Şimdi Ara

Sol Şeritte Arkanıza Dayanan Araç Sahipleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
0
Favori
57.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
178 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağ doluyken arkadan gelip sürekli sellektör yapanlara önce dörtlü yakıyorum. İnsansa laftan anlıyor kesiyor. Kesmiyorsa da çoğunlukla basıyorum yetişemiyorlar. Çok kafam atarsa da inadına frene basıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Triad kullanıcısına yanıt
    Ben sol şeridi sürekli işgal edip yol vermeyenlere ana avrat giriyoruz deyince celallendi arkadaş. Dokundu mu nedir. Maganda diye yaftayı yapıştırdı hemen, sonra da volvoyla biçerim olayına falan girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Radikal ve Sert

BMW si olmayanlar nasıl da ağlıyor
    puhahaha
    Leon CUPRA ile bmwcikleri madara ediyorum.
    Kardeşimin leonu sağolsun.
    BMW ne ki. Peh

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bir gun biri girerse gorursun şoku.

Alıntıları Göster
    Arabayı yavaşlatak şekilde basmıyorum .aynı anda gazada basıyorum .sadece stoplar yanıyor .yavaşlama yok yani ..ha keyfinden gelir vurursa zaten suçlu .

• MHEC kullanıcısına yanıt
    Sen kıtsın anlaşılan kurallar net olarak açıklamış. Bak anlamıyorsun diye önemli yerleri büyük yazıyorum. BENİM HIZIM ZATEN 132 YANİ SINIR. SAĞIMDAKİ ARAÇLARI HALİ HAZIRDA BENDE SOLLUYORUM 132 İLE SENİN 133 KM/S HIZA ÇIKMAN DEMEK KURALLARI ÇİĞNEMEN DEMEK. KURALLARI ÇİĞNEYENLERE MAGANDA DENİR. Oldu canım beyfendiler 150 160 ile gidecek diye biz sağ şeritte 60la giden adama uyacaz. Hayde hayde. Varsa derdiniz gidin şikayet edin polise. Sanmıyorum anlayacağını ama uğraşıyoruz. Ama senle uğraşmak acayip sıkıcı. Bir daha saçma sapan bir şey yazarsan engellerim

Iq seviyeniz yerlerde anladığım kadarıyla. Siz boş boş önüme geçip fren basacaktınız en son. Sonra ben size çarpanbilirim diyince suçu bana atıyorsunuz. Oldu ya ne güzel iş sizin gibi magandalar için arabada kamera var ne mutlu bana.

• EmreGLC kullanıcısına yanıt
    Ahaha. Uzun zamandır böyle gülmedim. Hayatında yurt dışına çıkmadığın nasıl belli ya. Yanlış anlamadıysam 180 ile geçiyorsun milleti ve bunu avrupada yapabileceğini düşüniyorsun. Acil bi avrupa görmelisiniz alamancıların anlatmasına bakmayın şöyle bastım şöyle kaçtım demelerine. Hız sınırını aştığın saniye cezanı yersin. Arkanda hep polis otosu hazır bekliyor cezanı yazmak için.

Ergen ha 14 ağustos 2019

• bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    Eğitim, kültür ve seviye kelimelerini aynı cümlede kullandın, hem de bu ülkede

• Geçenlerde dediğin gibi sol şeritte ortalama 110 ile gidiyordum önümde arabalar vardı orta şerit hızı da tahminim 70 80 civarıydı bir tane range rover arkama yapıştı sellektör yapıp duruyordu geçmedim orta serite önümde baya sana olduğu için adam la 5 km bu şekilde devam ettik fırsatını bulup yanıma geldi el kol hareketi yapıyordu kodoman tipli biriydi cami açtım hayırdır dayı dedim niye yol vermiyorsun dedi görmüyor musun önümde arabalar var ben orta serite geçsem ne değişecek dedim bana kalkmış sen geç onlarda geçer dedi ya dayı işine git dedim bu arabayı alınca bizi de yollarıda satın almış olmuyorsun dedim bastı gitti çakal. Malesef trafikte böyle mallar var çok para verince bizi de yanında satın aldığını sanıyorlar geri zekalilar..

• Ulan ne boş yaptın be blok. 150 160 diyor hala, ben ne diyorum sen ne diyorsun hakikaten iq düşüklüğü var.

Önce yazılanı oku. Bana laf atacam derken savunduğun adama atıyorsun lafı. Adam benim önüme geçip frene basacakmış

Ağlamaya devam et. Umarım bi gün o dediğin gibi önüme geçer frene basarsın. Yoldan kazır ailen seni

Ağlamaya devam et lütfen okuduğunu anlamayan 10iq

Anlama sorununuz var sanırım. Üzüldüm sizin adınıza. Söylediğim gibi ben kurallarla varım. Kurallara uyarım. Sizin savunduğunuz maganda ona 132 ile giderken sana yol vermem dediğim zaman bende sizin gibilerin önüne geçip frene basıyorum dedi. Yani burda ister istemez benim tarafımdasınız.

Ağlama lütfen yada git ötede ağla ufaklık.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.