Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

2200 e dahi alınmaz o kasa

Alıntıları Göster
    firmanın forum yetkilisinin verdiği öneri için ne dersiniz peki?

https://www.itopya.com/sentry-4600-intel-pentium-g4600-36ghz-gigabyte-gtx1050-ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-disk-gaming-bilgisayar/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
  • GYKA G kullanıcısına yanıt
    Fiyatına göre fena değil aslında. 1050ti var. 1920x1080'in en kısık ayarlarında rahatlıkla PUBG oynarsın. PUBG örneği verdim çünkü güncel olarak en çok sistem isteyen oyunlardan birisi. Kısacası bu bilgisayarla tüm oyunları ayarlarını biraz düşürerek akıcı oynarsın.

Kasayı bilmiyorum ama PSU'nın 80+ sertifikalı olmaması kötü. Yine de binanda topraklama varsa ve akım korumalı priz kullanırsan sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

1050ti şu an için Türkiye'deki en üst seviyedeki Fiyat/Performans kartı. Dolar-Euro yükseldi + Madencilik muhabbeti yüzünden RX 480/580, RX 470/570 ve GTX1060 6GB fiyatları aldı başını gitti. Bu yüzden 1050ti dışında düzgün kart kalmadı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirius144p -- 5 Haziran 2018; 11:39:0 >
  • çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Anladığım kadarıyla F/P konusunda tavsiye edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceednaan759

4 adet usb bellekten alacağım fakat 1 adetle sınırlandırılmış. Düzenleyebilir misiniz?
    Almak isteyen herkes alsın diye var zaten o limit, yoksa emin ol bilgisayarcılar çoktan çökmüştür onlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GYKA G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Kampanyalı fiyatı iyi bu cihazın. Daha haftasonu 1050ti'lı bir bilgisayarı 3850 TL'ye topladık arkadışıma. Bundan farklı olarak Cooler Master kasa, 80+ PSU ve AMD Ryzen R5 işlemci koyduk içine.
  • 10.000 tl lik karne hediyesi mi olur ya, ben zamanında 100 tl lik nokia 1110 telefonu zorla aldırmıştım aileme 7 sınıfta nereye gidiyor bu ülke böyle..

• 109,69 liraya steelseries QCK XXL mausepad aldım 4 taksitle inşallah bir sorun çıkmaz 7tl de kargo parası kesti 3tl kadar da vade kesti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 7 Haziran 2018; 3:20:19 >
  • pahalı her şey yaşanmaz bu ülkede
  • Xxl mousepad aldım da neden kargo bedava değil?

Yazıklar olsun, kargo bedava değil yıl olmuş 2018

• Hazır sistemleri napalım ya, şunl?ara biraz daha indirim yapın
    birde tx650m kalmamış, gelecek mi.?
  • İndirimin bu gece biteceği doğru mu? Bu bir şaka olmalı.
  • Hasikomen kullanıcısına yanıt
    Daha çocuklar karne almadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toptancılar üşüşmüş yine ağlaşıyorlar neden 5 tane 10 tane alamıyoruz diye...

• UPS kargo ile bana ulaştı gayet iyi paketlenmişti. kargoya da hızlı verildi şahsen ben ilk defa yaptığım alışverişten memnun kaldım.
  • Sene başında oglana dedimki sene sonunda karneyi.full 💯 getir ortalaman 💯 gelsin sana iphonex i karne hediyesi olarak alırım(içimden .nasıl olsa getiremez dedim.)

İlk dönem karnesi full yüz geldi çok kötü yusuf yusuf oldum. İkinci dönem 2. Fen sınavından 95 almış ortalama 99,80 olmuş

Bıyık altından fenciye sövüp duruyor. banada bişey diyemiyor bende içten içe gülüyorum.

Neyse ne yapsam alsammı acaba çocuk bütün senede bir tarafını yırttı devamlı çalıştı. karar veremedim ne yapsam acaba?

• Merhabalar, konuda belirtmiştim. Orta/üst Segment işlemci ve Anakart tavsiyesi bekliyorum

Yapay sinir ağları, makine öğrenmesi vb. işlerde hızlı sonuç verebilecek yeni nesil bir işlemci ve anakart alınacak. Sanıyorum işin çoğu işlemcide bitecek, fakat ekran kartının da bu işlemlerde ciddi etkisi olduğunu söyleyenler de var.  

Henüz bir bütçe belirlenmedi ama tahmini 5000'e kadar çıkabilir. Özellikle f/p olup biraz üstü veya biraz altı tavsiyelerinizi de bekleriz.

Dolar zamları yansımadan alınması iyi olur fakat ürünler belirlenip kampanya da beklenebilir.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

8,00GB DDR3 ve ATI AMD Radeon HD 7700 ile kullanılacak, DDR4'e terfi mantıklı ise bir de Ram lazım olacak.

Konu:https://forum.donanimhaber.com/orta-ust-segment-islemci-ve-anakart-tavsiyesi--133270822
  • istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    Maşallah.
    Almayın alışmasın. :) Bir iki alt modelini alabilirsiniz yaşı müsaitse. Fen öğretmenine de bir çikolata veya baklava gönderin.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    İphone se aldık bugün

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.