Şimdi Ara

Son 1 ayda seyrettiginiz en iyi film hangisi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
2.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence 28 days later filmi kadar saçma ve sıkıcı bir film yok . filmde zombilerin kesilip öldürülmesi dışında hiçbir şey yok . zaten bir maymun yüzünden tüm dünya mı yok olurmuş ? ayrıca geçen fight club 'ı izledim ve mükemmeldi .(1999)
  • Bruce Almighty derim ben bide eski açık sarı desene:P
  • en son L.A confidental' i izledim kadro manyakti (rusell crow,guy pierce,kevin spacey,kim bassinger,deni devito), filmde manyak iyiydi tavsiye ederim...
  • Chicago filmini 6 dalda oscar almis diye duydum ama seyretmedim seyreden varsa yorum istiyorm bi de cast'ini yazarsa sevinrm
  • Chicago'da Richard GERE, C.Zeta JONES, Renee ZELVEGGER, Quenn LATIFAH oynuyorlar. Bir sistem eleştirisi olarak güzel film. Oyuncular da başarılı. Müzikal öğeleri ağır basıyor ve çevirinin iyi yapılmış olması gerekli. Yoksa anlamayabilirsin. Beğeneceğini tahmin ediyorum. Al ve izle.
  • Son ayda izlediğim en güzel film er ryanı kurtarmak ile adını bile bilmediğim siyah beyaz bir filmdi. Son çıkan filmlerden pk beğendiğim olmadı ama 28days i daha izlemedim.
  • saol woodpecker aldim ama daha izleyemedim...
  • Karayip Korsanları da güzel film.
  • American Pie 3 Wedding (Komedi) Divx
    Prates of Caribbean (Macera) Divx
  • prates of carabbien +1
  • the italian job.(italyan işi)
    güzel film.
  • bu 28 days i izledim okadar sarmadi konusu size ilginç geldiyse Stephen king in MAH?ER isimli kitab?n? okuyun...
    Siyah beyaz film schinler olmaas?n.Oscar schindler ismi tanidik mi?
    Eski bi film ama MEMENTO yu izlemeyenler mutlak izlesin.Bide çok oyun oynayanlar için 13. floor absolutely izleyin.
  • Momento'yu ben anlayamadım valla, biri anlatsa iyi olacak. Sevinirim.
  • valla "Finding Nemo" derim başka bişiy demem.Chiken Run ve Ice Age sardıysa filmi bulun biyerlerden.

bu arada Woodpecker filmi seyredersen mavi renkli balığa dikkatini çekerim Memento'daki karakterle aynı sorundan muzdarip[dry]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Woodpecker</i>
    <br />Momento'yu ben anlayamadım valla, biri anlatsa iyi olacak. Sevinirim.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

http://www.sinemafanatik.com/memento/mementoexp.html
  • reloaded
  • biraz geç kaldım ama LA VİTA E BELLA (life is beautiful/hayat güzeldir)....süperdi...uzun zamandır bu kadar iisini izlemedim...izlemeyenlere şiddetle tavsie ederim...
  • Leon...
  • DONNIE DARKO

filmi beğendim, sonundaki müziğe de hasta oldum. neden bu kadar etkiledi beni bilemiyorum ama müzikle çok iyi uyuyor filmin sonu.

"And I find it kind of funny, I find it kind of sad
    These dreams in which i'm dying, Are the best I've ever had"
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Woodpecker</i>
    <br />Momento'yu ben anlayamadım valla, biri anlatsa iyi olacak. Sevinirim.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ben sana anlatayım woodpecker, ama bu sefer benim messenger'a gelmem değil senin icq'ya gelmen lazım. iade-i ziyaret hesabı . ha gezmeye gelmek istemezsen de google'da reviewlarını arattır, açıklamaları var bolca...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.