Şimdi Ara

Solidworks Kurulumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, şöle bi sıkıntım war bikaç gündür; solidworks 2009 64 bit kurulumu için gerekli olan netframework ve visual c++ programlarını yüklemek için uraşıyorum, c++ kuruldu ancak framework kuramıyorum, kuruluma başlıyor ardından ''microsoft .net framework 3.0 uygulamasını yüklemek veya yapılandırmak için denerim masasında windows özelliklerini kapat veya aç seçeneğini kullanmanız gerekiyor'' şeklinde bir uyarı alıyorum. Windows installer 3.0 yüklemem gerektiğini okudum birkaç yerden ve installer yüklemek için microsoftun sitesinden indirdim, ancak onu kurarken de şöyle bir hata ile karşılaşıyorum: '' Bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok''. Bunun içinde bilgisayar-> yönet-> hizmetler-> windows installer başlat y6aptım ancak yine yüklemeyi gerçekleştiremedim. bir yardım ediverin şuncaıza :P

• quote:

Orjinalden alıntı: muffig

Arkadaşlar iyi akşamlar, şöle bi sıkıntım war bikaç gündür; solidworks 2009 64 bit kurulumu için gerekli olan netframework ve visual c++ programlarını yüklemek için uraşıyorum, c++ kuruldu ancak framework kuramıyorum, kuruluma başlıyor ardından ''microsoft .net framework 3.0 uygulamasını yüklemek veya yapılandırmak için denerim masasında windows özelliklerini kapat veya aç seçeneğini kullanmanız gerekiyor'' şeklinde bir uyarı alıyorum. Windows installer 3.0 yüklemem gerektiğini okudum birkaç yerden ve installer yüklemek için microsoftun sitesinden indirdim, ancak onu kurarken de şöyle bir hata ile karşılaşıyorum: '' Bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok''. Bunun içinde bilgisayar-> yönet-> hizmetler-> windows installer başlat y6aptım ancak yine yüklemeyi gerçekleştiremedim. bir yardım ediverin şuncaıza :P

Solidworks kurarken swwi dosyası içindeki setup a tıkladığında biraz beklediğinde önce Visual basic +C kuruluyor daha sonra kurulum ekranı geliyor.Bende 2009 kullanıyorum 32 bit ama bendeki.Kurulumda böyle bir sorun ile karşılaşmadım.dosyaları bilgisayarına kopyalayıp öyle kurmayı denesene bi.Ayrıca Swwi içindeki English.exe den değilde setup.exe dosyasından kuruyorsun değil mi ayrıca?
  • quote:

Orjinalden alıntı: YeLKoVaNS

quote:

Orjinalden alıntı: muffig

Arkadaşlar iyi akşamlar, şöle bi sıkıntım war bikaç gündür; solidworks 2009 64 bit kurulumu için gerekli olan netframework ve visual c++ programlarını yüklemek için uraşıyorum, c++ kuruldu ancak framework kuramıyorum, kuruluma başlıyor ardından ''microsoft .net framework 3.0 uygulamasını yüklemek veya yapılandırmak için denerim masasında windows özelliklerini kapat veya aç seçeneğini kullanmanız gerekiyor'' şeklinde bir uyarı alıyorum. Windows installer 3.0 yüklemem gerektiğini okudum birkaç yerden ve installer yüklemek için microsoftun sitesinden indirdim, ancak onu kurarken de şöyle bir hata ile karşılaşıyorum: '' Bu komutu işlemek için yeterli depolama yeri yok''. Bunun içinde bilgisayar-> yönet-> hizmetler-> windows installer başlat y6aptım ancak yine yüklemeyi gerçekleştiremedim. bir yardım ediverin şuncaıza :P

Solidworks kurarken swwi dosyası içindeki setup a tıkladığında biraz beklediğinde önce Visual basic +C kuruluyor daha sonra kurulum ekranı geliyor.Bende 2009 kullanıyorum 32 bit ama bendeki.Kurulumda böyle bir sorun ile karşılaşmadım.dosyaları bilgisayarına kopyalayıp öyle kurmayı denesene bi.Ayrıca Swwi içindeki English.exe den değilde setup.exe dosyasından kuruyorsun değil mi ayrıca?

dosrum öncelikle önerilerin için teşekkür ederim, ancak setup başlarken c++ kurulmuyor, aynen dediğin gibi data içindeki swwi.exe den yapıyorum kurulumu , hem zaten c++'ı manuel olarak kurdum ama framework kurulmuyor ve bu şekilde setup tamamlanınca kurulum hatası veriyor, ''bilgisayarınızın modifikasyonu tam olarak ayarlanmamış gerekli programları kurduktan sonra tekrar deneyiniz'' gibi ingilizce bir hata raporu veriyor. ben haala kuramadım solidworksu ve açıkcası şu an için baya madurum :) yapılabilecek ne warsa yaptım, sıradışı bi önerisi olan warsa memnuniyetle denemek isterim...
  • dostum sendenki hatalır birebir aynıları bendede oluyor. bi çözüme varabildinmi? bende 2 gündür araştırıyorum ama hiçbiyerde bulamadım çözümü. sorunu halledebildiysen nasıl halledebildiğini paylaşırsan çok sevinirim. teşekkürler şimdiden
  • ya hocam sen xp mi yoksa vista mı kullanıyosun çünkü vistada 2009 yükleme k baya bi zahmetli oluyor
  • solid 2009 da kaydedilmişi 2007 de nasıl açabilirim bu mümkün mü?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.