Şimdi Ara

Solana akıllı telefonu ile tanışın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kripto para teknolojileri artık mobil cihaz tarafına da el atıyor. Piyasanın büyük düşüşten kurtulmaya çalıştığı bir dönemde Solana blok zinciri ağı Android tabanlı bir akıllı telefon için düğmeye bastı.

Saga akıllı telefonu neler sunuyor?

Aslında bugün akıllı telefonlarımızda pek çok kripto para uygulaması mevcut. Başta borsalar olmak üzere cüzdanlar, oyunlar, uygulamalar mobil cihazlarımızda yer edindi. Solana ise daha gelişmiş bir konsept planlıyor.

Ayrıca Bkz.Harmony ağından 100 milyon dolar çalındı

Saga akıllı telefonu Solana Mobile Stack ile entegre çalışıyor ve Web3 uygulamaları ile uyum içerisinde çalışıyor. Seed Vault aktarımları onaylayabileceğiniz bir anahtar deposu olurken, Saga Pass da NFT koleksiyonlarınız ile Stack içerisinde oylamalara katılmanızı sağlıyor.

İşlemlerin saatlerini de tutan Proof of History (POH) sayesinde blok zincirine fazla yük binmiyor ve belirli noktalar bu tarihi inceleyebiliyor. Saga akıllı telefonu özellikle Ethereum ağına karşı önemli bir avantaj sağlamayı amaçlıyor.

Donanım tarafında ise 6.67 inçlik OLED ekran, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti, 12GB RAM, 512GB depolama gibi özellikler yer alıyor. 1000$ fiyat etiketi belirlenen Saga gelecek yıl piyasada olacak.

Kaynak:https://wccftech.com/is-the-solana-smartphone-really-the-apple-of-web3-and-a-direct-threat-to-ethereum/?beta=1

• Normalde pil yetmiyo bu telefonda bide arkada mining yapar gizliden pil yarım saat dayanmaz Solana akıllı telefonu ile tanışın 

• Sen kimsinde 1000 dolara telefon saticaksin ya :D

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Solana Ay Solana
    Solana Gün Solana
    Şirin Canım Vereyim
    Bana Yari Bulana

• aGubuqu kullanıcısına yanıt

Haklısınız. Markası Apple olup yarı özelliklerine 2500$ yazmalıydı Solana akıllı telefonu ile tanışın 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    2500 dolar derken hocam ? Sizin cihazlarin normal fiyatindan haberiniz yok sanirim :D

Demek ki sizin de bu özelliklerdeki telefonların fiyatlarından haberiniz yok ki böyle yorum yapabiliyorsunuz :D

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Yo hocam gayet haberim var. Bende 12 var s21ultradan gectim benim icin telefonu satan sey kamerasidir cunku kazancimin buyuk bir kismini cektigim fotograflarla actigim ilanlardan kazaniyorum. Piyasadaki cogu ust segment telefonlari deneyimleme sansim oldu ve hepsi Leş. Yok samsungmus xiaomiymis oppoymus apple haric diger modeller birakin 11-12-13 modellerini daha cogu 6s lerin kamera kalitesine bile ulasamadi siz neyden bahsediyorsunuz ? :) ulkede fiyatlar boyle olmasaydi androidin yuzune bakan olmazdi. Birde 2500 dolarlik modeli nedir yazarmisiniz merak ettim ?

Android kullanıcısına iOS’u anlatmak kadar birsey yok ama o belli köprüyü geçtikten sonra dünya varmış diyorlar

• Solanayi 3 dolarken almistim motosiklet parasi olursa satarim diye. 20 dolar oldu oha acayip kazandim deyip satmistim. Bu mesaj bu kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solana kadar kullanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya şu iphone hariç diğer telefon kameraları çöp diyen arkadasa sorarmisiniz hic google pixel telefon kullanip fotograf cekmis mi ? Ya da dxomark diye bir site var her 6 7 ayda bir applenin ezildigi bir site oradaki telefon kamera testlerine bakmis mi ? :D nediyo bide daha 6s den iyi foto cekemiyolar diyo abfjsjjdjdshhhd ya derlerya okumus cahil diye :D

• Telefondan sonra Sol coini yükselirmi acaba .)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.