Şimdi Ara

...::Solenza Klübü::... (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
34
Favori
276.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni aldım sayılır... arabaya yaptığım masrafları yazacağım bir ara
    yorumlarınızı bekliyorum...
    kendi çapımda modifiye yapmaya çalışıyorum, fikirlere açığım...

http://imageshack.us/photo/my-images/801/1450315.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/99/1450313.jpg/
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur-can

bende yeni aldım sayılır... arabaya yaptığım masrafları yazacağım bir ara
    yorumlarınızı bekliyorum...
    kendi çapımda modifiye yapmaya çalışıyorum, fikirlere açığım...

http://imageshack.us/photo/my-images/801/1450315.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/99/1450313.jpg/

Arabanın rengi güzelmiş modifiye çalışmalarıda güzel oluyor bence
  • canttlar güzel renkte ama sürekli yıkaman gerek birde arka bagaj üzerine plastik bir pervaz atılıyor bende ondan alayım dedim nasıl olur acaba
  • renk fazla sorun olmuyor... tozlanıyor siliyorum, fazla yıkamamak gerekiyor aslında 2 haftada bir yıkıyorum...
    bagaja pervaz olayını anlamadım nasıl bir şey...
  • 7. BASKI-BALATA====================150 TL (VOLEO)
    8. VOLAN TORNASI==================20
    9. TRİGER SETİ =====================90 (RENAULT)
    10. İKİ TANE KAYIŞ(direksiyon-klima)======30 (RENAULT)
    11. DIŞ AKS========================40
    12. İÇ AKS=========================10
    13. ROT-BALANS====================40
    14. YAĞ VE FİLTRELER===============60 (10W-40)
    15. ŞANZIMAN YAĞI=================30 (80W-90)
    16. MOTOR ALT TAKOZU=============30
    17. BUJİ===========================20(RENAULT)
    19. ANTİFİRİZ------------------------------------15
    20. ÖN AMARTİSÖR(2 tane)-------------------130(RENAULT)
    21. İKİ ROT BAŞI-------------------------------------40(RENAULT)
    22. SALINCAK BURÇLARI 4 ADET------------30(RENAULT)
    23. VİRAJ KOL UÇ LASTİĞİ 2 ADET----------10(RENAULT)
    24. ÖN BALATA---------------------------------20(RENAULT)
    25. FİREN HİDROLİĞİ YAĞI-------------------10
    26. DİREKSİYON HİD. YAĞI-------------------10
    27. AKÜ BAKIMI
    28. ÖN DÜZEN----------------------------------20
    İŞÇİLİK=========================290

hepsi orjinal ürün ve parçalar 10 dk'da geldi. parça sıkıntısı kesinlikle yaşanmaz ve bu fiyatlar bana okadar ucuz geldi ki pazarlık bile yapmaya gerek duymadım, tabi biraz pazarlık yaptım ama abartmadım...
    broadway ile masrafları aynı... bu fiyatlardan daha ucuz parçası olan hangi araba var bilemiyorum...
    neyse aksesuarlar için yaptığım çalışma ve masrafları yazarım bir ara ...
    bu yazdıklarım fikir olması içindir, yeni alacak olanlar için iyi bir kaynak olabilir; çünkü insanların bu arabalara karşı gereksiz bir önyargısı var...kullanmayanların yaptığı yorumlar pek bir işe yaramıyor bizim gibi arabanın sahipleri daha doyurucu fikirler verebilir biraz daha canlı bir fikir alışverişi içinde olalım bence...saygılar
  • zaten çok gıcık verici olan arabaya binmeyen bilmeyenlerin ileri geri yorumları ve sözleribügün broadway'e 9 milyar çeken var ben scala modelini 70.000 binde 10 bin tl ye aldım aradaki fark daglar ama yinede millet begenmiyor hepşekilcilik hayatımıza ruhumuza işlemiş malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rainbow_Six -- 28 Mayıs 2012; 13:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur-can

7. BASKI-BALATA====================150 TL (VOLEO)
    8. VOLAN TORNASI==================20
    9. TRİGER SETİ =====================90 (RENAULT)
    10. İKİ TANE KAYIŞ(direksiyon-klima)======30 (RENAULT)
    11. DIŞ AKS========================40
    12. İÇ AKS=========================10
    13. ROT-BALANS====================40
    14. YAĞ VE FİLTRELER===============60 (10W-40)
    15. ŞANZIMAN YAĞI=================30 (80W-90)
    16. MOTOR ALT TAKOZU=============30
    17. BUJİ===========================20(RENAULT)
    19. ANTİFİRİZ------------------------------------15
    20. ÖN AMARTİSÖR(2 tane)-------------------130(RENAULT)
    21. İKİ ROT BAŞI-------------------------------------40(RENAULT)
    22. SALINCAK BURÇLARI 4 ADET------------30(RENAULT)
    23. VİRAJ KOL UÇ LASTİĞİ 2 ADET----------10(RENAULT)
    24. ÖN BALATA---------------------------------20(RENAULT)
    25. FİREN HİDROLİĞİ YAĞI-------------------10
    26. DİREKSİYON HİD. YAĞI-------------------10
    27. AKÜ BAKIMI
    28. ÖN DÜZEN----------------------------------20
    İŞÇİLİK=========================290

hepsi orjinal ürün ve parçalar 10 dk'da geldi. parça sıkıntısı kesinlikle yaşanmaz ve bu fiyatlar bana okadar ucuz geldi ki pazarlık bile yapmaya gerek duymadım, tabi biraz pazarlık yaptım ama abartmadım...
    broadway ile masrafları aynı... bu fiyatlardan daha ucuz parçası olan hangi araba var bilemiyorum...
    neyse aksesuarlar için yaptığım çalışma ve masrafları yazarım bir ara ...
    bu yazdıklarım fikir olması içindir, yeni alacak olanlar için iyi bir kaynak olabilir; çünkü insanların bu arabalara karşı gereksiz bir önyargısı var...kullanmayanların yaptığı yorumlar pek bir işe yaramıyor bizim gibi arabanın sahipleri daha doyurucu fikirler verebilir biraz daha canlı bir fikir alışverişi içinde olalım bence...saygılar

hepsini servistenmi aldın nerden 10 dk geldi banada 1 çift arka amartisör lazım o ne kadar acaba
  • ya 5 cm yükseliğinde oluyor oda bağay hemen üstüne pervaz şekliden geliyor güzel gösteriyor ben görmüştüm
  • arkadaşlar solenzolar az üretildi tr de bulunan araç sayısı hakkında bilgisi olan varmı acaba gelecekte parça sıkıntısı yaşamamak adına paylaşmak istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer durmaz

arkadaşlar solenzolar az üretildi tr de bulunan araç sayısı hakkında bilgisi olan varmı acaba gelecekte parça sıkıntısı yaşamamak adına paylaşmak istedim

Parça sıkıntısı hiçbir zaman olmaz bence çünkü parçaları renault cliolarla aynı solenzalar bitse cliolar bitmez
  • ARKADAŞLAR SOLENZO RAPSODİ İÇİN HANGİ TÜPÜ ÖNERİRSİNİZ RANDIMAN ALINMAYAN BİR MARKA FİLAN VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer durmaz

ARKADAŞLAR SOLENZO RAPSODİ İÇİN HANGİ TÜPÜ ÖNERİRSİNİZ RANDIMAN ALINMAYAN BİR MARKA FİLAN VARMI

Tüpü ne yapacaksın zaten az yakıyor ama illa taktıracagım dersen ben broadway 'e atiker taktırdım çok iyiydi sorun çıkmadı ...
  • YA KARDEŞİM AZ YAKIYOR AMA ŞÖYLE BİRŞEY VAR ÖRNEK 10 LT BENZİNLE GİDECEĞİN YOLU 11 LT TÜP İLE GİDERSEN LT FİYATINDA ÇOK FARK VAR ACABA TAKSAM MI TAKMASAM MI ÇOKDA KULLANMIYORUM ARABAYI O DA VAR
  • Bizimkinde atiker sıralı LPG var ben memnunum
  • Selamun Aleykum arkadaşlar bende bir tane dacia solenza almak istiyorum bir tane buldum. 2004 model 77000 km civarı kırmızı boya değişen yok tüplü 11.500 diyorlar sizce bu fiyata nasıl sizlere zahmet cevap verirseniz karar kılmamda etkili olacaktır.arabanın linkinide vereyim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-klimali-lpg-li-orijinal-86837958/detay
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-dogan-fiyatina-klimali-sirali-sistem-lpgli-full-2004-model-68401343/detay

birde buna bakabilirmisiniz bana yakın olan bunlar.arkadaş abs yazmış ama bilmeyerekten yazmış sanırım bu araçlardan abs yok...
  • bende de atiker var bir sıkıntısı yok gayet iyi...
    bir de bu araçlarda parça sıkıntısı yaşanma ihtimali çok az... parçalar clio, broadway, vs. araçlarla aynı.
  • dışarıda sanayide yaptırdım...serviste sadece triger 500 tl fiyat veriyorlar...benim aldığım parçalarda orjinal valeo ve renault paçaları, ustada iyiydi...
    arka amartisörler orjinal dacia solenza olmalı başka marka veya model olmuyor dedi usta bana , parçacıda tanesi 50-60 arasında değişiyor dedi...
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.