Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SÖMESTR KARNE KAMPANYASI ITOPYA'DA BAŞLADI ! STOKLARLA SINIRLI ÜRÜNLERİ KAÇIRMA !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
768
Cevap
16
Favori
125.712
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> SÖMESTR KARNE KAMPANYASI ITOPYA'DA BAŞLADI ! STOKLARLA SINIRLI ÜRÜNLERİ KAÇIRMA !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6908 Mesaj
      09 Ocak 2019 14:18:33
      1 ocak da satın almış oldugum moov marka oyuncu gozlugu 8. gününde teslim edildi.amazon amerika dan sadece 1 gün daha hızlısınız.onlar 9 gunde teslimat yapiyor.evet tekrar ediyorum sigara kutusundan biraz buyuk gozluk kutusu 8 gunde teslim edildi.teşekkürler itopya.
      |
      |

• Yarbay
      6908 Mesaj
      09 Ocak 2019 15:24:07
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngencer -- 9 Ocak 2019; 15:24:28 >
      |
      |

• Yarbay
      14572 Mesaj
      09 Ocak 2019 15:52:33
      Komple sistemleri bence piyasaya göre uygun fiyatlı, firma derli toplu duruyor, gönderim süreleri de yoğunluğa ve temin olanakları nedeniyle nispeten yavaş olabilir, bunlar gayet doğal, ancak parça olarak alacağınız ürünler (örneğin HDD / SSD veya diğer bileşenler) anormal şekilde N11 veya diğer mağazaların (Amazon dahil) oldukça üzerinde. 500 GB mekanik HDD fiyatının 1 TB ile dipdibe ve 300 liralar gibi satılması örneğin. Ya fiyatlar güncel değil, ya da...neyse o ihtimali söylemek bile istemiyorum :) Kazıklanmamak için diğer mağazaları ve Amazon (.com ve .com.tr) fiyatlarını iyice bilmeniz gerekiyor, güncel dolar kurunu da iyi hesaplamanız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 9 Ocak 2019; 15:54:4 >
      |
      |

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      10 Ocak 2019 02:34:56
      Bende 2070 siparişi vereli 3 gün oldu hbden versem saat 15de verdim diye aynı gün kargoya verilirdi hala kargoya verilmesini bekliyorum itopyada böyle olacağını bilseydim nanakatologdan söylerdim yine beklerdim ama daha uygun fiyata gelirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Asus H81M-PLUS/İntel i7-4770/Hynix 12GB DDR3 (1600)/Asus R9 290X DirectCU II 4GB GDDR5 512Bit/Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB/Thermaltake Smart (RGB) 700W/Razer Deathadder 2013/Red Dragon Kumara/Logitech G231

PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
    • Yarbay
      2547 Mesaj
      11 Ocak 2019 07:06:04
      Rx 570 nitroya da bi güzellik yapsanızda alsak diğer sitelere göre 250 lira fark var

|
      |

• Binbaşı
      1718 Mesaj
      11 Ocak 2019 08:43:26

Bakın ben böyle parçalar vs alan biri değilim. 3-4 senede bir laptop değiştiririm o kadar. Bir avukat olarak söylemeliyim ki bu yazdıklarınız sadece söz konusu kanun maddesinden atıflar yaparak kafa karışıklığı yaratmaya yönelik. Kiralar söz konusu kur üzerinden değil sabit bir kur üzerinden TL ye çevriliyor öncelikle. İkincisi dolarla kiralama yapan "kiracılar açısından" dezavantajlı değil avantajlı bir durumdur bu. Üçüncüsü ve en önemlisi ise bu yasa sadece " kiralama, iş vb"sözleşmeleri kapsamaktadır. Yani söz konusu kanun ithalat ve ihracata yönelik değildir. Bu tür işlerde mal alım satımları nasıl oluyor bilemem. Ancak eğer ortada bir toplu alım ve stok yöntemi varsa fiyatların artmasının dolarla ilişkilendirilebilmesinin çok bir mantığı yok. Arkadaşın üslubunu da tasvip etmiyorum ancak kafa karışıklığı yaratmaya da gerek yok..

|
      |
      itopya.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1388 Mesaj
      11 Ocak 2019 09:40:25

Merhaba,bugun stoklariniza giren MSI gaming x trio 2080 TI larin, ramleri ne marka bilgisini verir misiniz lutfen?
      |
      |
      Bahsedilenler: itopya.com , itopyacom

Sky operator at Boeing 747.

Instagram : egealtuner
    • Yüzbaşı
      384 Mesaj
      11 Ocak 2019 16:47:45

Ya Samsung ya da Micron'dur. Datasheet indirip baktım ama MSI kendi sitesinde bile belirtmemiş. Actually hardcore overclocking kanalı detaylı inceleme yapmış ona bakabilirsin detaylı pcb incelemesi için.

|
      |
      tozparcasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      510 Mesaj
      15 Ocak 2019 18:44:43
      AOC 24.5" G2590VXQ tekrar 800'e düşer mi sayın İtopya?
      |
      |

Biri sana mesaj attığında,olumlu veya olumsuz cevap verirsin.
Reklamlar
Paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
millenicom;internet;servis
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.