Şimdi Ara

Sol'un ve kayle'ın Şaşırtıcı Win rate istatistikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kayle %53.83
    Ivern %54.91

Şuan cok güçlü olduklarına inanmıyorum az önce bu istatistikleri görünce şaşırdım sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayle'ın ucuz ve güçlü bir eşya seti var. Oyun sonunda çok güçlü. Ayrıca Liandry, Rylai ve Guinsoo değişiklikleri ona yaradı diyebiliriz. Tam bir soloq canavarı ve oynaması zor değil.
    Sol ise şaşırtıcı. Oynaması zor bir şampiyon, nerflerden sonra hala güçlü ama eski gücünü kaybetti. Demek ki sadece iyi oynayanlar oynuyor diye tahmin ediyorum.
    Ivern ise hala çok işlevsel ve güçlü pek şaşırmamak gerek.
  • Kayle ile sol her patch öyle zaten, bi ara janna sup win ratede hep 1. olurdu onun gibi. Ivern de zaten deli gibi op

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çipetpet. -- 23 Ocak 2017; 2:7:0 >
  • Sadece şampiyonu mainlemiş oyuncular oynuyor.
  • yasuo zed wayen oynamayanlar oynadiği içindir.

• Kayle aşırı güçlü ama ao shin şaşırttı

Ivern zaten op...
  • Oyun sonu Kayle aşırı güzel oluyor. Bence oynaması da zevkli ultisi çok kısa sürede geliyor. Ama erken aşamada oynamak kanser
  • Çekiceksin altın kanat kayle ı sonra saldırı hızı rylai falan az da ap oyun ortasından itibaren başlasın tokatlamalar
  • Kayle' ın erken oyunu çok zor ve sıkıcı ,kostüm yoksa mangal yeller gibi aa vuruyor , ayrıca zed yaşu riven lee sin gibi populer değil mainleri oynuyor sadece , onun dışında işlevsel bi şampiyon takım oyununa açık.

• Oynanma yüzdesi de önemli. 500.000 maçta %53 win rate'e sahip olmak 1.000 maçta %56 win rate'e sahip olmaktan daha büyük bir başarıdır mesela.
  • pick oranlarına bakmak lazım.
  • Kaykaylenin hakkını verirsne çok güzel ama midde oynanmaz sanki top olabilir

• top lane kayle soloq daki en iyi picklerden. ivern zaten op, solü de otpleri oynuyor sadece

• Ivern ilk çıktığında çok kullanışlı yetenek seti olduğunu ve strateji kurarak oyunun her safhasında büyük bir güç taşıdığını söylediğimde bana "ya pro oyuncular bile sürekli feedliyor, ivern çöp" denmişti. Adamlar alışmış ezbere mekaniklere yaratıcı şampiyon gelince biraz afalladılar. Yasuo'ya bile 2 ayda anca alıştılar ilk çıktığı zamanlarda. Herkes her şeyi çok iyi biliyor. Herkes challenger bu forumda.
  • Kayle sezon başından beri OP ve oyun sonunda aşırı güçlü,
    Deneyin görün, 30 dk ve sonrasında oyunu taşıyacaksınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.