Şimdi Ara

SOMHO 313 BLUETOOTH, FM, USB, SD KART İNCELEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhabalar,

SOMHO 313 cihazı boyutları ve şık görüntüsü ile hoş bir cihaz. Özelliklerini çok beğendim. Özellikle tuş kilidi olması mükemmel. 3 yaşında bir oğlum var ve diğer cihazımı sürekli alıp kapatıyorsu buna müdehale edemiyor. Radyo çekimi tatmin edici yalnız şarj kablosunu takılı tutmak gerekiyor anten yerine kullanılıyor. Ses kalitesi fena değil son seste baslarda boğulmasa tadına doyulmaz ancak zaten evde falan son seste dinleyemezsiniz. Ben balkonda radyo dinlemek için aldım zaten son ses hiç açamadım çok yüksek oluyor. Bluetooth ile telefon ve ortam sesinede bağlanıyor yani telefon görüşmelerinizi de yapabiliyorsunuz. Radyo için öncelikle play tuşuna basılı tutuyorsunuz radyoları taramaya başlıyor ve 40-50 saniye gibi bir süre sonra duruyor, durduğunda düğmeye basmayı bırakın ve + yada – tuşları ile hafızaya kaydedilen kanallar arasında gezebilirsiniz. + ve – tuşlarına basılı tuttuğunuzda sesi açıp kısıyorsunuz. Tuş kilidi mode tuşuna basılı tutunca olur ve sesli ikaz
    veriyor.
    N11deki satıcıdan aldım sanırım zaten ürünü tek bir firma satıyor satıcı çok ilgili bazı özelliklerini ve donanımsal bilgileri tüm detayı ile paylaştı, kendisine tekrar teşekkür ederim.
    Umarım faydalı olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.