Şimdi Ara

Solaklar gününüz hayırlı olsun...(ne ise hehhe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün solaklar günüymüş solak olanlara hayırlı olsun. Bu arada kimlerdir anlasak. Ben yarı solakımdır...

• Ya Su gunu bu gunu boswweeerr Deliye Hergun bayram!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 13 Ağustos 2005, 20:30:11 >
  • ben yarı solağım fakat çok ilginç bir durumum var benim. yazıyı sağ elle yazıyorum. sol elle hayatta yazamam. ama gelgelelim resmi sol elle çiziyorum. beceri işlerini sol elle yapıyorum. yemeği sağ elle yiyorum ama topu sol ayakla oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_ -- 13 Ağustos 2005, 20:36:16 >
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ege_

ben yarı solağım fakat çok ilginç bir durumum var benim. yazıyı sağ elle yazıyorum. sol elle hayatta yazamam. ama gelgelelim resmi sol elle çiziyorum. beceri işlerini sol elle yapıyorum. yemeği sağ elle yiyorum ama topu sol ayakla oynuyorum.

bilader senin beynin 4 loblu olmasın ?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: erhaxx

quote:

ben yarı solağım fakat çok ilginç bir durumum var benim. yazıyı sağ elle yazıyorum. sol elle hayatta yazamam. ama gelgelelim resmi sol elle çiziyorum. beceri işlerini sol elle yapıyorum. yemeği sağ elle yiyorum ama topu sol ayakla oynuyorum.

bilader senin beynin 4 loblu olmasın ?

o ne? iyi bişeymi
  • bende bir solak olarak bütük solakların solaklar bayramını kutlarım
  • SolaKLAr günü mü çok ii ya .Sevindirik olduym valla
  • evet bugün solaklar günü ve bende solak olmaktan gurur duyuyorum
  • bende solagım herkese hayırlı olsun da solaklar daha akıllı oluyomus biliosunuzdur gerci
  • bende solağım tüm solakların solaklar günü kutlu olsun
  • ben de yarı solağım dedim şöyle: yemeği, yazıyı sağ elimle yaparım. Ama bıçağı, makası sol elimle kullanırım. Bazı tamir aletlerini de karışık tutarım, mesela keseri sağ elle, çekici sol elle tutarım. Tuhaf ama böyle. Neyse benim de günüm arı yarıya kutlu ossun....
  • fareyi sol elle tutan varmı aramızda
  • ben solağım.ama fareyi sağ elle tutuyom.benimki lağam faresi. dikkat edin her yerden çıkabilir
  • quote:

fareyi sol elle tutan varmı aramızda

walla ben herşeyi solla yapıyorum farede solda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.