Şimdi Ara

Solar Opposites (2020-) | Hulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Rick and Morty’nin yaratıcılarından Justin Roiland’ın yeni dizisi Solar Opposites, patlayan gezegenlerinden kaçıp Dünya’ya sığınmak zorunda kalan bir uzaylı ailenin Amerika’daki hikâyesini konu alıyor.

Dizinin seslendirme kadrosunda Justin Roiland ile beraber Mike McMahan, Sean Giambrone, Thomas Middleditch, Mary Mack, Alan Tudyk, Alfred Molina, Christina Hendricks, Tiffany Haddish gibi isimler yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 20 Mayıs 2020; 18:5:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rick&morty spin off 'u gibi olmuş.

• Her türlü izlenir, Jeff & Some Aliens'ı hatırladım çok kez Özellikle 7. bölüme bayıldım. Ya ayrı bir dizi ya da 2. sezonda daha çok yer ayırmaları lazım o hikayeye.

• baya güzel. tavsiye ederim herkese.
  • Rick and morty kalitesinde ilk bölümü atlatırsanız keyif alıyorsunuz
  • baya güzel bu tarz izleyenler kaçırmasın
  • Henüz ilk iki bölümü izledim, rick and morty'nin vasat bölümleri seviyesinde bölümlerdi şu ana kadar. Gerçi 30-40 küsur R&M bölümünden de toplasan 10 tane çok iyi bölüm var ama çıtayı o kadar yükseğe çıkardılar ki kolay kolay animasyon beğenemez oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 26 Mayıs 2020; 21:36:55 >
  • Arkadaşlar çevirilerin onayları yeşil değil gibi gördüğüm kadarıyla. Seyir zevkini etkiliyor mu acaba yeni çeviri beklemeye gerek var mı?
  • Çok keyifli dizi, Rick and Morty izliyorsanız hiç yabancılık çekmeyeceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dizide zaten R&M için yetersiz görünen malzemeler kullanılmış bildiğim kadarıyla. Arta kalanlarla bir de bunu yapalım demişler yani. O yüzden R&M ile kıyaslamak saçma. Beklentinizi ona göre ayarlayarak izleyin.
  • 1x7 ve 1x8 çok iyidi.

bence diziden daha güzel olaylar 'duvar'da duvara bile ayrı dizi yapabilirler.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Duvara çeşitlilik katabilirlerdi :Yaratıklar,robotlar,hayvanlar vs...Zaten duvarı yapan karekterin bunu yapma potansiyeli var sanırım bütçeden ve ana diziden daha ilginç hale getirmemek için yapmadılar.

Dizi hakkındaki görüşüm bence o kadar iyi değildi ,Simpsonsları ya da Southpark ı tercih edebilirdim.İşleniş olarak Amerikan aile komedilerine daha yakın.Karekterler ve kurgu üzerine iyi düşünülmemiş geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

1x7 ve 1x8 çok iyidi.

bence diziden daha güzel olaylar 'duvar'da duvara bile ayrı dizi yapabilirler.
    Herkes duvar'a spin-off dizi istiyor ben dahil.
  • 2. sezon onayı geldi.

• Rick and Morty yapımcılarından. Dahada değerlenecek bu dizi fazla popüler olmadan izlemenizi tavsiye ederim.
  • 8/10
  • akşam gider gitmez izlemeye başlayacağım.
  • İzleyin arkadaşlar 7/10
  • 2. sezon 26 Mart'ta geliyor.

• İlk sezona kıyasla eksiği yok fazlası var, nefis sezon olmuş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.