.
  • Hocam niye servise göndermiyorsunuz? Benim abysus 2014 vardı sol click tuşu çatladı durduk yere, gönderdim yenisini verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 28 Temmuz 2016; 16:55:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.