Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
4.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 5 liralik mausu aylarca kullanıyorum adam 300 lira veriyor bi mausa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti diye bir sey var kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRad67

30 liraya m185 al ömür boyu kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: Revion

quote:

Orijinalden alıntı: Tadeon

6 senede 2 mouse değiştirdim. İlkini 15 TL ye falan aldım 4 sene kullandım, diğerini de 2 sene önce klavyeyle beraber 20 TL'ydi. Hala çalışıyor.

Hocam elektronik konusunda şanssızım düzgünce kullanıyorum ama yok bozuluyorlar.

Bence mouse, klavyeye toplam 50 TL'den fazla verilen para çöptür.

• A4TECH x7 model F4 hala boru gibi .
  • 65 liraya logitech in kablosuz klavye fare setini aldım. Günlük kullanımda 10 numara. Senelerce götürür bu ikisi beni. Marka-model: logitech mk240 wireless combo
    ürün linki :http://www.akakce.com/klavye-mouse-seti/en-ucuz-logitech-mk240-920-005789-usb-kablosuz-fiyati,1503076.html
    Tuşları normal klavyeye oranla daha büyük buna karşın boyutu o kadar ufak ki at çantaya götür o derece ufak.

• Konuyu cahil çomarlar basmış. G500s kullandım 2 yıl boyunca ve hiçbir sorunu yoktu. Geçen haftalarda ikinci el bölümünde sattım hatta. Sorunları büyük ihtimalle kullanımınız tetikliyor.
  • Hocam arenayla iletişime geçin onlar size anlatırlar yapmanız gereken işlemleri.
  • 5 liraya aldığım mouse 3 senedir çalışıyor
  • Kablosuz alsana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanet Olası Federal

Hocam arenayla iletişime geçin onlar size anlatırlar yapmanız gereken işlemleri.

arena derken? başka bir mediamarkt şubesine götürsem olmaz mı?
  • 90 liraya G600 aldim 2 yili gecti hala kullaniyorum.

• 2010 yazında razer deathadder almıstım hala kullanıyorum. bikac cizik dısında bana mısın demiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Kablosuz alsana?

bütçem 100 liraydı bu fiyata adam akıllı kablosuz yoktu o yüzden g300s aldım yine
  • 3 yıl önce g300 aldım daş gibi problem sende bence
  • Bozulan kablo/usb ise neden yeni fare alıyorsunuz ki garantiye yollayın hiç olmadı elektronikçiye götürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Kablosuz alsana?

bütçem 100 liraydı bu fiyata adam akıllı kablosuz yoktu o yüzden g300s aldım yine

Anladım. Bir dahakine bütçeyi arttırıp alırsınız artık, kablo sorunu da çözülmüş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 28 Temmuz 2016; 14:14:56 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lanet Olası Federal

Hocam arenayla iletişime geçin onlar size anlatırlar yapmanız gereken işlemleri.

arena derken? başka bir mediamarkt şubesine götürsem olmaz mı?

Valla hocam başka şubeye götürseniz olur mu pek bilmiyorum o yüzden yorum yapamıyorum. Bende Gold mağazasından aldığım g400s mouseu şubeyle uğraşmadan direk ithalatçı firma olan Arenaya göndermiştim. Ürünün garanti belgesini bulun onun üstünde zaten yazıyor gerekli bilgiler.
  • Zamanında şu ürünü herkes tavsiye ediyor diye 89 liraya almıştım, 1000 liralıklara taş çıkartır

http://www.hepsiburada.com/everest-rampage-dlm-500-siyah-oyuncu-mouse-13542-pm-bd802616
  • 15 tl lik mouse kullanıyorum en az 4 yıldır sorunsuzca kullanıyorum cs go kd 1.50 nin üzerindeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.