Şimdi Ara

sol şeridi ihlal edenleri makaslama cezası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
0
Favori
10.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O an hızınız kaçtı. Maksimum hız sınırı 120+%10 132 değilmi. Neden kurallara uyanlara karşısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

O an hızınız kaçtı. Maksimum hız sınırı 120+%10 132 değilmi. Neden kurallara uyanlara karşısınız.
    kurallara uymaya çok meraklıysanız sol şeridi işgal etmeniz de kurallara aykırı zaten, orası sadece sollamalar için var, siz hız limitinde gidin diye değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle001

Hiz sabitleyiciyi 130a sabitlerim soldan giderim. Selektör korna umurumda olmaz. 140la mı gececeksin beni? Yasak gecemezsin gecirtmem. Sagimdan gec cok merakliysan. Hız sınırı yasağını ihlal edene yol vermek zorunda degilim
    ben gecerim onume filan kırar da inadına engel olursan ve yakalarsam öperim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannibal Corpse 666 -- 20 Temmuz 2019; 9:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol şeritin de maximum hızı 132. Sen oradan 150yle 170le gitmek istiyorsan her türlü suçlusun.
  • ChiefOfficer kullanıcısına yanıt
    Sizin gibiler için arkası sağlam tank gibi araba almak istiyorum. Dibine girince bas frene önüme ayı cıktı diye takip mesafesini korumadığı için o suçlu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navi

sürücü kurslarında hız limitlerine uymamız gerektiği de anlatılıyor, herkes sanırım kursta işine gelen kısmı dinliyor.
    hız kuralı en temel kurallardandır, bu kurala uymayan insanların (siz bunlardan mısınız emin değilim) çıkıp başka bir kuralı hatırlatması biraz ilginç oluyor. hırsızın dolandırıcıyı ayıplaması gibi.
    sol şerit ihlali daha küçük bir kusurdur, hatta çoğu zaman faydalı da olur zira çok hızlı giden bir sürücü normal hızlara düşmek zorunda kalır.
    Aferin, sen sol şeridi ihlal et ki arkandan aciliyeti olan sürücülerden küfür ye. İlla dörtlüleri açarak gitmesine gerek yok aciliyeti olan kişinin. Kuralları zorunlu tutacak olan sen değilsin zaten. Kazalar sizin gibiler yüzünden gerçekleşiyor, birbirini tetikliyor. Sen kurallara uymazsan hız yapan adam niye uysun?

Kurallara uymuyorsa polis gerekeni yapar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 20 Temmuz 2019; 9:57:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kenbalx K kullanıcısına yanıt
    Normalde böyle bir şey yapmam takip mesafe ı korurum fakat bahsettiğim gibi sol şeridi işgal eden tipler için makastan daha güvenli bir yöntem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoğanGörünümlüToros

Millet makas atanlari linc eder de, makasin sebebi olan left line camper lara bisey demez.
    Left line camper mı ?

Sosyal medya ve online oyunlar gençlerin hem aklını hemde dilini değiştirdi yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle001

Hiz sabitleyiciyi 130a sabitlerim soldan giderim. Selektör korna umurumda olmaz. 140la mı gececeksin beni? Yasak gecemezsin gecirtmem. Sagimdan gec cok merakliysan. Hız sınırı yasağını ihlal edene yol vermek zorunda degilim
    Trafik kurallarini ogrenmeni tavsiye ederim.

• Radar yakalarsa cezasini keser,size mi kaldi sol seritte hiz kontrolu yapmak? Adamlara bak ya :D

• TiesTorN kullanıcısına yanıt
    Sol şeritte oturup piknik yapmıyoruzya. Yol ve hız sınırlarının el verdiği ölçüde ilerliyoruz. Yol boşşa zaten orta şeritten gidiyorum ama birbirini sollayan kamyonlar ve orta şeritte 60-80 ile giden araçlar yüzünden genelde soldan giderim.

Bana diyorsunuz ama sellektör yapıp giderken sizde sol şeridi işgal etmiş oluyorsunuz.
  • talharo123 T kullanıcısına yanıt
    Hep sol şeritten gitmek suçsa hızlı gitmekte suç sanamı kaldı sol şerit bekçiliği polis görürse cezasını keser.
  • quote:

Hep sol şeritten gitmek suçsa hızlı gitmekte suç sanamı kaldı sol şerit bekçiliği polis görürse cezasını keser.
    155'i arayıp sol şerit ihlali yapanları şikayet ediyorum ben şahsen.

• Önü doluysa ve gittiği hızla göre takip mesafesi bırakmışsa sol şeridi işgal bahanesinden bahsedemezsiniz. Çok yerinde bir ceza uygulaması, destekliyorum. Ek olarak arkadan takip mesafesine dikkat etmeme konusuna da ağır cezalar uygulanması gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Tabi canım bende hız sınırlarını aşanları 155 e bildiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talharo123

Radar yakalarsa cezasini keser,size mi kaldi sol seritte hiz kontrolu yapmak? Adamlara bak ya :D
    Sol şeriti ihlal edeni de polis yakalarsa cezasını keser. Size mi kaldı? Adamlara bak ya :D
  • quote:

Tabi canım bende hız sınırlarını aşanları 155 e bildiriyorum.
    En güzeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannibal Corpse 666

yani ceza degil de acemiyim hizli gitmekten korktugum icin gidemiyorum belli hizin uzerine cikinca korkudan bitiyorum direksiyon hassasiyeti degisiyor kendimi havada takla atarken bulacagim diye odum kopuyor ama orta seride kaysam bu sefer orada da 80 km ile gidemem o da bana yavas gelir mecburen soldan tospa gibi gidiyorum deseydin daha inandirici olurdu

Alıntıları Göster
    Senin gibi yeniler degil ama 15 sene onceki eskiler bilir beni otomobil bolumunde, tahminim yasin kadar araba kullanmisimdir

• hız sınırı dahilinde seyreden adam suç işliyor(!) ama makas atan işlemiyor, hatta haklı he mi? olm sizi ananız babanız neyle besliyor? ne yeyip ne içiyorsunuz da kafalarınız böyle tersten çalışıyor?

makas atanları isterim ki 4000 tl ile salmasınlar. arabalarını bağlayıp, ehliyetlerine süresiz el koyup haklarında kamu davası açsınlar, yargılasınlar, mümkünse en az 1 yıl içeride yatırsınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

Senin gibi yeniler degil ama 15 sene onceki eskiler bilir beni otomobil bolumunde, tahminim yasin kadar araba kullanmisimdir

Alıntıları Göster
    avatarin oyle soylemiyor ortaokuldan yeni diploma almis bir arkadasa benziyorsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.