Şimdi Ara

Solano Ekosisteminin En Büyük AIRDROP - WHITELIST Başladı - Sakın Kaçırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gerekli bilgileri aşağıya yazıcam.

Koinimizin adı $SLIM

Link : https://www.solanium.io/?code=kXO2wb1g

Airdrop 14 Mayıs günü sonlanıyor. Yani bugün mutlaka kapanmadan kayıt yaptırın. KYC ŞARTI KALDIRILDI.

Arkadaşlar $SLIM Hem Airdrop Hem Whitelist. Linke tıklayıp aşamaları yapan herkes mutlaka AIRDROP olacak. Kişisel Tahminimce Bu Airdropun Miktarını Ben 200$ Üzeri bekliyorum. Ancak Whitelist çıkarsa hayatınızın en büyük şansını yakalamış olabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler Solano cüzdanınızı bağlamak , verify etmek , telegram'dan onaylayarak giriş yapmak.

Bu şans bir daha gelmez. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Solano Ekosisteminin En Büyük HYPE'a sahip Whitelist'i olacak. Borsa listelenmesini XX lerle mutlaka açacak. Ciddi bir fırsat.

DİKKAT : KYC YAPMAK İSTEMEYENLER AIRDROP'A YİNE KATILABİLİR. KYC SADECE WHİTELIST GİRMEK İÇİNDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quaral91 -- 14 Mayıs 2021; 10:33:26 >

• Hocam ben yapmak istiyorum ama bu konularda en ufak bir fikrim yok, binance cüzdanımda biraz solano var. Geri kalanı nasıl yapacağım yardım edebilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkorn

Hocam ben yapmak istiyorum ama bu konularda en ufak bir fikrim yok, binance cüzdanımda biraz solano var. Geri kalanı nasıl yapacağım yardım edebilir misin?

Solanoya ihtiyacınız yok. Linke tıklayın sollet ile solano cüzdanı olusturun. Verify wallet diyerek izin verin ve approve diyin. Daha sonra telegram ve maili bağlayın yeterli hocam

• Hocam cüzdan oluşturdum ve aşamaları yaptım. Simdi ne yapacağız 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apple Developer

Hocam cüzdan oluşturdum ve aşamaları yaptım. Simdi ne yapacağız 🤔

Bekleyeceksiniz hocam başka birşey yok :)

• Nasıl yapicaz anlatırsan referansindan üye olurum
  • KYC yapılmıyor

"Verification limit reached, please contact the project"

Limit sınırına ulaşıldı hatası alıyorum. Geçici mi değil mi bilmiyorum akşama bir daha bakarım

• KYC Kaldırıldı. Sadece kazanırsanız KYC Gerekecek.

• Hocam olay ne, airdrop nedir, whitelist nedir. Kısaca aydınlatırmısınız.
  • Merhabalar, İyi Akşamlar.

Herkesin bildiği gibi Cardano(ada) diye bir coin var. Cardano ağı üzerinden arz olacak ilk token ozelliğini taşıyacak bir coinnin airdropu var. Üye olan herkese 10 revutoken veriyor. Ve her davaet ettiğiniz kişi içinde ekstra 10 revutoken daha veriyor. Piyasaya çıkınca ne kadar olucak bilmiyorum ama bekleyince en azindan bir 10 - 20 dolar arası kar ettireçeğini düsünüyorum. Şansınızı deneyin derim.

Eğer sizde 10 revutoken kazanmak istiyorsaniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. Hemde ben 10 token kazanmış olurum.

revuto.com/invite/ahme6d4f73

• Airdrop bugün sona eriyor. Kayıt yapmayanlar mutlaka kayıt olsun dostlar.
  • quaral91 Q kullanıcısına yanıt
    Hocam oradaki metini kaydedin gibi şeyler diyorlar ben öyle bir şey yapmadım sorun olur mu
  • Asilyus10 kullanıcısına yanıt

olur hocam kaydetmeniz lazımdı ancak sakın cüzdandan cıkıs vs. yapmayın. Cıkıs yapmazsanız gerekmez. Cüzdandan cıkıs yaparsanız bir daha giremezsiniz.

• Merhabalar, İyi Akşamlar.

Herkesin bildiği gibi Cardano(ada) diye bir coin var. Cardano ağı üzerinden arz olacak ilk token ozelliğini taşıyacak bir coinnin airdropu var. Üye olan herkese 10 revutoken veriyor. Ve her davaet ettiğiniz kişi içinde ekstra 10 revutoken daha veriyor. Piyasaya çıkınca ne kadar olucak bilmiyorum ama bekleyince en azindan bir 10 - 20 dolar arası kar ettireçeğini düsünüyorum. Şansınızı deneyin derim.

Eğer sizde 10 revutoken kazanmak istiyorsaniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz. Hemde ben 10 token kazanmış olurum.

revuto.com/invite/ahme6d4f73

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.