Şimdi Ara

Solcu kardeş! Lütfen aşağıdaki yazımızı bir oku… Sonra da aynanın karşısına geç ve sor kendine…

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Solcu kardeş! Lütfen aşağıdaki yazımızı bir oku… Sonra da aynanın karşısına geç ve sor kendine…

"HKP’nin dışında Denizler’in Davasını savunan, onların savunduğu ideolojinin meşru mirasçısı var mıymış? diye.

Cevabını kendine ver. Ama gerçekten inanacağın, vicdanını rahatlatacak bir cevap olsun bu.

2008 yılında, Küba Büyükelçisi Ernesto Gomez Abascal ve Venezuela Büyükelçisi Raul Batancourt Seeland’la birlikte Ankara’da bir konferans vermiştik. Konuşmaların metinlerini “Latin Amerika’dan Türkiye’ye Devrimci Kavga” adıyla kitaplaştırdı, Derleniş Yayınları. Şimdi o konfernasta Denizler’in ve Mahirler’in ideolojisine ilişkin söylediklerimizi, hani denir ya “virgülüne dokunmadan”, diye; öylece aktaralım.

Kendini “solcu” olarak tanımlayan kardeşlerimizin, önyargılarını bir tarafa bırakarak, zihinlerini özgür kılmalarını, sonra da yazılanları anlamak için okumalarını temenni ederiz.

Bilmemek, hiç kimseye bir fayda sağlamamıştır. Bilmekten de kimse kötülük görmemiştir. Kardeşlerimiz gerçekleri bilsinler de, gayrı ne gibi bir tutum takınacakları, kendi içtenliklerine, vicdanlarına ve ahlâklarına kalmış bir konu olur.

İşte metin:"

Devamı için:http://kurtuluspartisi.org/solcu-kardes-lutfen-asagidaki-yazimizi-bir-oku-sonra-da-aynanin-karsisina-gec-ve-sor-kendine/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarihselmaddeci -- 11 Mayıs 2017; 8:53:3 >

• okumadım
  • Tamamen saçmalamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl olmuş 2017 hala mı devrim diye uğraşıyorsunuz. Siz komünistlerden gına geldi artık, boş bir şey için hayatlarınızı feda ediyorsunuz. Boşverin bu işleri de yaşamaya bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eternal Award. kullanıcısına yanıt
    Sebep? Bunu diyince haklı mı oluyorsun?
  • Hastalıklı düşünceden başka bir şey değil. Tam bir işsiz uğraşı. Başka hobiler edinin bence, kendinize faydanız olur en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Yıl olmuş 2017 hala mı devrim diye uğraşıyorsunuz. Siz komünistlerden gına geldi artık, boş bir şey için hayatlarınızı feda ediyorsunuz. Boşverin bu işleri de yaşamaya bakın

Nick-yorum uyumsuzluğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar kendilerine sormaz hep başkalarına sorarlar

• ULU HAKANDAN istimdat kullanıcısına yanıt
    Sen özeleştiri diye bir şey duydun mu hayatında?
  • türkiyede sol sağ kalmamıştır öncelikle onu bilelim.

• Boş davalar bizi ileriye değil geriye götürür öyle anlayışlar ekonomik te denge ile doğru kararlar vermek gerek böyle uç anlayışlar yararlı değil

• Neden 1 tane bile kişi mesajını beğenmedi diye düşündün mü? Eminim beğenilmesi için yazmadın ama en azından gelen tepkileri süzgeçinden geçirdin mi?

Açıkça özetlemek gerekirse " Bize ne adını bile bilmediğimiz sahte solcu örgütlerden" Amacın en solcu benim demek mi?

Yıl olmuş 2017, ABD adım adım BOP projesinde ilerliyor, askerlerimiz ölüyor. İnsanlarımız hala uykuda. ABD'ye karşı milletin sokaklara çıkması, protesto yürüyüşleri yapması lazım. Eylemler lazım. Siz sayfalarca, sizden başka kimsenin okumayacağı şeyler yazıyorsunuz.

Biraz düşünün neden bu kadar az insanı etkiliyoruz diye. Basit - kısa anlaşılabilir ve vurucu mesajlar verin. Ülke elden gidiyor sizin konuştuğunuz konu kim daha solcu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucro

Neden 1 tane bile kişi mesajını beğenmedi diye düşündün mü? Eminim beğenilmesi için yazmadın ama en azından gelen tepkileri süzgeçinden geçirdin mi?

Açıkça özetlemek gerekirse " Bize ne adını bile bilmediğimiz sahte solcu örgütlerden" Amacın en solcu benim demek mi?

Yıl olmuş 2017, ABD adım adım BOP projesinde ilerliyor, askerlerimiz ölüyor. İnsanlarımız hala uykuda. ABD'ye karşı milletin sokaklara çıkması, protesto yürüyüşleri yapması lazım. Eylemler lazım. Siz sayfalarca, sizden başka kimsenin okumayacağı şeyler yazıyorsunuz.

Biraz düşünün neden bu kadar az insanı etkiliyoruz diye. Basit - kısa anlaşılabilir ve vurucu mesajlar verin. Ülke elden gidiyor sizin konuştuğunuz konu kim daha solcu...

Sen Yunanistan'ın işgal ettiği adaları bilme.

http://www.istanbulgercegi.com/hkp-yunanistani-uluslararasi-ceza-mahkemesi-ne-sikayet-etti-26180331.html

Sen MİT tırlarını şikayet eden partiyi bilme.

http://t24.com.tr/haber/mit-tirlari-laheyde,304536

Sen BOP'a karşı devrimci partiyi bilme.

http://kurtuluspartisi.org/bop-buyuk-ortadogu-projesi-bombalari-patlamaya-devam-ediyor/

Zahmet edip yine verilen linkteki yazıları okuma...

Ama suçlu ben olayım.

Ayrıca söylediğin şeylere karşı protesto örgütleyen, yürüyen yine bizleriz. Lafla ekmek gemisi yürümez, neredeydiniz?

• Sevgili forumdaş, açıkçası Yunanistan’ı Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne şikayet ettiğinizi bilmiyordum. Girişiminizden dolayı canı gönülden sizi destekliyorum. Ve sizinle kendimi veya herhangi bir partiyi yarıştırmıyorum.

Bu forumu takip etmeye çalışıyorum ve senin bu yukarıda yazdığın konularla ilgili forumda konu başlatıp bunları bize anlattığına rastlamadım. Zaten gördüğüm kadarıyla fazla konu başlatan birisi değilken ve yukarıda senin de değindiğin çok ciddi konular varken başlattığın bu konuyu yadırgadım sadece. Çünkü zaman artık kim daha solcu tartışması zamanı değil. Zaman milleti uyandırma zamanı ve umarım bu konuda siz de öncülerden olursunuz.
  • nucro kullanıcısına yanıt
    Bu konuda Donanım Forum sağolsun girdiğim tüm haberleri sildi. Gittik Kardak Kayalıklarının dibinde eylem yaptık, 2 gün durdu, sonra kaldırdılar. Biz çabalıyoruz, vatanseveriz, aynı zamanda halkları seviyoruz hangisi olursa olsun. Ama böyle susuşa uğruyoruz işte.
  • Türk solu ne zaman kürt faşizmi olduysa o zaman tarih olmuştur.

• komünist Moskovaya!
  • quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

komünist Moskovaya!

Fikir özgürlüğü denen evrensel hak vardır.Kimseyi jakoben tavırlarla parçalamaya çalışamazsınız
  • =PistoLeRo= kullanıcısına yanıt
    Moskova'ya nataşa kovalamaya giden bizim amcalarımız değil, haydi siz gidin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.