Şimdi Ara

Son 1 aydır ciddi derecede intihar etmeyi düşünüyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son 1 aydır ciddi ciddi intihar etmeyi düşünüyorum. Önceden bende diyordum intihar edenler aptal ruhsal bozuklukları var diye. Fakat insan cidden bir tribe girince bi daha düzelemeyince ciddi ciddi intiharı düşündürüyor.
    Ailem ve çevremin baskısı diğer nedenler beni bitirdi. Genç yaşta saçlarım dökülmeye başladı ciddi ciddi çok yoruldum. Kafam allak bullak oldu resmen

• Çözüm bu değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ad please

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hele otur bi soluklan.

Anlat bakim mesele nedir ağam?

• Fitnessa başla geçicek söz veriyorum

• intihar öyle basit olaylarda edilmez. yok sevgiliymiş yok arkadaşına küsmüş bunlar basit şeyler bunlarla intihar edilmez edersen arkandan konuşurlar aptal vs derler. ama bak bana ne bi arkadaşım var ne zekam ne konuşmayı biliyorum insanlar bana özürlüymüşüm gibi bakıyor. yani bugün intihar etsem kimse aptal demez içine kapanıktı sıkıntısı büyüktür der geçerler. ygs lys den düşük alırsam foruma veda konuşması yapmayı düşünüyorum xd
  • Ben de denedim ama bir süredir hiç gereğini görmüyorum, çok ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

intihar öyle basit olaylarda edilmez. yok sevgiliymiş yok arkadaşına küsmüş bunlar basit şeyler bunlarla intihar edilmez edersen arkandan konuşurlar aptal vs derler. ama bak bana ne bi arkadaşım var ne zekam ne konuşmayı biliyorum insanlar bana özürlüymüşüm gibi bakıyor. yani bugün intihar etsem kimse aptal demez içine kapanıktı sıkıntısı büyüktür der geçerler. ygs lys den düşük alırsam foruma veda konuşması yapmayı düşünüyorum xd

İyi de ben sevgili yüzünden düşünmüyorum ki. Öyle düşünüp intihar eden aptaldır. Benim olaylar farklı
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    noldu knk annen ayfon7 almadı mı xD

şaka maka açıkla o zaman intihar etçem diyorsun nedeni,ni açıklamamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneShotHeadShot

Fitnessa başla geçicek söz veriyorum

Hocam keşke başlasam ama yok yani. Burunda kırık var nefes alamıyorum ve özgüvenim düşüyor ameliyat olayım diyorum aile ona hayır diyor. Spora gideyim diyorum ona hayır diyor. Her şeye hayır diyor ciddi derecede bunalttı beni.
  • quote:

Ayfonla alakası yok 21 yaşında adamım bi telefon yüzünden de intihar etmem zaten.

Nedenine gerek duymuyorum
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    ağla o zmaan
  • Cinsellik mi sorun?

• quote:

ağla o zmaan

of şöyle insanlarla muhattap olmam hata

+block
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Ayfonla alakası yok 21 yaşında adamım bi telefon yüzünden de intihar etmem zaten.

e 21 yaşında adamsın kendi kararlarını kendin verebilirsin ailene ne bakıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funky Boy with Hurricane

quote:

quote:

e 21 yaşında adamsın kendi kararlarını kendin verebilirsin ailene ne bakıyorsun?

O dediğin benim ailede olmuyor işte. Biz ne diyorsak o kafasındalar
  • Ben de bazen öyle düşünüyorum. Yaşamak için sebep bulamıyorum. Sonra bugüne kadar aştığım zorluklar aklıma geliyor. Bunca şey heba olamaz. Artık bırakmak için çok geç diyorum. Bir de canımdan vazgeçmeye yakınlaştığım için cesaretleniyorum. Kaybedecek bir şeyim yok. Zaten hayatım çok da kıymetli değil. Bu arada senin sıkıntıların nedir? Belki bize anlatırsan rahatlarsın.
  • quote:

quote:

Hodjam amma saçmalamışsın. Nedenini söylemezsen yardım edebilecek pek insan bulamazsın. Zaten "İntiharı düşünüyorum" cümlesinden sonra sorulması gereken ilk soru "Neden?" olur. Ayrıca ailen izin versin ya da vermesin 18 yaşından sonra istediğini yapabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SümüğüKulağındanAkanAdam

quote:

quote:

Hodjam amma saçmalamışsın. Nedenini söylemezsen yardım edebilecek pek insan bulamazsın. Zaten "İntiharı düşünüyorum" cümlesinden sonra sorulması gereken ilk soru "Neden?" olur. Ayrıca ailen izin versin ya da vermesin 18 yaşından sonra istediğini yapabilirsin.

Hocam yardım edecek insan aramıyorum zaten. 18 yaşımı doldurduktan sonra hiçbir istediğimi yapamıyorum. Sürekli kavga içindeyiz. Bu şeklinde söylersem s git dışarıya kendin bak diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tüng

Ben de bazen öyle düşünüyorum. Yaşamak için sebep bulamıyorum. Sonra bugüne kadar aştığım zorluklar aklıma geliyor. Bunca şey heba olamaz. Artık bırakmak için çok geç diyorum. Bir de canımdan vazgeçmeye yakınlaştığım için cesaretleniyorum. Kaybedecek bir şeyim yok. Zaten hayatım çok da kıymetli değil. Bu arada senin sıkıntıların nedir? Belki bize anlatırsan rahatlarsın.

Ailevi meseleler hocam. Her şeye karışıyorlar rahat bırakmıyorlar sürekli onların dediği olacak vb şeyler. Bunalttılar kısacası
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.