Şimdi Ara

sol şeridi ihlal edenleri makaslama cezası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
10.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık hızlanma dahil sol şeride geçmiyorum.Sol şeritte lastik değiştiren mi dersin,90'a sabitleyen mi dersin,4'lü yakıp çekici bekleyen mi dersin çeşit çeşit.

Daha selamun aleykum aleykum selam demeden hızım 110-120 den 30-40 a düşüyor,hiçbir şey olmasa bile.Oysaki hızlanma şeridi ne ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol şeritte 120-130la giderken makaslamaya çalışan olursa dahada basıyorum valla. O beni düşünmüyorsa bende onu düşünmem paşa paşa çekilir kenara geçer arkama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Neyse anlatmak istediğimi anlamışsındır umarım. Gerisi o anki ruh halime bağlı. Biber gazı mı olur haydarmı.

İstediğin kadar fantazi üretebilirsin.

Geçiş üstünlüğü olmayan bir araca ben 130la giderken benden hızlı gidiyor diye yol vermem.
    Anladım bebeğim. Yalnız kimseye o küçük tenekeye güvenip de saldırıda bulunma bence. Hedef hareketliyse rüzgarın yönü de farklıysa o küçük spreyler beklediğin etkiyi vermeyebilir. Üstelik adamlar daha da sinirlenirler temiz bir dayak yersin. Haydarı da elinden alırlarsa kendini yolun ortasında falakaya yatmış durumda bulabilirsin

Türkiye'de genellikle eğer ki mesele çocuk tacizi, kadın tacizi, din ve imana küfür (Bu daha çok küçük anadolu şehirlerinde tehlikelidir) dışında kavga dövüşe karışmıyorlar. Seni orada falakaya yatırsalar o falaka polis gelene kadar devam eder. Hatta ben bizzat kendi gözümle gördüm iki polis bir olayı izledi sopayı yiyenler yedi ortalık yatıştıktan sonra adamları götürdüler. O yüzden dikkatli ol milletle inatlaşma bak sana naçizane tavsiyemdir

• İyik ehliyet almıyorum araba kullanmak mi Allah korusun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cannibal Corpse 666 kullanıcısına yanıt
    Baskan sen ne kendini paraliyorsun bunlara laf anlatacam diye ya. Koyden dun sehre inmis adamlar babasinin tarlasindaymis gibi soldan tin tin gitmeyi kendilerine kural etmisler. Sen ne laf anlatabilirsin ne de onlar sana,bosver.
    Sizi istanbul’a getiren ucagin inis takimina,motor pallerine,apu’suna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talharo123 -- 20 Temmuz 2019; 13:56:10 >
  • Güvenlik şeridini ihlal eden akıllılara ceza yIlsa ülkede onca zam yapılmazdı ancak nerde o iş bilme

• Navi kullanıcısına yanıt
    Bakın konuya yazılanları iyi okuyunca şu ortaya çıkıyor ki ülkemizde trafik kuralları kişiye göre. Kim neyi anladı nasıl anladı kendine nasıl fayda sağladı ise öyle kurala uyuyor yada kural çıkartıyor.

Normalde var olan gerçek kurallara uyulsa zAten sorun olmayacak.

Almanya da hız sınırı olmayan yollar var deniliyor kaç kere izledik TV de Almanya da aşısı hızdan büyük çaplı kazalar olmuş. Ancak sis, oluyor öyle. Bizde hız sınırı olmayan yol olsun şeritten şeride uçarak geçerler hatta yetmez karşı yola uçarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 20 Temmuz 2019; 14:0:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Baskan sen ne kendini paraliyorsun bunlara laf anlatacam diye ya. Koyden dun sehre inmis adamlar babasinin tarlasindaymis gibi soldan tin tin gitmeyi kendilerine kural etmisler. Sen ne laf anlatabilirsin ne de onlar sana,bosver.
    Sizi istanbul’a getiren ucagin inis takimina,motor pallerine,apu’suna...
    Hız kurallarına uymak sorun ise helikopter alın havadan gidin. Emin olun konuyu açan normal hız sınırı içinde giden birine laf ediyordur.

Ben saldırmam sizin gibi "ayu" muyum. Kendimi savunurum ve savunurken ne gerekirse yaparım.

Sende makas atıp aşırı hızla giderken taklalar atıp kıvranırken bulabilirsin. Hayat bu ne çıkarsa bahtımıza. Herkes kendi doğrusu peşinde gider. Benimki inat değil sen kendini ne kadar haklı görüyorsan bende senden daha haklıyım.
  • "geçen yine makaslaya makaslaya gidiyordum" ahaaaaahahaa
  • Navi kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden daha hızlı giden bir aracın önüne geçip ona frene bastırmanız trafik kurallarına aykırıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Ben saldırmam sizin gibi "ayu" muyum. Kendimi savunurum ve savunurken ne gerekirse yaparım.

Sende makas atıp aşırı hızla giderken taklalar atıp kıvranırken bulabilirsin. Hayat bu ne çıkarsa bahtımıza. Herkes kendi doğrusu peşinde gider. Benimki inat değil sen kendini ne kadar haklı görüyorsan bende senden daha haklıyım.
    ben ayuyum adam yiyorum seni de yerim

Makara ayu sun yaw. Vereyim ucundan başla yemeye..

Neyse saat 14:30 dükkanı kapatalım. Hadi sana iyi günler...
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Yuh umarım şakadır trafik kurallarının neresinde yazıyor bu. Önüne geçmiyor orta şeritte nizami sollama yapıyor. Arkadan 150-180 ile gelen araç frene basacak mecbur.
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Valla buyur. 16 yillik profesyonel boksorum. Bilegine ve yuregine guveniyorsan izmir gedize beklerim

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Farzimisal 88 km hiz sinirina sahip yolda sol seritte 50-60km hizlarla gidenlerden bahsediyoruz. Sol serit KIMSENIN babasinin mali degil,uzun sureli yuksek hiz ve dusuk hiz ile kullanimi zaten suc. Yuksek hizda gidene ceza kesildigi kadar,gereksiz isgal edenlere nicin ceza kesilmiyor? Benim ulasim hakkima engel oluyor sonucta???

• Tamlamanın sahibi Bjorn Nyland’ı tanıyan biri cikar belki diye orijinal haliyle yazdım, ayrıca madem benim dilimi değiştirdi, sizin cümlenin de ilk 4 kelimesinin 3 ü birebir yabancı kelime. Buyur burdan yak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    arkadan soldan araç gelirken zaten bunu yapmıyorum arkadaşım, imkanım olsa şemalı, grafikli anlatacağım. ortada bir yada birden çok araç var ve yavaşlar. onları sollamak için sola geçiyorum. sollama daha bitmeden gerilerden çok hızlı biri gelip tamponuma yapışıyor ve basıyor kornaya. o an zaten sağım dolu. ben ortadaki aracı geçip güvenli bir mesafe sonra ortaya geçinceye kadar bu taciz devam ediyor. simdi bu adama geri zekalı denmez de ne denir? sen söyle... ya IQ sorunu vardır ya da psikolojik.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.